Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - לא התמקחת ? לא השוות ? שילמת.

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת בעניין הזה יש יתרון לוובי כי הם מאפשרים לך בלחיצה לקבל את כל כיסויי הפוליסה לעיונך החופשי, יש גם מגוון הצעות שניתן לבחור מהם. למשל ההצעה הכי זולה הייתה סכום X אבל בפירוט ישנה השתתפות עצמית של 6000 ש''ח, מן הסתם זה נפסל על ידי ועברתי לפוליסה הבאה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו היטב מה שרשם לכם ישה.

אתם צריכים להשוות בין פוליסות ולא רק להשוות מחירים.

לא חסרים פתגמים המקשרים בין מחיר זול לביצוע נמוך:

you get what you pay for

זול וזוגלובק - שניהם מתחילים ב ז' בשניהם תקבל נקניק.

הטעם הטוב של המחיר הנמוך מתפוגג הרבה יותר מהר מהטעם הרע של השירות הגרוע.

יש עוד.

כשמסתובבות היום על הכביש מכוניות שעולות מעל ל 1.0 מיליון ש"ח , והביטוח שלכם מכסה רק נזק לצד ג' עד 400.0 אש"ח, אבל הפרמיה זולה - אתם עלולים למצוא את עצמכם עם בעיה גדולה מאוד.

לגבי ביטוחים ישירים - הנסיון שלי עם AIG הוא מצויין, אבל הם 'מתמחים' במיין-סטרים. תביא להם משהו חריג - תקבל כאפה לפנים.

לפני כל חידוש ביטוח אני בודק בין שני סוכנים ממש, שאת שניהם אני מכיר מזה מספר שנים, וב AIG. בשביל עוד 200 או 300 שקלים - אני אשאר עם סוכן.

בשורה התחתונה - מחיר זול אינו המטרה היחידה.

פעם שמעתי סיפור (לא יודע אם הוא אגדה אורבנית או לא , אבל לא נשמע מופרך) על בחור שנכנס במרצדס והצד ג' שלו כיסה רק חלק מהנזק של הרכב היקר מאוד ואת השאר הוא היה צריך להוציא מהכיס.

מאז אני כבר כמה שנים עם צד ג' של 2מיליון שקל (הפניקס , דרך וובי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, ישנן פוליסות פח אשפה אשר מכסות צג ג' על לגבוה 400 אלף וראיתי גם חצי מיליון.

הזוי שהמפקח על הביטוח לא עושה כלום בנושא (בעצם למה הזוי, אני חייב ללמוד להפסיק לצפות מעובדי מדינה לעשות את עבודתם)

כל רכב עשירי על הכביש עולה חצי מיליון שקל ומעלה- ומבוטחים אשר לא השכילו לבדוק את הנושא מול הביטוח ישארו עם הז*ן ביד במקרה כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הכיסויים השוותי בעצמי והם כמעט אחד לאחד.

AIG וביטוח ישיר נחשבות כמעט אותו דבר מבחינת שירות (סימוכין)

ואפילו AIG היו פחות טובים מביטוח ישיר בשנת 2015 והשתפרו ב2016.

ובכל מקרה לא הייתי סומך על זה שאם תשלם יותר תקבל פיצוי מהר יותר - זה לא עובד ככה.

מכיר אישית מקרה בביטוח ישיר, מלפני כחצי שנה, ששילמו בלי טריקים, והפחתות הזויות (כמו לקזז את המע"מ או שטות דומה).

ומלפני מספר שנים בAIG שמכר שלי תבע את הביטוח וגם הוא ללא בעיות מיוחדות.

זה שסגר לך את הביטוח הוא ממחלקה אחת, זה שתתנהל מולו בתביעה הוא ממחלקה אחרת,

האחד מתוגמל על לקוחות חדשים השני מתוגמל על דחיית תביעות.

אם אתה מאמין שתשלם כמה שקלים שקל יותר יגרום לחברת הביטוח לא לנסות להתנער מלשלם לך בבוא העת - אשרי המאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אנשים שמאד לא מרוצים, מהתנהלות מול ביטוח ישיר...

אני יכול להגיד מניסיוני האישי מול ביטוח ישיר (9,000,000) בשנה האחרונה שהם היו איתי סבבה.

תבעתי את הפוליסה בתחילת השנה; הם עזרו לי בפתיחת התיק ושילמו לי את מלוא הסכום בלי שום בעיות. אחרי כמה חודשים כשמישהו נכנס בי הם עשו את עיקר התהליך בניסיון להשיג פיצויים מהנהג הפוגע (שהיה ללא ביטוח), ומכשזה לא נענה, ערכו לי כתב תביעה והסבירו לי איך להגיש אותו (בסוף זכיתי בתביעה, אגב).

