Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה HACKSAW: יקר או זבל סיני? (הכותרת נערכה)

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי DEKO, נחשבים לבסיסיים מאוד.

אני חושב שכדאי להזמין מאמזון בוש או מקיטה כלשהי, אתה יכול למצוא דילים של בוש- מברכה אימפקט ורגילה, 2 סוללות במחיר של בערך 600 שקל.

כולל משלוח עד הדלת.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי. מה הכוונה? "מוצר"? או "מבצע"? מניח שמוצר.

כמובן שמוצר. ספריאל מתחיל להשפיע עליי לרעה עם המקלדת התקולה שלו. :wink:

על הנוהל הדפוק הזה כבר דובר כאן לא פעם, וסבבה, כשקונים בסכומים גבוהים זה עוד מובן איכשהו (למרות שגם שם לא צריך להיות מחיר שונה לכל אחד), אבל על פאקינג פנס? על מברגה? בן אדם נכנס לאינטרנט, רוצה להשוות מחירים ולקנות - עכשיו איבדת אותו כלקוח.

אז תגיד אוקיי, ל.כ. לא משתינים בכלל על לקוחות פרטיים, הם מוכרים למוסדיים ועושים מספיק כסף גם בלעדיי, נכון? אז זהו, שרכישת הכלים האחרונה שלי בישראל הייתה בסכום של משהו כמו 40K, ובתור קניין וידאתי שאפילו לא נפנה אליהם להצעת מחיר - גם כי הם דוחפים זבל וקוראים לו 'מותג מומלץ', אבל גם בגלל ההתנהלות הדפוקה הזאת. רוצים לעבוד כמו בשוק - לבריאות, שיתמודדו עם קליינטורה בהתאם, בזמן שג'נטלמנים כמוני יבחרו את הכלים שלהם בחנויות שמפרסמות מחיר אחיד לכולם, ורק אז יבדקו אם יש מקום להנחה. והאמת שגם זה לא קריטי, כי כל עוד השרות יהיה טוב ואיש המכירות ידע על מה הוא מדבר (לא תאמין כמה זה נדיר בתחום), אשמח לשלם מחיר מלא. החברה שלי לא תפשוט מזה רגל.

כוסומו המדינה הזאת ומה שנהיה ממנה, לא חוזר לשם אפילו לחגים. רק בענייני עבודה, כלומר אם מישהו ישלם לי על זה. וגם אז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיש המכירות ידע על מה הוא מדבר (לא תאמין כמה זה נדיר בתחום),

סליחה? אתה מוכן בבקשה לחזור על המשפט? אני לא בטוח שקראתי נכון :lol::lol::lol:

או במילים אחרות, אתה מטיף למקהלה. מנסה לשכנע את המשוכנעים. מנסה להסביר לטבעוני שחצילים זה בריא.

להזכירך, אני מהתחום. :wink:

כבר היה לי מספיק טענות לגבי כמה מקומות שלא ידעו מה זה פוזידרייב.

ראה הודעה מספר 25 בשירשור הנ"ל.

אפרופו "דוחפים זבל וקוראים לו מותג מומלץ".

יש חברה נוספת, באיזור המפרץ. השם שלה לא חשוב כרגע, בואו ונקרא להם "שונית".

יש להם ייבוא שלהם של זבל סיני, וכשאני אומר זבל, אני מתכוון לזה. המותג שלהם מתחרז עם "בלאטות".

בעבודתי הקודמת, "נתקעתי" עם לעבוד איתם. ביקשתי תוצרת X, הביאו תוצרת בלאטות. נשבר, התפרק, נהרס.

גם כל הזמנה הגיעה עם טעויות, לטובתם וגם לרעתם. פה היה חסר ידית רצ'ט, שם היו 10 מקדחים נוספים...אבל זה לא קשור לאיכות המוצר. אלא לאיכות אנשי המכירות והצוות.

קניתי מהם מוצר אחד בלבד עבור עצמי, גם הוא מתוצרת בלאטות- ביט למברגה עם שרוול מתארך, מצויין לברגים ארוכים ללא חור מקדים ו\או להברגה בזויות שונות (לא ב-90 מעלות לקרקע, אלא למשל למשקוף עליון נניח). השתמשתי בו משהו כמו 5 פעמים מאז שקניתי אותו. בפעם האחרונה שנגעתי בו (רק נגעתי. לא השתמשתי) הוא נהרס, והשרוול התחיל לברוח. לבד. הזזתי אותו כדי למצוא משהו אחר. היום חיפשתי מאריך לביט, דבר נדיר עבורי (הייתי צריך להבריג ראש אלן, אין לי ביטים כאלו ארוכים). בתור מאריך לביט הוא עובד, חשבתי לעצמי. אז חשבתי. הוא נחרש! המחזיק ביט!! נחרש!!! זה עוד לא היה לי. או שהבורג נחרש (90 אחוז מהפעמים), או שהביט נחרש (או נשבר). מעולם לא נחרש לי מאריך. בשימוש בודד מסכן, עם קלאץ' מופעל! :shock:

