Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ מארה"ב, מיסים ואחריות

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסביבות נובמבר חוזרת קרובת משפחה מארה"ב וחשבתי לבקש ממנה ש"תקפיץ" לי איזה לפטופ לכאן, ראיתי כי יש פער משמעותי מאוד במחירים (גם אל מול אילת) וניתן לקנות חומרה שוות ערך ל4500-5000 ש"ח באיזור ה$1000 דולר באמאזון (האם יש עוד מקומות שכדאי לי לחפש בהם?)

אז קודם כל, הייתי באמת שמח להמלצה על לפטופ בטווח הזה של ה4000-4500 ש"ח או לחילופין 1000-1200 דולר.

לגבי מיסים מכס וכו' - האם כדאי לבקש מקרובת המשפחה (מבוגרת מאוד) לפתוח את האריזה ו"להשתמש בלפטופ"? או שפשוט להצהיר על כך במכס ולא להסתבך (מה העלויות במקרה כזה?)

לגבי אחריות - איך אני בודק אם אני מכוסה? מהיכן אפשר לדלות את המידע הזה?

הדרישות שלי ללפטופ זה מעבד I5 חזק או I7

SSD

עדיפות ל16GB RAM

כרטיס מסך ברמת ה1050/960 ומעלה

מסך 15.6 1080P (עדיף פאנל IPS)

המחשב יהיה ברובו לאופיס, אבל מדי פעם אני רוצה שתיהיה לי את האפשרות להריץ עליו SOLID וכמה משחקים לכן חשוב לי שבכל זאת תיהיה חומרה בדגש על כרטיס מסך ברמה יחסית גבוהה (וכמובן שיהיה רלוונטי לטווח כמה שיותר ארוך)

לדעתי בארץ אין למצוא את הדרישות שלי בתקציב, אבל בארה"ב אני סבור כי אפשר למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, אין מכס על מחשבים אלא רק מע"מ.

מנסיוני, אין פער משמעותי במחיר בין מחשבי Wintel בארץ ובארה"ב אך כן יש פער גדול במחשבי Mac.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דל- אחריות בינ"ל לא תקפה על סדרת אינספיריון\מחשבים מבסט ביי

לנובו- לאחרונה היו תלונות על תשלום עבור מימוש אחרות בארץ, מוזמן לבדוק איתם.

מחשב חייב ב17% מעמ.

לא כתבת לגבי המשקל\זמן סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דל- אחריות בינ"ל לא תקפה על סדרת אינספיריון\מחשבים מבסט ביי

לנובו- לאחרונה היו תלונות על תשלום עבור מימוש אחרות בארץ, מוזמן לבדוק איתם.

מחשב חייב ב17% מעמ.

לא כתבת לגבי המשקל\זמן סוללה.

משקל לא פרמטר וזמן סוללה כמובן עדיפות לכמה שיותר אבל מוכן להקריב בשביל ביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום אופן לא להשאיר באריזה, מתכון לצרות במסלול הירוק. אם זה המחשב היחיד שהיא מביאה איתה והוא לא באריזה לא אמורה להיות בעיה להעביר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לגבי אחריות של DELL כי דווקא ה3 שנים בבית הלקוח היה נראה לי מאוד אטרקטיבי, לסדרת אינספריון אין אחריות בכלל? או זמן/תנאים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני לא כדאי לקנות מחשב נייד מארצות הברית אלא רק מחשבים ניידים של Apple.

התעניינתי לגבי סדרת inspiron דגם 7000 (Gaming) וההבדל היה זניח מאוד בטח ובטח אם משווים את המחיר לאילת.

האחריות הבינלאומית עולה כסף משום מה והיא די יקרה. אציין שבארץ שלוש שנות אחריות כלולות במחיר. המחירים הם מנציג Dell איתו דיברתי בצ׳אט. ארבע שנים 389$, שלוש שנים 309$, שנתיים 219$, שנה 139$.

