Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - 208GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגיל, שונאיך (בר, אביה, Dj) מפרשים את הכתוב כפי שמתחשק להם לפרש, גם אם זה הפרוש הפחות סביר שדורש עיקום ועיוות הנאמר עד לכדי גיחוך - וכל זאת על מנת שתזומן להם הזדמנות לפרוק את שנאתם על מושאה.

מאחל לכם שהשנאה תרווה נפשכם כדי חנק. :)

איך השתלבת בלבנט התרבותי:lol::lol:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דרמה, פקלוסטר...

אתה לא מושא שנאתי, זה רק פורום בן אדם. אני בכלל בוט מאוד חכם של עמוס.

בחייאת, תקרא את הדברים שאתה כותב. אתה באמת מתפלא שאלו התגובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום עשרה ימים ראשונים עם 208 GTI חדשה

1. חווית קניה :

התעניינתי לראשונה לפני כחודשיים, חזרו אלי ב-FOLLOW UP לאחר שבועיים עם בשורה על הורדת מחיר

איש מכירות בשם אביאור ניג'ס בנחמדות עד שהגעתי לאולם בת"א. מיקוח קצר ובוצעה הזמנה לאחת שחורה.

קיבלתי הודעה שהרכב הגיע, הגעתי לאולם המכונית חיכתה בחניה נקייה אבל עם סווירלס ושריטות מפה עד חדרה.

מסתבר שטרם למדו שם שאין לנגב מכונית מאובקת עם מטלית יבשה וכנראה שניסו לחסוך שטיפה חוזרת לפני המסירה

בו במקום סוכם על ביצוע פוליש ווקס במועד שאבחר בסניף ראשון לציון.

קיבלתי מפתח ספייר ללא שלט [!] ונאמר לי לפנות למוסך בראשון באם ארצה להזמין ולשלם עבור מפתח עם שלט.

בנוסף הרכב הגיע עם רק 5-6 ליטר דלק במיכל. מזל שהוא הגיע עם שטיחים...בקיצור,התקמצנות מגוחכת ומיותרת

ברכב שמחירו 140K.

קיבלתי הסבר קצר על הרכב וגם על הווייז המובנה במסך [אופציה בתמורה ל-2000 ש"ח].

הווייז המובנה הסתבר כפלופ רציני. בלתי ידידותי, ממאן להתנתק לעיתים והסאונד המעוות והבלתי אפשרי להבנה מגיע מאיזה

רמקול קטן שבקושי נשמע. כמובן שהתלוננתי, אביאור הבטיח שאנשי גיל קאר שהתקינו את היצירה יגיעו אלי לטפל

בעניין וגם הוא התפלא לשמוע שהסאונד של הווייז אינו נשמע דרך הרמקולים של מערכת הקול של הרכב.

לאחר יומיים שלושה התקשר אלי נציג מגיל קאר בשם ארתור כדי לנסות לטפל בעניין , התפלאתי לשמוע ממנו שהווייז

לא אמור להישמע דרך מערכת הקול כי אז לא ניתן יהיה לשמוע מוסיקה או להאזין לרדיו במקביל אלא רק לשמוע את

הוראות הניווט במערכת.... סוכם כי מחרתיים יום ה' יגיע אלי נציג טכני מטעם החברה לנסות לפתור

את בעיית הקקפוניה..אני ממתין בסבלנות לפתרון הולם.

2.נסיעה/נהיגה

בכוונה הבחנתי בין השתיים. כרגע אני נוהג ברוגע במסגרת הרצה של 1200-1500 ק"מ שאני מקפיד לבצע בכל

רכב חדש [למרות שאביאור טען שאין כל צורך בכך והמנוע כבר מורץ] הנסיעה נעימה למרות המתלים הקשיחים והצמיגים נמוכי החתך.

תא הנוסעים הוא מקום נעים מאוד לשהות בו [ריפודי עור,הגה עור קטן וקטום, תפירה אדומה לאורך הדשבורד

ועוד...] מושבי הספורט עוטפים ונעימים ופנים הרכב מרווח ונוח לישיבה, לכניסה ויציאה למרות הממדים הקומפקטיים של הרכב.

