Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מיצובישי ASX

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שזה ישפיע, חלק מהמסירות של הASX זה לשוק הליסינג, ויכול להוות חלק מכובד מהמסירות שלו בחודש הזה.

הוא נכנס מלבד היותו קרוסאובר , הוא נכנס גם לואקום שהלנסר הותירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה ואקום הלנסר השאירה? אוטו שלא נמכר כמעט בשנים האחרונות, איזה עזות מצח להתחיל למכור רכב שכבר הוחלף, אני לא יכול לזכור אף יבואן שמתנהג ככה לציבור לקוחות שלו.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמן הראוי, שאנשים שקונים את הרכב הזה, יזהרו שזה רכב בן 8,שהמחליף שלו הוצג, ותוך מספר חודשים המחליף שלו יגיע לארץ, אני לא יודע איזה value for money הרכב הזה מציע, רכב מיושן מיצרן בינוני שאין לו כסף לעשות rnd, זה שהוא נותן לך מנוע 2 ליטר? הוא טכנולוגית מתאים להתחרות עם יונדאי Ix 35, רק שהוא הוחלף כבר לפני מספר שנים.

בכל הסוכנויות כבר תלו שלטי אזהרה המודיעים שמדובר ברכב בן 8, ולמען בטחונם עליהם להתרחק בזהירות.

האקליפס יעלה יותר. וכדי להתחרות בקטגורית הכניסה של הקרוסאוברים יהיה ה-ASX, שם הוא יתפוס משבצת מכובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משבצת מכובדת? הוא עוד כמה חודשים לא פה. מה היית אומר אם יונדאי הייתה מוכרת במקביל את הix35 במקביל לטוסון בהנחה של 5000 שקל? היית ממליץ לא לקנות, כי זה רכב מיושן, שהוצג לו מחליף, זה אותו המצב פה, רק עם שני הבדלים, מיצובישי אין להם כסף להחליף רכב כל 4 שנים כמו יונדאי, ומיצובישי לא ייבאו את הרכב במהלך השנים האחרונות,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן זה רכב שנמכר בלי שינוי (לא כולל מתיחת פנים) 8 שנים, באותה תקופה יצרניות רכב הציגו כבר את הרכב שלהם כבר פעם וחצי או פעמיים, אין קשר לשם המסחרי של הרכב, קורולה של לפני 10 שנים, לא דומה לקורולה של היום, וכך רוב היצרנים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיויטה קורולה 2013 זהה לטויוטה קורולה 2018 (5 שנים).

בהמהלך השנים האחרונות הרכב עבר מתיחת פנים קלה בלבד.

כמי שמכיר את המיצובישי ASX בגירסתו הקודמת כפי ששווקה באירופה,

הרכב שמגיע לישראל עבר מתיחת פנים רצינית בסוף שנת 2017.

המיצובישי ASX היגיע לאולמות התצוגה בישראל בסוף שנת 2017,

כ- 7 שנים לאחר שהושק בעולם.

בזמן הזה הוא הספיק לעבור כבר 2 מתיחות פנים

שכללו חידושים רבים בתחום הנראות העיצוב והבטיחות.

עריכה אחרונה על ידי eyalkar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שעובר מתיחת פנים אחרי מתיחת פנים ונמכר שמונה שנים רק מראה על היכולת של היצרן שלו, והקורולה בת החמש עומדת לפני החלפה כך שלא הבנתי מה הקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבת הנהג מרגישה הרבה יותר צעירה מהאאוטלנדר. אמנם גם העיצוב הזה לא חדש אבל בפירוש, עדיף על הדשבורד העייף של האאוטלנדר.

בכלל אפשר לומר שהעיצוב הכללי (פנים וחוץ) הרבה יותר זורם ודינמי מאשר אחיו השמנמן והגדול.

תוספת מדודה של ניקלים, פרונט מעוצב ואחוריים קלילים ללא ניפוחים מיותרים יוצרים משהו נעים הרבה יותר לעין.

