Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם כמה ק"מ מקבלים רכב חדש מהחברה?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חבר שמגיע לנמל הרבה (עינייני עבודה )והוא מספר שכשמורידים רכבים מהספינה לפעמים הכבש חד מידי אז הם פשוט עוברים מהר ,ולפעמים יש נזקים (כמו טמבונים)שהחברה מתקנת ....

זה משתלם להם לתקן כל פעם את הטמבונים או החלקים האחרים? לא יותר פשוט להסביר לנהגים איך לנהוג...

דרך אגב לגבי הנהיגה עצמה, לפי דעתי אין ממש נזק בנסיעה חד פעמית בעקבות צורת הנהיגה גם בקילומטרים הראשונים, כלומר כל עוד זאת "התעללות סבירה" ולא מתוך כוונה לגרום נזק...

ואני קיבלתי את הרכב עם XX... :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שאף אחד לא יכול לדעת באמת עם כמה ק"מ הרכב החדש שקיבל.

סוד ידוע יחסית של תעשיית הרכב הוא שתוכנת ניהול הרכב מאפשרת לפני המסירה איפוס הק"מ. (כמובן מצריך ציוד מקורי והרשאות).

למשל בחברת מרצדס התוכנה מאפשרת במהלך 300 מייל/500 ק"מ הראשונים עד שלושה איפוסים רשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11, 9, 13 ו22 בכל אחד מהפעמים שקניתי חדש...

בכולם קיבלתי מיכל דלק ריק, שפורד הגזימו אמרו לי מראש שהדלק יספיק רק עד התחנה הקרובה 3 ק"מ מהמסירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב חדש יש מצב שנקרא h mode בו יכולים לאפס את שעון הק"מ. לפני המסירה מאפסים ויוצאים מהמצב הזה כך שהק"מ שאתה רואה כחדש לא רלוונטי.

אי אפשר לנסוע במצב הזה לעד, הוא מוגבל במרחק ובמספר האיפוסים המותר כך שאי אפשר לנצל את זה לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון עם 6 ק"מ, השני עם 10.5 ק"מ וצריכת דלק ממוצעת של 97.5 ליטר ל-100 ק"מ (לא יודע מה עשו איתו בבונדד בשביל להגיע לנתון המפתיע הזה [כנראה הרצה מזורזת])

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החברה כמה שפחות, זכור לי שהוצאתי מיצובישי של חבר מהסוכנות, כבר בהתנעה נורת הדלק דלקה והגעתי על האדים לתחנת הדלק.

פאביה ורומסטר קבלתי עם 1/3 מיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, כל מנוע במפעל לפני שמורכב ברכב עובר "הרצה" בתנאי קיצון לבדוק שאין בו תקלות.

אז נראה לי שאפשר להיות רגועים מ30 ק"מ כאלה ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונעבור לשאלה אחרת שקשורה לנושא...עם כמה דלק אמורים לקבל רכב חדש? זה זכור לי במטושטש אבל את שלי קיבלתי עם פחות מחצי.

אין חוקים לזה. תלוי ברצון היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...