Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה HACKSAW: יקר או זבל סיני? (הכותרת נערכה)

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'מעו קטע.

לפני דקותיים, בעבודה, הייתי צריך להשתמש במשור מסוג זבל-סיני.

לא רק שהוא לא רצה לעבוד, הוא התפרק לי בידיים, באופן מילולי.

נשארתי עם הידית ביד, והשאר היה מפוזר על הרצפה :lol:

רבותי, אני מאד מודה לכם ששכנעתם אותי לקחת אחד רציני.

:mm_yeah:

מעולה שאתה חושב "נכון" וגם מוריד מעצמך סכנות שבאות במקרה של ציוד שנשבר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דווקא במקרה הזה, הכלי יותר מסוכן כשהוא תקין :shock:

כל כלי חיתוך, שאיננו חד, מסכן את המשתמש בזמן השימוש.

אפילו המשורית המחו#@$ת שהגיעה עם המשור הייתה על הפנים. היא זו שנשברה וגררה את כל המשור איתה...

ולמה משורית קהה יותר מסוכנת מחדה?

פשוט.

אם הייתי משתמש באצבע כדי להוביל את הלהב למקום הרצוי, והמשורית לא אוהבת לחתוך, הייתי מנסר לעצמי את האצבע (המשורית הזו קיפצצה לה ALL OVER THE PLACE). לכן לא השתמשתי בשיטה הזו. לפחות זה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה קלילה.

אני לא מצליח למצוא את השירשור שבו דיברתי על ההבדל בין מברגות והנתונים שלהן על הנייר, שם בין היתר נתנו לי כמה המלצות לתת קפיצה לרמלה.

מאחר ומבחינתי, "רמלה" זה כמו מוזיאון חיל האוויר- "רק 5 דקות מבאר שבע" :lol: (חיפאי...) עוד לא יצא לי לעשות את זה.

עד שהם פתחו סניף נוסף בצפון.

אז קפצתי לשם ביום שישי.

לא נפלתי מהרצפה לכסא, אבל כן יצאתי משם עם כמה דברים נחמדים במחירים מצחיקים. שבוע שלם חפרתי את האינטרנט מאיפה אני משיג "פלאייר פטנט" בתצורת C (פלאייר רתכים) עם שפתיים רחבות במחיר שפוי. מצאתי שם במשהו כמו 32 שקל לאחד :shock: ברשת זה יותר מפי שניים. החיסרון, מרגיש כמו זבל סיני. לא צופה אורך חיים גבוה במיוחד למוצר. אז קניתי 2 :lol:

לדעתי, לחובבן והטיפוס של ה-DIY לגמרי שווה לתת לשם קפיצה. כלים סבירים לגמרי לשימוש ביתי במחירים הוגנים למדיי ביחס למוצר. לשימוש מקצועי, הייתי הולך על פירמות אחרות, מוכרות וידועות ברחבי העולם.

ויש גם המלצה- תנסו את הפנס מכונאים שהם מחזיקים בעמדת התשלום. פנס מאד חזק, תפס-כיס מגנטי, שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה "הם" ואיפה הסניף הצפוני?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במקרה הזה, הכלי יותר מסוכן כשהוא תקין :shock:

כל כלי חיתוך, שאיננו חד, מסכן את המשתמש בזמן השימוש.

אפילו המשורית המחו#@$ת שהגיעה עם המשור הייתה על הפנים. היא זו שנשברה וגררה את כל המשור איתה...

ולמה משורית קהה יותר מסוכנת מחדה?

פשוט.

אם הייתי משתמש באצבע כדי להוביל את הלהב למקום הרצוי, והמשורית לא אוהבת לחתוך, הייתי מנסר לעצמי את האצבע (המשורית הזו קיפצצה לה ALL OVER THE PLACE). לכן לא השתמשתי בשיטה הזו. לפחות זה.

בכלים מהסוג הזה שיכולים לסכן את המשתמש אני ביכלל לא הייתי חושב פעמיים וקונה רק כלים אכותיים ממותג ידוע, זה לא מברגה שלא יצליח להבריג בורג במיקרה הרע, מסור וכלים מסוגו באיכות של זבל סיני יכולים להרוס את מה שעובדים עליו במיקרה הטוב או להוריד חלקים מהמשתמש במיקרה הרע.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה "הם" ואיפה הסניף הצפוני?

