Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות זהירות-שוטרות בת"א

BLUE-R
שימו לב! השרשור הזה בן 7022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללא נקודות...\

וצוקרמן: NOTED

:wink:

מעל 20 קמ"ש ועד 30 קמש בדרך עירונית אתה מקבל "מתנה" - 8 נקודות.

מעל 25 קמ"ש עד 40 קמ"ש מעל למותר בדרך שאינה עירונית או בדרך מהירה - גם כן - 8 נקודות.

וכמו שאומרת הסיסמית "אין חכם כבעל ניסיון" - כשאתם נוסעים בכביש עירוני או בין עירוני שהמהירות המוגבלת בו היא עד 50 או 60 קמ"ש ואין בו ראות מושלמת (ז"א שיכולים להסתתר ניידות או שוטרים בשולי הדרך -או- למשל בתחנות דלק, יציאות ממנהרות/גשרים וכד') אבל יש בו 2-3 נתיבים סלולים היטב והדרך פשוט "דורשת" מהירות גבוהה יותר, עשו לעצמכם כלל ואל תעברו את ה 60-70 קמ"ש לכל היותר. תזכרו שדווקא בכבישים הללו אורבים לנו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לתקן אותך, אין סטייה של 5 קמ"ש במולטנובה. הסטייה היא אך ורק באקדח הלייזר (הממל"ז), ואני חושב, רק כשאין שימוש בחצובה (המצב הנותן כיום).

צבי.

תרשה לי לתקן את שניכם , מדובר בממל"ז , לא במולטנובה. עם המצלמה , השוטרת לא הייתה טורחת לעצור אותו - התמונה מגיעה הבייתה.

הנה עוד אחד כזה - בראש העין (גבעת טל) . שימו לב לשטח המסוכן והומה האדם אליו מכוון השוטר. לוא היה עומד 150 מ' אחורה ,ליד שני הצמתים , הייתי מוחא לו כפיים. אבל במיקום הזה (מקום התפיסה הוא זה שנראה בתמונה השלישית , מחלון הרכב , שימו לב לשוטר מתחבא מאחורי העמוד) - זו חליבת כסף (שטח פתוח , ראות מעולה, ירידה חדה) לשמה.

394_9406.jpg

394_9407.jpg

394_9409.jpg

500 מ' משם יש עוד ירידה , לא פחות חדה ,מלווה בסיבוב עם שיפוע הפוך - כל גשם יש מכונית או שתיים שעפות לתעלה עקב בלימה פתאומית . שימו שם מכמונת (בהנחה שאתם חושבים שאכיפה אפקטיבית במקום חוסר ידע , עניין לדיון אחר) - ניחא.

אבל כך ? זנות לשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי,מה? כולכם פה ירדתם מהפסים? שוטרים מנייקים? חלבנות לשמה? שתו לי,בלעו לי? מה אתם, תינוקות? זאת מדינת חוק, ובמדינת חוק יש חוקים ואם אתה עובר עליהם אתה נענש. חד וחלק.

לבכות על זה שזה 3 נתיבים וכביש פתוח זה כמו לבכות לשופט שהמוכר לא ראה ובכלל גנבת רק מסטיק.

ממש שטויות בלחץ!!! ברגע שאתם מחליטים לא לקיים את החוק כלשונו (וזאת זכותכם המלאה) צפו להענש. ואם כבר נתפסתם ונענשתם, תכעסו על עצמכם, לא על השוטר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי,מה? כולכם פה ירדתם מהפסים? שוטרים מנייקים? חלבנות לשמה? שתו לי,בלעו לי? מה אתם, תינוקות? זאת מדינת חוק, ובמדינת חוק יש חוקים ואם אתה עובר עליהם אתה נענש. חד וחלק.

לבכות על זה שזה 3 נתיבים וכביש פתוח זה כמו לבכות לשופט שהמוכר לא ראה ובכלל גנבת רק מסטיק.

ממש שטויות בלחץ!!! ברגע שאתם מחליטים לא לקיים את החוק כלשונו (וזאת זכותכם המלאה) צפו להענש. ואם כבר נתפסתם ונענשתם, תכעסו על עצמכם, לא על השוטר.

ידידי, אתה קצת מבולבל.

מעל הכל - תפקיד משטרת התנועה הוא לשמור על חיינו ולהפוך אותם לבטוחים בכבישים. החוקים באים לעזרתם בלבד ולא כנ"עת אותו הם צריכים לאכוף.

במדינת ישראל ישנו אבסורד בו המדינה/משטרה עושה שימוש ציני בחוקים ע"מ לחלוב כסף מהציבור בצורת קנסות.

שוטר תנועה עם ממ"לז אמור להיות אך ורק בכבישים מסוכנים עם תאונות קטלניות (ויש כאלה, הרבה), אם אכן יש שוטר תנועה בכל כביש וצומת מסוכנים - רק אז הגיוני שיאכפו מהירות במקומות פחות מסוכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המארבים בטיילת כלכ כך ישנים שאפילו כשהייתי ילד, לפני ככה וככה המון שנים, אמא שלי נתפסה ונשללה עם הסוויפט שלה על פחות מ 10 קמ"ש מעל למותר בטיילת.

אם אף אחד לא הסיר אותו אז יש שלט מצד שמאל קצת לפני הצמת שמזהיר מפני אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אתה קצת מבולבל.

מעל הכל - תפקיד משטרת התנועה הוא לשמור על חיינו ולהפוך אותם לבטוחים בכבישים. החוקים באים לעזרתם בלבד ולא כנ"עת אותו הם צריכים לאכוף.

במדינת ישראל ישנו אבסורד בו המדינה/משטרה עושה שימוש ציני בחוקים ע"מ לחלוב כסף מהציבור בצורת קנסות.

