Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני אוטומטית 35-40K

hed
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דרך אגב למישהו יש איזה שהוא קישור להשוואה בין כל מכוניות המיני?

שמשווים שם את הפרטים החשובים?

אמינות, צריכת דלק אמיתית ממוצעת, בטיחות, עלות חלקי החילוף בטח יש עוד פרמטרים חשובים שלא עולים לי בראש עכשיו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההילוכים עוברים כמו באוטומט, רק בעת מעבר ההילוך , בדומה לידני אתה צריך להרפות קצת מהגז עד שההילוך הבא משתלב.

אין לי שמץ בדיוק מתי הרכב מחליף הילוך.. אז כנראה שבנסיעה ראשונה זה לא יהיה טוב..

זה משהו שפשוט להתרגל אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתנהג קצת על רכב כזה , לי לקח כמה נסיעות כדי להתרגל, אבל זה גם תלוי.

בC4 שנהגתי בה הגיר היה טוב יחסית , והיה קל להתרגל אליו, ולעומת זאת ב C3 פיקאסו הגיר לפעמים התבלבל בהעברת הילוך ולפעמים הייתי פשוט מעדיף להעביר בו את ההילוכים במצב הידני כדי שהוא לא יפתיע אותי, כל רכב לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו משהו שכדאי להתרחק ממנו..

אין בכלל גרסה אוטומטית לרכב מיני חסכוני (יחסית) עם לפחות 4 כוכבי ריסוק? ראיתי שגם I10 עושה 10 קילומטיר לליטר.. לא ממש חסכוני :-(

http://www.auto.co.il/Fuel/FuelConsumption.aspx?EntMainID=8504

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט רגיל בתקציב שלך בסגמנט המיני זה או הפיקנטו או הi10 שזה אותו מנוע וגיר , או האלטו שחסכונית אבל לא בטיחותית.

קצת יותר גדולה יש את המיקרה עם גיר רציף שתהיה חסכונית(מנוע 1200).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט רגיל בתקציב שלך בסגמנט המיני זה או הפיקנטו או הi10 שזה אותו מנוע וגיר , או האלטו שחסכונית אבל לא בטיחותית.

קצת יותר גדולה יש את המיקרה עם גיר רציף שתהיה חסכונית(מנוע 1200).

חוסר הבטיחות של הסוזוקי אלטו הוא משמעותי ביחס לI10 ולפיקנטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי כן, בכללי לא אוהב את האלטו, אמנם אמינה וחסכונית וזולה לטיפול, אבל בשאר ההיבטים מרגישה זולה ורועדת.

ולגבי הפיקנטו וה i10 לדעתך?

בהנחה שהפרמטרים החשובים הם חיסכון, בטיחות ואמינות?

סליחה על כל השאלות אני ממש לא מבין בנושאים האלה בכלל..

יש לי ראשיון בקושי חודשיים :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב כמה שיותר חיסכוני הייתי בודק את הספייס סטאר שמאוד קרובה לתקציב שלך.

בבין עירוני הרכב משיג צריכה של 1/18 בערך ובשיוט אפשר להגיע ל1/20 ואפילו מעט יותר אם אתה לא נוהג מהר,משולב בערך 1/14-15 בתנאים הררים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה הוא באמת עדיף על i10 או פיקנטו? יד שניה נניח שנת 2013?

הוא גם זול יותר ונראה שאין לו חיסרון משמעותי על שניהם פרט לזה שהוא יותר ארוך..

יש לו בעיקר יתרונות

איזה חיסרון משעותי יש לו שאני לא יודע\שמתי לו אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו כמה חיסרונות,ראשית במאמץ המנוע שלו רועש,בכביש מפותל אתה תרגיש זווית גילגול גדולה יותר ותמיכת צד לחלק העליון של הגוף לא משהו.

אבל מעבר לחיסכון,יש לו גם כמה יתרונות,הוא זריז יותר,מאחור מרווח יותר,תא מטען גדול יותר וכמובן מאוד חיסכוני.

אני מחזיק ספייס כמעט 3 שנים כבר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...