בולט לטובה חלון השמש הענק שמשתרע כמעט על כל שטח הגג. מינוס אחד הוא שהחלון לא נפתח - ככה שבימים חמים כנראה שלא תוכלו לפתוח אותו וליהנות מזיו החמה

אתה אמיתי? בולט לטובה חלון שמש שלא נפתח? :lol:

בקשר למה שכתבת על העיצוב, אני חושב בדיוק להיפך. העיצוב שלו מכוער ומשעמם, לעומת האאוטלנדר שיש לו עיצוב יחודי ששיפר דרמטית את העיצוב הקודם.

גם בקטע של עיצוב פנים, אני לא מתלהב מסביבת הנהג של האאוטלנדר, כתבתי זאת כמה פעמים. אבל הרכב הזה מכוער עוד יותר. אני לא מוצא בו שום דבר "צעיר", זה נראה שנות השמונים וצפונה. עלוב ביותר. יש מצב שפשוט העיצוב הזה היווה חידוש עבורך ורענון מהאאוטלנדר שאתה רגיל אליו, אבל במבט על התמונות זה נראה פשוט מכוער.

לעומת זאת, עיצוב הפנים של האקליפס קרוס הוא הרבה יותר טוב מהאאוטלנדר (וכמובן גם מהכיעור הזה). אין מה להשוות בכלל.

אם כבר יש יתרון לדבר המיותר הזה שנקרא

ASX, זה

בקטע של הנדנודים והקפיצות הבלתי נגמרות (בעיקר בנסיעה עירונית איטית) שפה אני נאלץ לצערי להסכים איתך. אחד מחברי הפורום קרא לזה "מחלת ים". אבל אומרים שמתלים רכים משפרים את הנוחות הכללית..

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קראת את כל המשפט או שחתכת אותו איך שנראה לך?

החלון בולט לטובה כי הוא על כל הגג.

המינוס שלו שהוא לא נפתח.

אבל תהיה טמקא, הכי טוב.

אם זה חשוב לך, תתקשר מחר ותברר, האוטו היחיד שביררתי לגביו, ואי אפשר היה, זה הנירו, בגלל שהוא הייברדי,

יש לנירו קיט גרירה יעודי ואישור מהמחלקה הטכנית להתקינו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאקליפס קרוס הוא מחליף של asx.

הם ימכרו במקביל, לא רק בארץ.

וכן, יש המון אנשים שיעדיפו מנוע אטמוספרי ישן בעל אמינות מוכחת ע"פ מנוע טורבו חדש.

הרכב נאה בעיניי, מאובזר טוב ונותן תמורה טובה למחיר.

הדגם המפואר שנבחן כאן דומה במחירו לטוסון 2000 פריים נטולת מערכות בטיחות ודלה באביזרי נוחות. או לספורטאז' 1600 החלש יחסית.

נירו לא נתפסת בעיני רבים כג'יפון. לכן לא הצליחה כ"כ בשוק הפרטי ומעכשיו פונה יותר לציי הרכב.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משבצת מכובדת? הוא עוד כמה חודשים לא פה. מה היית אומר אם יונדאי הייתה מוכרת במקביל את הix35 במקביל לטוסון בהנחה של 5000 שקל? היית ממליץ לא לקנות, כי זה רכב מיושן, שהוצג לו מחליף, זה אותו המצב פה, רק עם שני הבדלים, מיצובישי אין להם כסף להחליף רכב כל 4 שנים כמו יונדאי, ומיצובישי לא ייבאו את הרכב במהלך השנים האחרונות,

אתה נשמע כמו מישהו שמדקלם שוב ושוב משהו שהוא קרא ונתפס עליו.

כן, הרכב בן 8. אז מה? קיבל מתיחת פנים ומערכות בטיחות? קיבל. מה חסר לך כדי שיוגדר כרכב לא מיושן? מנוע טורבו? הטוסון קיבל אותו רק עכשיו, והוא חדש הרבה יותר מה-ASX. מה זה עוד כמה חודשים הוא לא פה? קיבלת מידע פנימי שהשיווק עומד להפסק חודשיים שלושה אחרי שהתחיל. חלאס עם השטויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מדקלם, רק תגיד לי, אתה היית קונה את זה? פולקסווגן מכרו חיפושית עשרות שנים, ואנשים קנו. אז מה? אתה רוצה לחזור לתקופה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...