Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרט מחשב לשימוש בסיסי עבור אנשים מבוגרים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבדים מסדרה T אכן איטיים, אבל מדובר בנייח, לא נייד.

ואין פה בכלל זלזול במבוגרים, זה הכרת הלקוח וצרכיו פרופר, כמו שאמרתי, לזרוק כסף כל אחד יכול, זאת לא החוכמה.

אם הם פותחים 12 טאבים בכרום, משחקים בקאונרסטרייק ומתכננים אוברקלוק, איתם הסליחה.

לא כל אחד צריך פרארי.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממש לא מסכים לגבי ה״לזרוק כסף״.

שדרוג לssd ולעלות ל-4 גיגה זכרון יעלה לך 500₪ נגיד?

אני כן חושב שיש הגיון לשלם 1,500 ולקבל מוצר עדיף שיחזיק עוד 10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוסיף, 2 גיגה יספיקו, ואם מתעקשים, תמיד אפשר למצוא סטיקים של 2 גיגה ממחשבים ישנים שזרוקים בבוידעם של משפחה וחברים.

SSD יעלה כ-250 ש"ח ויכול לעבור למחשב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אתה נעול על מחשב נייח, אפשר לקנות כזה דבר:

https://ksp.co.il/?uin=16093&select=.269..391..6.

רק את הזיכרון הייתי משדרג ל-8, כי 4 כבר לא מספיק אפילו לשימושים בסיסיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להכיר את הלקוח, לזרוק כסף כל אחד יכול.

אם המחשב בן 10, הוא כנראה מסדרה EXXX כפולי הליבה של אינטל, מספיק טוב לבני 75.

זיכרון, כנראה שיש שם 2 גיגה של DDR2, גם מספיק.

קנה SSD זול של 128, תתקין עליו 7 וסגור עניין.

בגדול זה היה הכיוון הראשוני שלי, רק שאני לא בטוח בתוצאה. אבדוק איזה מעבד בדיוק יש שם ואיזה זיכרון. סטיקים של זכרונות ישנים יש לי מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם זמנו של הפיאט 600 עבר.

מזכיר לי את הדיונים על תיקונים במכוניות ישנות, יש איזה שלב שבו זה כבר לא כדאי. כך גם במחשב. אם לא מדובר בהוצאה כבדה עבור אותו זוג הרי שהשקעה במחשב חדש, שסביר שישרת אותם עוד אי אלו שנים, נכונה. יותר מזה - את ההצעה שלך הייתי מממש כדי שיהיו להם בבית שני מחשבים, אחד לו ואחד לה. שלא יריבו הילדים הגדולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זכרונות ישנים, אתה יכול לנסות לשדרג.

תקנה SSD זול, של קינגסטון או משהו (גם SSD פשוט יהיה עדיף על דיסק מגנטי טוב), מקסימום יעבור למחשב החדש. רק בשום פנים ואופן אל תתקין עליו XP, היא לא יודעת לנהל שטח דיסק על SSD, ומהר מאוד תשחק אותו. רק ויסטה/7 ומעלה (אני הייתי ממליץ 8.1 במידה והמחשב תומך מבחינת דרייברים).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להכיר את הלקוח, לזרוק כסף כל אחד יכול.

אם המחשב בן 10, הוא כנראה מסדרה EXXX כפולי הליבה של אינטל, מספיק טוב לבני 75.

זיכרון, כנראה שיש שם 2 גיגה של DDR2, גם מספיק.

קנה SSD זול של 128, תתקין עליו 7 וסגור עניין.

7 עם 2 גיגה זכרון הייתי ממליץ רק לאויב שלי. היום 8 גיגה זה המינימום לדעתי, אבל לפחות 4 זה חובה כדי לא לסבול. גם בשימוש הכי בסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוסיף, 2 גיגה יספיקו, ואם מתעקשים, תמיד אפשר למצוא סטיקים של 2 גיגה ממחשבים ישנים שזרוקים בבוידעם של משפחה וחברים.

SSD יעלה כ-250 ש"ח ויכול לעבור למחשב הבא.

לא בטח שהלוח אם יכול להריץ 4 ג'גיה ראם. מדובר כאן על לוח לפני 10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק במקרה הנושא רלוונטי אליי גם מאד, למישהו יש נסיון חיובי עם מיני פי.סי כלשהו?

בגדול למיטב הבנתי זה מקביל ללפטופ בחומרה, ז"א שגם מבחינת צריכת חשמל המיני יותר חסכוני ברמת העקרון

השאלה אם הוא יסחוב עם מסך טלביזיה מחובר.

הכיוון מבוסס ווינדוס.

כרגע יש קור2 ישן, עושה את העבודה אבל מדי פעם דברים שונים עושים בעיות ופשוט בא לי לרענן את כל המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב נגיד עד 1500 ש"ח.

אני כרגע כן רוצה לנסות לשדרג את המחשב הקיים, אם הוא יעבוד סביר אחרי השדרוג אני אסתפק בזה. אם לא, אקנה חדש.

ספריאל, השוואה לאחזקת רכב ישן לא בדיוק נכונה מכיוון שתקלות חומרה לא היו למחשב הזה אף פעם וזה בכלל דבר נדיר במחשבים בייתיים נייחים, בניגוד לרכב ישן. רוב המחשבים מוחלפים במצב תקין לגמרי, רק בגלל שהם התיישנו.

השאלה רק איזה ביצועים אתה מקבל והאם הם עונים על הדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות XP היא מערכת לא ללא עדכוני אבטחה, ללא עדכוני דרייבר. סיכוי סביר שלאחר התקנה המחשב יכול להדבק באיזו נוזקה מעצם היותו ברשת. אי אפשר להתקין אפילו גרסה עדכנית של כרום עליו. מצד שני לא בטוח עד כמה חלונות 7 תעבוד היטב על חומרה כה ישנה.

אני בכל זאת הייתי משדרג את המחשב למשהו מודרני על בסיס Pentium G / Celeron G עם 4-8 ג'יגה זכרון, SSD בסיסי וחלונות 10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]מפרט מחשב לשימוש בסיסי עבור אנשים מבוגרים[/h]

בוקי, אתה לא כזה מבוגר, אל תגזים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, אין לי סטטיסטיקות נרחבות, אבל אצלי מרבית הנייחים הושבתו בגלל תקלות חומרה. לעומת זאת, חוץ משניים, כל הניידים שהשבתתי סבלו מהתיישנות. השניים שהושבתו בגלל תקלות חומרה היו מחשבים שסבלו מאוד מסחיבה יום יומית בתיק גב של סטודנט, שגם העביד אותם בפרך. אחד היה מחשב שלא היה בנוי להתעללות כזו (ובנוסףסבל ממעבד AMD בעייתי), האחר "סתם" שבק חודש אחרי סיום שלוש שנות האחריות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...