שוטר תנועה עם ממ"לז אמור להיות אך ורק בכבישים מסוכנים עם תאונות קטלניות (ויש כאלה, הרבה), אם אכן יש שוטר תנועה בכל כביש וצומת מסוכנים - רק אז הגיוני שיאכפו מהירות במקומות פחות מסוכנים.

אני לא מבולבל, זה פשוט שאתה נאיבי.

1. בכל העולם הממל"זים למיניהם משמשים ל"חליבת" כסף מהציבור.

2. זה לא שמישהוא עובד עליך או מפתה אותך לעבור על החוק, זאת בחירה שלך ואתה משלם עליה? מה הבעיה? זה דומה לזה שהמשטרה תעשה מארב ליד חנות תכשיטים ואתה תתעצבן שתפסו אותך פורץ לתוכה ותגיד שתפקידם לפטרל ולא לעמוד ליד החנות. מה זה? כדורגל? תשרוק להם אופסייד?

יש לי חדשות בשבילך... ע"י זה שהשוטר עוצר אותך שאתה נוסע 80 בשטח עירוני, הוא עושה בדיוק את מה שאתה רוצה שהוא יעשה....שומר על חיי.

שמר: אני בחול??? אני פה לידך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נאיבי, הייתי נאיבי אם הייתי מאמין שהמשטרה עושה את מה שהיא אמורה לעשות.

אני לא בעד נסיעה מהירה בכבישים עירוניים ובכל מקרה - יש מספיק כבישים בין-עירוניים שמוגבלים באופן מעורר תמיהה.

בחזרה לענייננו - יש כבישים (כמו זה ששמר הראה בראש העין, בו אני עובר כל כמה זמן בדרכי אל הבנק) שבד"כ ריקים לחלוטין, רחבים, עם ראות מצויינת, אין שום סיבה טכנית להגביל את מהירות הנסיעה שם ל50 ויתרה מזאת - אין שום סיבה להציב שם שוטר, הוא לא שומר על חיי אף אחד כי פשוט אין שם נפש חיה!

הייתי מצפה ממנו לתפוס עברייני תנועה אמיתיים, כאלה שמסכנים חיים באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמדינת חוק יש חוקים ואם אתה עובר עליהם אתה נענש.

פתגם חכם אומר:

"....זה לא נחשב עבירה, אלא אם כן תופסים אותך.."(אל באנדי).

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני זוכר, אל באנדי הזה, אמנם דמות פיקטיבית, אבל כל מה שיוצא לו מהפה האמת העירומה אבל "קצת" מוקצנת (ולפעמים בכלל לא), ממש פילוסוף הדור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפת מהירות רק גורמת לעוד יותר תעונות והנה ההוכחה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3035053,00.html

זו חליבה...של ממש...

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזרה לענייננו - יש כבישים (כמו זה ששמר הראה בראש העין, בו אני עובר כל כמה זמן בדרכי אל הבנק) שבד"כ ריקים לחלוטין, רחבים, עם ראות מצויינת, אין שום סיבה טכנית להגביל את מהירות הנסיעה שם ל50 ויתרה מזאת - אין שום סיבה להציב שם שוטר, הוא לא שומר על חיי אף אחד כי פשוט אין שם נפש חיה!
394_9409.jpg

מודה ומתוודה. אני לא מכיר את הכביש ולא נהגתי או נסעתי בו מעולם. עד כאן הוידוי.

ועכשיו לתמונה. כשאתה נוסע "ללא הגבלה" בכביש הזה, שזה אומר מה, 80 קמ"ש? נלך על 80.

אתה לא חוליגן, סתם בא לך לנהוג מהר בסבבה. בכיף.

1. האם זה בלתי אפשרי לחלוטין שמאחורי השיח (בין העמוד השלישי לרביעי משמאל) עומד בן אדם?

בכל זאת, אזור מגורים.

2. האם זה בלתי אפשרי שאותו אדם יחליט לפתע לעבור בריצה למרכז המסחרי? (או מה שזה לא יהיה מימין)

החבר של דוד של אח של גיסו של הנכדה של הכלב שלו בדיוק עבר ממול. לא ראה אותו מימי הפלמ"ח

ומת להעביר איתו דחקות. מרוב התלהבות, ותוך כדי דיבור בסלולרי, לא שם לב לנעשה בכביש. קורה.

3. האם במהירות של 80 קמ"ש תספיק גם להבחין בו, גם להגיב, גם לבלום וגם לעצור? וב-50 קמ"ש?

4. נקודה אחרונה.כשאתה נוהג בסבבה ב-80 קמ"ש בכביש הפתוח והפנוי לגמרי (היה שלט זוהר שהיה

רשום בו: "תן גז אחי, הכביש פתוח ופנוי לגמרי באימא שלי וגם אין פה ממל"ז. שלך, מע"צ")

האם אתה מאט חזרה ל-50 בעיקול שבקצה, שם נראה כי הדרך נכנסת לאזור עירוני מובהק? או שאתה

ממשיך לשייט בסבבה על 80, כי מבאס ללחוץ על הברקס?

עכשיו תוציא את עצמך מהמשוואה, ותכניס לשם את הישראלי הממוצע. זה שחוץ מלשייט בסבבה למה הכביש שלו,

גם קורא באותו זמן עיתון, מעשן סיגריה, מדבר בסלולרי עם גיסתו של הדוד מצד הסבתא של חברה של גרושתו

(אותה הוא לא ראה מאז ימי האצ"ל והמחתרות העליזים), שם יד על החלון, מחליף תחנה ברדיו,

מחזיק את ההגה עם הברך ו"שכח" לשים היום את משקפי הראייה.

עדיין חושב שאכיפה שם היא דבר כל-כך רע? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...