Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקלות לתנאים במחיר למשתכן - מה זה יעשה לשוק של הזכאים ושאר הדירות

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מקרה, שמישהוא יראה לי למי יש אינטרס שמחירי הדירות ירדו בשביל שאני בכלל אבין מאיפה ההנחה הזאת שמחירי הדירות ירדו.

לדעתי,

כל מי שרוצה לשדרג את הדירה הקיימת שלו יש לו אינטרס שהמחיר ירד מכיוון שלפני עשר שנים הוא היה צריך לשלם הרבה פחות על השדרוג.

כל מי שרוצה לקנות דירה שנייה/שלישית להשקעה יש לו אינטרס שהמחיר ירד מכיוון שלפני עשר שנים הוא היה צריך לשלם פחות על אותם קירות.

עליית המחירים בעשור האחרון היא אסון.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהג לילה, מה יקרה אם הריבית תעלה ? הרי ההחזר החודשי שלהם יעלה (כמובן בהתאם לחלוקת המשכנתא שלהם) והוא הוא יעלה הרבה יותר ממה שהם יכולים ? זו הבעיה במשכנתא כזו, כי האזור הבטוח שלך/הטווח הדינאמי שלך מאוד קטן.

מסכים שקנית דירה זה צעד כלכלי הרבה יותר נבון מאשר שכירות אבל הבעיה שבמשכנתא כזו הסיכון הוא דיי גדול.

מי ששם יהבו בריבית משתנה בהלוואות בהחזר כזה משחק באש. בסביבות הריבית היום לוקחים רו קבועה לא צמודה או קבועה צמודה. רק אם יש לך שולי ביטחון מבפיק רחבים שווה להמר על משתנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לומר בגסות שכול אחוז עלייה בריבית זה 500 שקל החזר חודשי, ככה שאחוז בודד לא יהרוג הרבה אנשים, לאומת זאת 4% שיהיו איזה 2000 שקל נוספים כן ישפיעו אבל עלייה כזאת לא ריאלית בטווח הקרוב, ובטווח הרחוק 10 שנים פלוס מינוס גם ההשפעה תרד בצורה דרסטית.

נהג לילה יש מצב תספר לנו איפה בישראל יש דירות 4 חדרים פחות ממיליון שבקרבת מקום יש גם עבודה? בכול עיר שטיפה יותר גדולה מדימונה המחירים כבר מיליון לדירת 4 חדרים.

בדיוק הבוקר היתה כתבה על חברת תעופה חדשה שתציאה כרטיס לברטיסלבה ב25יורו, בברטיסלבה אפשר לקנות דירה ב100-150 אלף יורו, בהפרש אפשר גם לטוס לעבודה בישראל במשך 10 שנים וזה עדיין יצא זול יותר מלקנות כאן דירה :)

אתה טועה.

אשקלון, רמלה, לוד, באר שבע, אור עקיבא, קריות, עכו, נהריה, כרמיאל ועוד. אם נלך למקומות יותר קטנים אז המבחר הרבה יותר גדול.

נכון שלא הייתי רוצה לגור ברמלה או לוד אבל מי שמתעקש על המרכז זה גם פיתרון בשבילו כשברור שאם רוצים זול אז צריך גם להתפשר על משהו (או מרחק או איכות אוכלוסייה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרוצה לשדרג את הדירה הקיימת שלו יש לו אינטרס שהמחיר ירד מכיוון שלפני עשר שנים הוא היה צריך לשלם הרבה פחות על השדרוג.

כל מי שרוצה לקנות דירה שנייה/שלישית להשקעה יש לו אינטרס שהמחיר ירד מכיוון שלפני עשר שנים הוא היה צריך לשלם פחות על אותם קירות.

עליית המחירים בעשור האחרון היא אסון.

לאנשים בדוגמאות שנתת אין שום יכולת להשפיע על מחירי הנדל"ן בישראל, מה ששאלתי הוא מבין מי יש יכולת להשפיע על המחירים (בנקים, בנק ישראל, כל אגפי ומשרדי הממשלה, כל ענף הנדל"ן וכו') , מעוניין בכך בכלל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכו לקולנוע לראות את הסרט "מכונת הכסף". סרט על משבר הסאב פריים

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לאנשים בדוגמאות שנתת אין שום יכולת להשפיע על מחירי הנדל"ן בישראל, מה ששאלתי הוא מבין מי יש יכולת להשפיע על המחירים (בנקים, בנק ישראל, כל אגפי ומשרדי הממשלה, כל ענף הנדל"ן וכו') , מעוניין בכך בכלל.