בדיוק מה שהוא אמר:

מניח שהכוונה לסניף החדש של ל.כ בקדמת גליל

https://www.lkltd.co.il/%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A3-%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%94

Sent from my cartwheel using a sharpy

HWGEEK, למדתי את הלקח שלי. שיניתי את הגישה שלי בנוגע לכלים בעקבות השירשור הזה. יש עכשיו מעט מאד כלים שאני מוכן לקנות זולים לעומת העבר. וגם הם רק בקטגורייה של "בטוחים לשימוש" בלבד, דהיינו- שלא יוכלו לפצוע אותי בזמן השימוש בהם. אלא אם עובר עליי יום הזוי במיוחד, גם כאלו היו לי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהם פתחו סניף נוסף בצפון.

כבר שמעתי בעבר על מותגי מדבקה, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה חנות מדבקה, עם שלט של המותג הפיקטיבי שלהם והכל. ריספקט מצד אחד, ורחמנא ליצלן מצד שני.

שמח שמצאת את מה שחיפשת, אבל כל ההמלצות האלה על פנסים וחנויות בלי כתובת או תמונה זה חובבני. מחבר פורום ותיק כמוך אני מצפה ליחס יותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכלים סיניים עסקינן, לאחרונה נדרשתי לטרימר (כמו רוטר, רק קטן).

בגלל שאיני צופה שימוש מאסיבי בכלי כזה (אולי פעם בשנה), שלא כהרגלי הלכתי על אחד סיני מהרשת ב150 ש'.

צ'מעו, זה דרעק שאין דברים כאלה.

הוא מתחמם, רועד (שזה ממש לא טוב בטרימר...) הסרגלים שלו משתחררים מהכלי ומנופלים באמצע החיתוך (שזה ממש ממש לא טוב בטרימר), הקולט שלו עובד כמו ברז ניל שלא סגרו אותו 10 שנים (ברמה שנחתכתי ביד מהכרסום מרוב מאמץ לשחרר אותו), ה"גריפ" מגומי התקלף ונפל ממנו אחרי חמש דקות של עבודה.

יש לו פלטה, יעני שקופה, שתראה את הקו שלך. אממה, היא עשויה משתי שכבות של פרספקס, מחוברות בברגים. אחרי שתי דקות של עבודה הרווח בין הפלטות מתמלא נסורת, וצריך לפרק את הפלטה מהמכשיר, לפרק את 4 הברגים שמחזקים את הפלטות, לנקות ולהחזיר הכל...

הריני מתחייב בזאת-

בחיים, בחיים לא קונה יותר את הזבל המבאס הזה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שמעתי בעבר על מותגי מדבקה, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה חנות מדבקה, עם שלט של המותג הפיקטיבי שלהם והכל. ריספקט מצד אחד, ורחמנא ליצלן מצד שני. :lol:

שמח שמצאת את מה שחיפשת, אבל כל ההמלצות האלה על פנסים וחנויות בלי כתובת או תמונה זה חובבני. מחבר פורום ותיק כמוך אני מצפה ליחס יותר רציני.

דריש, בחייך. אתה יודע לגגל, אני יודע לגגל, ואביעד גיגל בשביל שנינו- תודה אביעד. :-D

ברווז, קנית כזה https://www.lkltd.co.il/פנס-מוסכים-מקצועי-נטען-900-לומן-ULTRA-SLIM או את הכחול?

הם עולים 200 שקל לא? קניתי את השחור באיביי ב40 שקל.

קניתי את זה. אני מכיר אותו מהעבודה, שם יש לנו אחד, כך שאני יודע מה הוא שווה מניסיון אישי- אחרת לא הייתי חושב עליו בכלל, ולכן גם המלצתי עליו.

אם בכלים סיניים עסקינן, לאחרונה נדרשתי לטרימר (כמו רוטר, רק קטן).

בגלל שאיני צופה שימוש מאסיבי בכלי כזה (אולי פעם בשנה), שלא כהרגלי הלכתי על אחד סיני מהרשת ב150 ש'.

היה לי שירשור שבו ביקשתי המלצה, האנס ענה לי שם- לא להתקרב... התבאסתי לקרוא את המשך דבריך.

צ'מעו, זה דרעק שאין דברים כאלה.

הוא מתחמם, רועד (שזה ממש לא טוב בטרימר...) הסרגלים שלו משתחררים מהכלי ומנופלים באמצע החיתוך (שזה ממש ממש לא טוב בטרימר), הקולט שלו עובד כמו ברז ניל שלא סגרו אותו 10 שנים (ברמה שנחתכתי ביד מהכרסום מרוב מאמץ לשחרר אותו), ה"גריפ" מגומי התקלף ונפל ממנו אחרי חמש דקות של עבודה.