בנוסף בחלק מהמדינות בארצות הברית יש מע"מ שמייקר את הקניה. ניו יורק למשל 9%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח להוסיף גם את מחיר חריטת העברית על המקלדת!

אלא אם זה מק ואז אפשר למצוא כיסוי סיליקון נצמד עם אותיות בעברית.

אם זה לא מחשב למשחקים, קח מקבוק אייר.

זמן סוללה מטורף, יציב, מהיר ואחריות בינלואמית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבוק אייר בימינו הוא בהחלט לא המחשב לקנות.

זה דגם מ א ו ד מיושן מבחינת מפרט ועם מסך שהוא הרבה מתחת לסטנדרט מבחינת רזולוציה.

(למרות העדכון מעבדים שהוא קיבל)

אם יש מק שממש הייתי ממליץ כנגדו (בימינו כן?) זה המקבוק אייר.

המקבוק (12״) או הפרו מעליו (13״) עדיפים בעשרות מונים (לטעמי) על אף עניין החיבורים הפחות סטנדרטים שלהם.

גם במקים אגב - כדאיות היבוא היא ככל שעולים בדגמים. דגמים של האיזורי מחירים האלו - מתומחרים סביר לזכרוני.

(לא גר בארץ כבר שנתיים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסדרות הזולות של המקים יש הבדל ביחס לארץ. משמעותי? נתון לפרשנות.

בזמנו בדקתי מחירים של ה-xps למיניהם של דל, הפרש המחיר לעומת חו"ל זעום ולא שווה אפילו דקה אחת של התעסקות.

לא בדיוק עונה לדרישות שלך אבל בא לך נוטבוק דקיק עם מסך טוב יותר מזה של המק שבתור בונוס הוא גם מסך מגע, אנא שקול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה דעתכם?

https://ksp.co.il/?uin=38527&select=.268..271..132.

4350 ש"ח ועוד 100 ש"ח הנחה (שובר הנחה בגובה 100 ש"ח לרוכשים מעל 1999 ש"ח באילת)

אני קצת חושש מהמסך הזה, כל השאר נראה ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי מבוסס I7 HQ עם כרטיס מסך 1060 ב 4580 שח עד הבית.

https://goo.gl/U4eQXx

אם תרצה להתגרזן עם ניידים של clevo או eurocom תן סימן.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

arco - מה הבעיה בSSD של 128? אישית אני יודע שהוא יספיק לי.

eyali23 - יש ביקורות קצת מפחידות, גרסאות ביוס שלא מעודכנות ודורשות התעסקות מעצבנת והכי מפחיד - כפתורים שלא עובדים במקלדת, משהו שקרה ללא מעט אנשים

בנוסף, מה בדבר האחריות? האם היא בינלאומית?

ההליוס 300 הוא ללא ספק הכי הרבה כח לכסף, אבל באמת שאני חושש..

מה לגבי CLEVO וEUROCOM מבחינת אחריות? אפשר קישורים? אני לא פוסל כלום, ראש פתוח

ממש תודה!

אגב, הבנתי שהדרייברים של ACER מגיעים מהאתר שלהם ולכן מבחינת עדכונים (של כרטיס מסך) זה אומר להיות תלוי בהם, ולפגר אחרי העדכונים של NVIDIA, האם זה נכון?

עריכה אחרונה על ידי matanff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת הפעלה יכולה להתנפח עם הזמן, במיוחד עם וינדוס 10 אי אפשר לדעת, אבל גם 7 הייתה מתנפחת לעיתים למימדים שחוץ ממערכת הפעלה נטו לא היה נכנס כלום על הדיסק של 128GB. וזה לא קבצי TEMP או לוגים שאפשר היה למחוק (בעיה שכיחה ב-7, לוג CBS שנדפק ומפוצץ את המחשב בקבצי זבל). לשיקולך כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...