צדקת.

"כחלון: אנחנו לא רוצים שמחירי הדירות יירדו משמעותית"

http://www.themarker.com/news/1.2871320

עם אמירה כזו הוא גמר את השוק וכל מי שעוד חיכה על הגדר לימים טובים יותר ילך ויתאבד עכשיו על משכנתא.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהתכוון שאף אחד לא רוצה ירידה מהיום להיום של 35% אלא משהו מדורג של 5% לשנה.

כי בשביל 5% לא צריכים את כל המבצעים שלו, ובטח לא אותו בתפקיד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מאפשרים משכנתאות קלות יותר להשגה, מספר דירות מצומצם (שאפילו לא מתקרב ל5% מכמות מבקשי הדיור) בהנחה של כ10% נטו (לאחר קיזוז איכות הדירה, תנאים ועוד פרמטרים), דבר אחד יקרה: מחירי הדירות בישראל יעלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבאר שבע אפשר למצוא, עם קצת מאמץ, דירה טובה של כ-100 מ"ר בשכונה חדשה (רמות למשל) במחיר סביב המיליון, או דירה כמעט חדשה בשכונה טיפה פחות טובה (נווה זאב) בפחות מכך.

זה אומנם לא תל אביב, אבל העיר מתפתחת, התשתיות משתפרות, יש מקומות בילוי/מרכזי קניות/קולנוע/מסעדות ועוד, יש מעבר של חברות/צה"ל לאזור ואפילו רכבת של כשעה לתל אביב למי שמתעקש.

אם הייתי מוצא עבודה בתחום שלי באזור ב"ש, אין ספק שהייתי נשאר לגור שם (לפחות עד שהיו מציעים לי לעבור לניו יורק).

תרשה לי לחלוק על דבריך, אבל אתה חי בסרט! תהפוך את כל נווה זאב 20 פעם במסננת, רס אל אמו, יתהפך העולם, אין דירה 100 מטר בפחות ממיליון, בנווה זאב!

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, אז הבנקים לא תומכים בדבר הזה מסתבר. http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3686578,00.html

מישהו יודע מה קורה אם מישהו מוותר על הזכות שלו? הזכיה עוברת למספר אחר?

כמו כן, בהשתתפות בהגרלה, זה על מגרש וקבלן ספציפי או על כלל המגרשים/הדירות/הקבלנים? כי אני מעדיף שיכון ובינוי מאשר פיטרפןבינויובניו בע"מ.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שלא תומכים. הם לא מאמינים (ובצדק רב, יש לציין) בהתכנות הכלכלית של הפרויקטים האלו.

נסה בתור יזם, לקבל ליווי בנקאי לפרויקט כזה (שבלעדיו לא יקום אף פרויקט). זה כמעט בלתי אפשרי להוציא דוח אפס שהבנק יקבל כריאלי.

תשאל את ניר לוי (או כל שמאי מקרקעין אחר).

זו הסיבה שהיזמים מבקשים 40%, אגב. אין להם ליווי.

עריכה:

נו באמת. לשנות את זה ע"י ערבויות מדינה.

אז אני עכשיו ערב לכל הפיטרפןבינויובניו שהתאבדו על הפרויקטים האלו בלי שום תכנית כלכלית רצינית?

זה הולך להרשם כפיאסקו של העשור התכנית המטומטמת הזו

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש 40%. יש לי בעיה לשים אותם על קרן הצבי. מומלץ להתמקד בפרויקטים של קבלנים גדולים כמו סלע/מליבו?

אתה יודע מה קורה אם מישהו מוותר על הזכות שלו? הזכיה עוברת למספר אחר?

כמו כן, בהשתתפות בהגרלה, זה על מגרש וקבלן ספציפי או על כלל המגרשים/הדירות/הקבלנים?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...