חידשתי אצלם את הביטוח היום אחה"צ. אני חושב שאם הייתי חופר, הייתי מצליח למצוא פוליסה קצת יותר זולה בחברה אחרת, אפילו עם התביעה שרשומה עלי, אבל, כמו אחרים כאן, אני מוכן לשלם יותר בשביל שקט נפשי והידע שבמידת הצורך הביטוח שלי יטפל בי כראוי. לשלם על ביטוח שלא יהיה שם בשבילך כשתצטרך אותו זו זריקת כסף לפח.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מכם נשמע לי כועס על חברות הביטוח ולא ברור לי למה... עסק מנסה למקסם רווחים, קובע מחיר. אם ייקנו - אחלה, יתמקחו - הוא יוריד עד כמה שנראה לו כדאי. מהצד שלכם כצרכן, ברור מאליו ששווה להתמקח. על הקטע של הכיסוי באמת החלפתי פעם חברה, בדיוק כמו שתיארו כאן, לא רציתי להקלע למצב שאני דופק איזו מזראטי וצריך לשלם מאות אחפי שקלים מכיסי...

אבל כמו שאמרו פה - לבדוק מה אתם מקבלים גם בסעיפים אחרים: ביטוח שמשות/מראות, שכפול מפתחות, רכב חלופי במקרה תאונה וכו'. מצד שני, אני עזבתי את AIG לפני כשנתיים, למרות שהם טיפלו בי יוצא מהכלל במקרה תאונה, לא היתה לי רבע טענה. אבל בחידוש הפוליסה, הם התעקשו על המחיר למרות שהייתי אצלם כמה שנים, לא רצו להוריד, אז נפרדנו כידידים ולשמחתי בינתיים לא יצא לי עדיין לבדוק איך מטפלים ב"הפניקס" במקרה תאונה :-P

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו היטב מה שרשם לכם ישה.

אתם צריכים להשוות בין פוליסות ולא רק להשוות מחירים.

לא חסרים פתגמים המקשרים בין מחיר זול לביצוע נמוך:

you get what you pay for

זול וזוגלובק - שניהם מתחילים ב ז' בשניהם תקבל נקניק.

הטעם הטוב של המחיר הנמוך מתפוגג הרבה יותר מהר מהטעם הרע של השירות הגרוע.

יש עוד.

כשמסתובבות היום על הכביש מכוניות שעולות מעל ל 1.0 מיליון ש"ח , והביטוח שלכם מכסה רק נזק לצד ג' עד 400.0 אש"ח, אבל הפרמיה זולה - אתם עלולים למצוא את עצמכם עם בעיה גדולה מאוד.

לגבי ביטוחים ישירים - הנסיון שלי עם AIG הוא מצויין, אבל הם 'מתמחים' במיין-סטרים. תביא להם משהו חריג - תקבל כאפה לפנים.

לפני כל חידוש ביטוח אני בודק בין שני סוכנים ממש, שאת שניהם אני מכיר מזה מספר שנים, וב AIG. בשביל עוד 200 או 300 שקלים - אני אשאר עם סוכן.

בשורה התחתונה - מחיר זול אינו המטרה היחידה.

יש כאן משתמש שיש לו רכב ישן ועשה ביטוח צד ג'.

כשקיבל את הפוליסה ראה שהוא מכוסה לנזק עד חצי מיליון. התקשר לסוכן ואמר לו שהוא רוצה לעלות גובה הכיסוי ל-2 מיליון, הסוכן ביקש 70₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה

על הקליאו שלי 2014 רצו בהתחלה 7 וחצי אלף מקיף וחובה לנהג בן 24 ושכל נהג מהגיל הזה יכל לנהוג.

שקלתי לא לרכוש את הרכב במחיר של ביטוח כזה

נכנסתי לוובי ועשיתי סקר קטן ובסוף נסגר בביטוח ישיר ב5200 עם תנאים הרבה יותר טובים וכיסויים הרבה הרבה יותר טובים.

הנה נחסכו 2300 שח בבדיקה קטנה באינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה בשורה טובה מהביטוח, העברתי ביטוח מהרכב הקודם לרכב חדש, נמסר לי שיהיה לי זיכוי של 1000 ש''ח הפרש!

שנה הבאה לוקח כפרוייקט להוזיל כמה שרק אפשר!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילה בדקתי ביטוח מקיף וחובה ב AIG ביקשו 5900, בדקתי ב 9 מליון ביקשו 5500, בדקתי אצל קרובת משפחה מצד האמא ביקשה 5500, אפילו בשלמה סיקסט ביקשו 4900.

בדקתי דרך סוכן ביטוח שמבטח גם אצל חברת את האברת' השניה שלו כבר, כיסוי בגובה מליון או 2 מליון (צריך לבדוק) מקיף וחובה ביחד הכל 3900 לאופל אדם s.

ביקשתי מחלק מהחברות ביטוח להתמקח על המחיר לאחר ההצעה שנתתי, אמרו לי שלא ניתן למרות שנתנו הנחה זה היה משמעותית בהפרש גבוה של בין 1000-1500 ש"ח מעל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...