Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: המכונית המכוערות ביותר אי פעם.

MustardMan32
שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת, לא ידעתי את הפרוש של ראשי התיבות, תודה- למדתי משהו.

ואני עדיין עומד מאחורי דבריי, אגב. מי שקונה אחת כזו, רחמיי עליו, כשהוא משייט איתה.

אבל עדיין המולטיפלה שולטט!!1!חח. בשירשור הזה.

מישהו יכול בכנות להגיד שראה אי פעם משהו יותר מכוער מהמולטיפלה דור 1? אבל באמת בכנות?

אכן עשו פעם תחרות יופי , (רק מהצד השני של הטבלה ) ,

והכי מכוערת יצאה ה פיאט מולטיפלה , אבל כמה שהרכב הזה נוח זה פשוט לא ייאמן

רכב אחר שאני מתעב זה את ה רנו מגן II התחת פשוט מוזר ופשוט הזוי לחלוטין ,

ובנוגע לPT אכן רכב קצת מוזר אבל יש בו משהו חמוד , כמו כלב פיטבול ממש מכוער אבל ממש חמוד ?

peach'es, i can eat

peach'es all day long

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הם לא מכוערים.

הם סתמיים, הם מוזרים, אבל אתה לא באמת מרגיש עלבון כשאתה רואה אותם.

אני לא מרגיש עלבון בכלל כשאני רואה רכב מכוער, אני פשוט תוהה מה עבר בראש למי שעיצב את זה, ואלה שקנו את זה. גב, יכול להיות נושא למחקר בשבילך (אתה פסיכולוג, לא?(אם טעיתי, סליחה)).

לגבי רכב ה-SUV של BMW, זוהי הוכחה שכסף עדיין לא יכול לקנות סגנון, אלה רכבים שעוצבו פשוט בחוסר טעם. לפעמים אני מרגיש שעיצוב של סיטרואן קסנטיה, שזה רכב משפחתי למעמד הביניים, יותר מושקע מהמפלצות האלה.

נ.ב. עיצוב סתמי זה יותר קטע אמריקאי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא! אבל יש מכוניות אפילו יותר מכוערות.

זה לא כל כך גרוע, מעוצב יחסית סביר לתקופתו ולא ממש מכוער, אלא אם כן מביטים עליו בעיניים של היום. דאז, הוא לא היה מכוער יותר מסובארו DL.

RARESOLDNOMOT370.jpg

Elswich Envoy

יוסי, יש בזה משהו. מין שילוב של אופטימוס פריים פג עם פיגור שיכלי, מיצובישי ספייס-וואגון, סוברית והמונית מ"זיכרון גורלי" עם צמיגים של ווספה וחצאית ספורט. הזוי. רק חסר מדבקת "NO FEAR" לחלון האחורי וסמל של הונדה מקדימה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

כששמת את תמונת הצד לא הבנתי מה מכוער בא. אז ירדתי קצת כדי לראות את החלק הקדמי ואז הבנתי.

היא אמורה לנסוע קדימה או אחורה במצב הזה?:shock:

ברווז,

בוודאי שיש רכב שהוא יותר מכוער מהמולטיפלה: פורשה קאיין. או כמו שכבר אמרתי פורשה פאנאמרה (הן בתחרות על המקום הראשון אצלי). לא הולך להם לתת פרונט של 911 לגידול שיש מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא! אבל יש מכוניות אפילו יותר מכוערות. לדוגמא בתמונה הבאה מוצג רכב תוצרת ברה"מ שנתנו לנכים שלא היה ביכולתם לרכוש רכב. יש לו מנוע של אופונוע:

1.jpg

מזה בכלל? מישהוא התעלל בZAZ? האחורה שלו נראה כמו של ZAZ, אבל ZAZ לידו זה פאר העיצוב של פינאפרינה

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שבעצם כתיבת הדברים הבאים אני מסתכן ברדיפה על ידי המון זועם נושא לפידים וקילשונים, אבל לפי דעתי הכי מכוערת שיוצרה אי פעם היא:

2002-03_Subaru_Impreza_Wagon.JPG

ואני לא מדבר על הגירסת סטיישן אלא על הדור הזה של האימפרזה בעל הפנסים הקדמיים המסויימים האלו.

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אף אחד עוד לא הזכיר יונדאי קופה מודל 99?

לצערי לא יכול להוסיף תמונה ראויה, כי אני כותב מהטלפון

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...