הייתי צריך לזרוק אותו כבר לפני כמה שנים לפח. יש לי 2 חדשים בדרך, ואני לא מצליח לאתר בבודד או בזוג כאלו של פירמה איכותית יותר (מקיטה\דהוולט\אירווין) במחיר שפוי כולל משלוחה לארץ או בחנויות המקומיות. וב"מקומיות" הכוונה בארץ, לא רק בחיפה והקריות. שאלתי אפילו את היבואן של אירווין, אין להם כאלו. מגיע בתוך סטים, אבל אני ממש לא צריך עוד סט ביטים- יש לי יותר מדיי גם ככה...

עולה 30 ש"ח באיביי, 90 ש"ח משלוחה :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

באיזה אמזון כדאי יותר להתמקד?

לגבי DEKO, נחשבים לבסיסיים מאוד.

אני חושב שכדאי להזמין מאמזון בוש או מקיטה כלשהי, אתה יכול למצוא דילים של בוש- מברכה אימפקט ורגילה, 2 סוללות במחיר של בערך 600 שקל.

כולל משלוח עד הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנוהל הדפוק הזה כבר דובר כאן לא פעם, וסבבה, כשקונים בסכומים גבוהים זה עוד מובן איכשהו (למרות שגם שם לא צריך להיות מחיר שונה לכל אחד), אבל על פאקינג פנס? על מברגה? בן אדם נכנס לאינטרנט, רוצה להשוות מחירים ולקנות - עכשיו איבדת אותו כלקוח.עולה פשוטה שניקראת שירות?הוצאת לי את המילים מהפה, או יותר נכון את הדיעה. זה מה שאני אומר כבר שנים ולא מצליח להבין. הרי אתה רוצה לקוחות, לא? אז למה לא למשוך אותם עם פעולה פשוטה שנקראת 'שירות'? זה כל כך פשוט. זה כל כך עובד. זה הבסיס של הבסיס. לא מבין איך הנחשלים כאן בארץ לא מבינים את זה.

רוצים לעבוד כמו בשוק - לבריאות, שיתמודדו עם קליינטורה בהתאם, בזמן שג'נטלמנים כמוני יבחרו את הכלים שלהם בחנויות שמפרסמות מחיר אחיד לכולם, ורק אז יבדקו אם יש מקום להנחה. והאמת שגם זה לא קריטי, כי כל עוד השרות יהיה טוב ואיש המכירות ידע על מה הוא מדבר (לא תאמין כמה זה נדיר בתחום), אשמח לשלם מחיר מלא. החברה שלי לא תפשוט מזה רגל. כל מילה בסלע!

כוסומו המדינה הזאת ומה שנהיה ממנה, לא חוזר לשם אפילו לחגים. רק בענייני עבודה, כלומר אם מישהו ישלם לי על זה. וגם אז...

​בפיסקה האחרונה כבר איבדת אותי ואני לא מסכים איתך בכלל, אבל עזוב, זה כבר שייך לדיון אחר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרנט או לא אינטרנט,

ל.כ ברמלה זו עדיין החנות כלי עבודה שאני הכי אוהב להכנס אליה (פיזית) בארץ הקודש..

אולי הם לא דואגים לחווית הלקוח הוירטואלית, אבל את חווית הלקוח הפיזית הם בהחלט יודעים לספק.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

יתכן, מעולם לא ביקרתי. מניח שמשם גם באים כל הפידבקים הטובים ברשת. יש להם מדבקות עם מחיר על המוצרים, או שצריך לגשת לקופה ולבקש הצעה? :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

באיזה אמזון כדאי יותר להתמקד?

כשקונים משהו חשמלי, אני מתמקד באמאזון גרמנייה (DE). הרוב שם פועל על 220V ולא כמו באמאזון הרגיל, שם זה הרוב המוחלט על 110V. תלוי במוצר, יש מוצרים המגיעים עם שנאי שלו זה לא משנה אם הוא מקבל 110 או 220. גם כתוב על השנאים האלו "110-220V" בהתאמה. אבל במשלוחה מחו"ל לא כדאי להמר. כמו כן, שים לב שאתה מזמין עם "EURO PLUG" - או שתזמין גם מתאם לתקע באותה הזדמנות.

אני מסכים עם הקטע של "אם יש אתר, צריך שיהיו בו מחירים" לחלוטין. זה אמור להיות הבסיס להשוואה ולצרכנות נבונה ונכונה. כל דבר אחר מסרבל את התהליך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...