יש לו פלטה, יעני שקופה, שתראה את הקו שלך. אממה, היא עשויה משתי שכבות של פרספקס, מחוברות בברגים. אחרי שתי דקות של עבודה הרווח בין הפלטות מתמלא נסורת, וצריך לפרק את הפלטה מהמכשיר, לפרק את 4 הברגים שמחזקים את הפלטות, לנקות ולהחזיר הכל...

הריני מתחייב בזאת-

בחיים, בחיים לא קונה יותר את הזבל המבאס הזה.

וואו. זוועה.

בעקבות השירשור ששמתי לינק אליו (לא רציתי לכתוב "לינקקתי" כי זה נשמע ממש גרוע), קניתי את הבוש הירוק.

הכלי הזה מפחיד אותי קצת.

גדול, חזק יחסית, לא כלי סימפטי לסדנה קטנה- באופן יחסי. בקושי השתמשתי בו מאז שקניתי אותו, עוד לא "הבנתי איך לאכול אותו" בדיוק. ממה שאני ראיתי, מהניסיון עןם הכלי, הודיתי להאנס בלב איזה 3 פעמים על שהוא הוריד אותי מאחד סיני זול שראיתי באמאזון. אם הבוש הירוק, שהוא חלש יחסית לכלים "אמיתיים" כמו מקיטה, מפחיד אותי ככה- הסינים יהיו פשוט זוועה.

אני מודה ומתוודה, עברתי דירה לאחרונה. כשפיניתי את המחסן מצאתי דיסק ישן שלי, 4.5", שקניתי פעם. זבל סיני. קניתי אותו כשלא יכלתי להרשות לעצמי כמעט כלום, עלה 150 ש"ח. השתמשתי בו בדיוק פעם אחת. קניתי אותו למרות שזכרתי המלצה ישנה מפורום הסכינים שניהלתי בעבר- לא לגעת בכלים מסוכנים מתוצרת סין, ודיסק הוא אחד המסוכנים ביותר. בין היתר אין להם הגנות.

על מה אני מודה ומתוודה? לשנייה אחת חלפה בראשי המחשבה לפרסם אותו למסירה פה. החלטתי שלא לעשות את זה- הכלי הזה מסוכן, נקודה. הוא הובל לאחר כבוד אל הפח הקרוב. כן, זרקתי כלי עובד שעלה לי כסף, בגלל שהוא סיני.

בתכל'ס, חשבתי שזרקתי אותו כבר לפני כמה שנים... קניתי מאז כבר מקיטה נורמאלית, גם 4.5", ולא מסתכל אחורה.

כשמצאתי אותו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מקודם תגובה ארוכה ומושקעת. לצערי, 80% ממנה לא עלה משום מה :shock:

ננסה שוב.

אדםם, קניתי כזה.

נתקו, התבאסתי לשמוע.

בעבר הלא כל כך רחוק שאלתי את השאלה האם לקנות אחד כזה בעצמי, על גבי פורום זה. מאז, אחרי שקניתי את הבוש הירוק, הודיתי להאנס בלב משהו כמו 3 פעמים על ששיכנע אותי לקחת כלי "אמיתי" ולא צעצוע סיני. גם ככה הנבלה מפחיד אותי קצת, זבלון סיני היה מונע ממני להשתמש בו לחלוטין.

לגבי DEKO: מצטער. לא יודע. אין לי מידע עליהם, לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני קורא על מוצא שווה בל.כ. ורוצה לקנות אותו, העסקה נופלת על סעיף טכני: אני חי ב-2018, והם עדיין רוצים שאבקש הצעת מחיר על כל דבר. ובכן, בהצלחה עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצא שווה .

לא הבנתי. מה הכוונה?

"מוצר"? או "מבצע"? מניח שמוצר. אחרת, "מבצע" משמעותו שאתה יודע מה המחיר:lol:

זו שיטת העבודה שלהם. זה גם הנוהל בעבודה שלי, האמת. למעט לקוחות קבועים, עם כרטיס, לקוח שרוצה מחיר למוצר X צריך לבקש הצעת מחיר. גם לקוחות גדולים עם כרטיס, במידה ויש להם יותר מ-2 מוצרים, יצטרכו לכתוב מה הם רוצים ולא יקבלו הצעה טלפונית.

ולמה לעזאזל אתה רוצה לקנות ב-ל.כ? את דעתך עליהם הבעת, ואתה בכלל גר באירופה או בספרד. או ששבת לארה"ק לתקופת החגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...