בעניין הנהיגה, אעדכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אותו דבר כמו הקנייה שלי לפני שנתיים. צבע (פלוס שריטות על הפלסטיק מסביב למסך, כנראה מההתקנה המקומית), מפתח ספייר עם שלט נפרד, אפס דלק במיכל. אצלי הותקנו ניווט אייגו ומצלמת רוורס במתנה, בדיעבד הייתי מוותר על המתנה הזאת. אחרי שקיבלתי את הרכב, האייגו היה מגיב ללחיצות על המסך כשהוא היה בתצוגה של מערכת הרכב. ביקור בגיל קאר סידר את זה. אל תבנה על שמע מהמערכת - מה שהם עושים זה לשים קופסא שממתגת את המסך בין מחשב הרכב למחשב שמריץ את מערכת הניווט. זה או אחד או השני ואם היו מחברים את האודיו זה היה אותו דבר. הפתרון היחיד זה רמקול נפרד שלא שומעים אותו כשיש מוזיקה... כאמור, הייתי מוותר על ה"מתנה" בדיעבד, וחבל שלא מסבירים בסוכנות מראש שככה זה הולך לעבוד. חבל לשמוע שחווית הקנייה לא השתפרה בשנתיים האחרונות. חוץ מזה, הרכב אחלה :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, שונאיך (בר, אביה, Dj) מפרשים את הכתוב כפי שמתחשק להם לפרש, גם אם זה הפרוש הפחות סביר שדורש עיקום ועיוות הנאמר עד לכדי גיחוך - וכל זאת על מנת שתזומן להם הזדמנות לפרוק את שנאתם על מושאה.

ההערה שהיתה כאן נמחקה.

תקרא מה כתבת, תבין את התגובה. איש לא שונא את אבארט. אבל הסגידה שלך מעבירה אותך על דעתך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין השריטות מעצבן מאוד, התקנות המקומיות של מוצרי מולטימדיה בכל הרכבים שהיו לי על הפנים.

לגבי הדלק זה משהו שהיית צריך לסגור עם הנציג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווייז המובנה הסתבר כפלופ רציני. בלתי ידידותי, ממאן להתנתק לעיתים והסאונד המעוות והבלתי אפשרי להבנה מגיע מאיזה

רמקול קטן שבקושי נשמע. כמובן שהתלוננתי, אביאור הבטיח שאנשי גיל קאר שהתקינו את היצירה יגיעו אלי לטפל

בעניין וגם הוא התפלא לשמוע שהסאונד של הווייז אינו נשמע דרך הרמקולים של מערכת הקול של הרכב.

אתה לא לבד.

אצל חבר שרכב לאחרונה לאון FR חדשה, מערכת המולטימדיה כוללת WAZE וגם שם הסאונד מגיע מרמקול קטן שנמצא במערכת עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את התלונות לגבי המפתח הנוסף, מה ליבואן יש לעשות בעניין הזה? הרי כך הרכב מגיע, עם מפתח מתקפל אחד, רוצים עוד? תקנו.

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הקיטור על הדלק, למרות שנראה מובן בהקשר הפרטי, צריך לבחון אותו מהצדד השני. אם כל רכב היבואן יימסור עם חצי מיכל, זה יעלה לו איזה מיליון וחצי ש"ח בשנה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את התלונות לגבי המפתח הנוסף, מה ליבואן יש לעשות בעניין הזה? הרי כך הרכב מגיע, עם מפתח מתקפל אחד, רוצים עוד? תקנו.

לפי מה שהבנתי (מהנקרא) מקבלים מפתח אחד עם שלט לאזעקה ומפתח שני ללא שלט, זאת אומרת שאתה חייב לקנות שלט אזעקה. נשמע מגוחך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבלים מפתח אחד שהוא מפתח מתקפל עם כפתור פתיחה וסגירה, והשהיה לאורות, ומפתח נוסף שהוא לא מתקפל וללא שלט ואין שום צורך לרכוש עבורו שלט , פשוט במקום להפעיל את הנעילה המרכזית בלחיצת כפתור, תפעיל אותה בסיבוב מפתח.

רוצה מפתח מתקפל נוסף? גש למוסך מורשה עם הקוד שניתן לך עם המפתחות , שלם סכום שאני מניח שהוא בסביבות ה1000 שקלים ויזמינו לך אחד נוסף.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...