Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ מארה"ב, מיסים ואחריות

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי אותך, ברור שעדיף 256, הכל עניין של תקציב בסופו של דבר ואני מכוון לBUDGER LAPTOP שיהיו כמה שפחות פשרות

ההליוס 300 הוא דוגמא מצוינת, אומנם איכות החומרים שלו יחסית נמוכה, הוא כבד ועבה, אבל אלו דברים שפחות מעניינים אותי בסוף היום, אייל אתה בהחלט גרמת לי לשקול אותו מחדש ואני ממשיך להתעמק ולקרוא עליו

למישהו אגב יש מושג מה זה האחריות הזו?

https://www.amazon.com/dp/B00IKMMTTU/ref=psd_si_lm_B06Y4GZS9C_B00IKMMTTU

האם מדובר במוצר שכדאי לשקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאמזון אחריות, האחריות היא מול הספק במקרה של הנייד מול אייסר.

יש לך הגנת לקוח מטעם אמזון ל -30 יום.

לניידים של CLEVO

ו EUROCOM אין נציגות בארץ לצערי.

כלל אצבע תמיד עדיף לעדכן דרייברים מהאתר של יצרנית החומרה ולא יצרן המחשב ששם בדכ הם ישנים יותר גרסאות ראשוניות .

חוזר ואמור לא חשובה המדבקה על המחשב גם ככה רוב הניידים יורדים מאותו פס הייצור בטייוואן או בסין 97 אחוז מהם יצרני ODM's .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאמזון אחריות, האחריות היא מול הספק במקרה של הנייד מול אייסר.

יש לך הגנת לקוח מטעם אמזון ל -30 יום.

לניידים של CLEVO

ו EUROCOM אין נציגות בארץ לצערי.

כלל אצבע תמיד עדיף לעדכן דרייברים מהאתר של יצרנית החומרה ולא יצרן המחשב ששם בדכ הם ישנים יותר גרסאות ראשוניות .

חוזר ואמור לא חשובה המדבקה על המחשב גם ככה רוב הניידים יורדים מאותו פס הייצור בטייוואן או בסין 97 אחוז מהם יצרני ODM's .

אוקיי, בכל זאת אשמח לראות לפטופים של CLEVO UERUOCOM, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר חדש - שוקל כרגע CHROMEBOOK כי למעשה מה שאני צריך זה אופיס ואינטרנט בעיקר, יש לי נייח מאוד חזק בבית ואני גר ליד המכללה, לא רואה סיבה לקנות מפלצת "ניידת" עם זמן סוללה של שעתיים שלוש..

למישהו יש ניסיון עם CHROMEBOOK? איך הולך האופיס שם? אקסל וורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפילו קמצוץ של סיכוי לכתוב משהו בעברית, תשכח מגוגל דוקס. לא סתם ניסיתי רבע שעה, ניסיתי כמה חודשים וזה לא קרוב אפילו למוצר עובד. אם אינך מתכוון לעסוק בעברית כלל, זאת אופציה ולא מהמשובחות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפילו קמצוץ של סיכוי לכתוב משהו בעברית, תשכח מגוגל דוקס. לא סתם ניסיתי רבע שעה, ניסיתי כמה חודשים וזה לא קרוב אפילו למוצר עובד. אם אינך מתכוון לעסוק בעברית כלל, זאת אופציה ולא מהמשובחות.

מה בדיוק הבעיה? ומתי ניסית לאחרונה?

העבודה שלי היא בערך 50/50, באקסל רק אנגלית ודוחות בוורד בעברית.

יש WORD וEXCEL ONLINE וניתן לערוך דרכו גם, אני מאמין שאסתדר דווקא

עריכה אחרונה על ידי matanff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעיה? מה שתמיד בעיה בעברית - בעיות תאימות עם אנשים שעובדים באופיס רגיל.

אם זה בשבילך ורק בשבילך, אתה מוזמן לנסות ולראות אם זה מתאים.

אם אתה אשכרה צריך לעבוד עם הקבצים ולשלוח/לשתף עם אחרים, מהר מאוד תגלה תקלות.

הדבר הכי בסיסי, גופנים, לא עובד כמו שצריך עקב בעיות של זכויות יוצרים, סתם לדוגמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...