Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחוק תנועה(רמזור אדום +נסיעה צמודה אחרי משעית)

Nitro_86
שימו לב! השרשור הזה בן 7079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

השאלה היא האם יש כזה חוק שאומר שאם אתה נוסע אחרי משעית והיא מסתירה לך את הכביש ואתה לא רואה מה יש לפני המשעית למשל את האור של הרמזור את נחשב לחלק מהמשעית

השאלה נשאלת מכיוון שקרה לי פעם שנסעתי אחרי משעית מאד גדולה שמתחילה לזוז לאט והיא הסטירה לי את הכל .והרמזור היה ממש קצר כמה שניות ורק אחרי שסיימה את הפנייה מצאתי את עצמי מסיים את את הפנייה גם באור אדום

באזור היו מצלמות זה היה צומת אבל אמרו לי שהם לא (אני מאד מקווה) עובדות וגם לא ראיתי פלש או משהו כזה זה היה בצהריים

נגיד שבכל זאת צולמתי האם אני באמת אשם האם במקרה כזה אפשר לצאת מזה והאם זה שאני נהג חדש (יש לי רישון שנה שישה חודשים) ובסוף נמצאתי אשם האם אני יקבל שלילה ואצתרך לעבור טסט מחדש ואולי גם תאוריה +

ועוד שאלה לידע כללי ממה שונה העונש במעבר על אור אדום מנהג חדש לבין נהג וותיק אני לא מדבר על מקרה שאני ציינית אלה מעבר באדום בכללי.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא .

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תערוך את הכותרת וההודעה עצמה (שלא יהיו שגיאות כתיב *משעית -> משאית).

פעם הבאה תשמור מרחק יותר גדול וכך תגדיל את שדה הראיה שלך,

זה שאתה נהג חדש זה עוד יותר גרוע מבחינתך כי יכולים לשלול לך את הרישיון,

בסוף השנתיים של הנהג חדש תצטרך לעשות טסט חוזר ותאוריה.

לנהג ותיק גם "יתנו עונש", קנס כספי של כ 1000 ש"ח על מעבר ע"פ רמזור באדום,

אך לא יחמירו כמו שיחמירו עם נהג חדש.

אז לפי מה שאני מבין מהצורה שכתבת את ההודעה,

אתה בטח רוצה להפיל את זה על אבא שלך (נהג ותיק במשפחה),

להמנע מהשלילה ומהטסט החוזר ותאוריה וכו'...

עריכה:

שכחתי שגם 10 נקודות יפלו לרעת הבן אדם שאתה רוצה להפיל עליו את העברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אז אם אכן צילמו אותי אין מצב שיתנו לי קנס ויעזבו אותי ?

ועוד משהו הרכב על השם של אימא שלי זה יכול לעזור בצורה כלשהי(לאימא שלי אין רישיון)

אשמח לשמוע תגובות נוספות מנהגים חדשים שהיו במקרים דומים? מה קורה בדרך כלל?

ולקבל כמה שיותר אפשרויות לצאת מזה

ועוד משהו נגיד כן צילמו אז צילמו גם את המשאית כי הייתי ממש מאחורייה האם זה יכול לעזור אך

אבקש מהמגיבים להגיב בתגובות שיכולות לעזור ולהביא מידע ולא הודעות שאומרות לי שטעיתי את זה אני יודע לבד למרות שאני לא חושב שאני אשם במקרה הזה.

תודה שגיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יכול להיות שרק אתה תקבל את הדוח ולא המשאית.

אם היית ממש קרוב אליה יכול להיות שהסתרת את הלוחית רישוי ובצילום לא יראו את הלוחית של המשאית אלא רק את הלוחית שלך.

אבל אני לא מאמין שהיית עד כדי כך קרוב למשאית (זה כבר גובל בטיפשות,לא שאני אומר שאתה טיפש חס וחלילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אומר שאסור להיכנס לצומת אם אין לך אפשרות לעבור אותה (בירוק).

ז"א שאם יש לך ירוק ואתה נידחף לצומת שיש שם כבר פקק, לא יעזור לך כלום, זו עברה!

הירוק מסמל "מותר לעבור". אבל אתה חייב להשלים את חציית הצומת לפני שמתחלף הרמזור לאדום...

החוק היבש לא נירטב אף פעם...

בקיצור, היום למדת משהו וזה לא עלה לך הרבה (אולי 1K וכמה נק'), אם תהיה חכם תוכל לחסוך כמה ימי אישפוז/כאבי תופת בשינויי מזג אוויר וכו'...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף לגילי,המקרה כבר קרה,למד/לא למד את הלקח זאת שאלה אחרת

פעם היה משפט על אור אדום שהנהג טען שהייתה משאית שהסתירה את הרמזור...

טיעון מקובל ויכול להיות אמיתי ונכון,יצא מהצומת בירוק ולא ראה שהתחלף למרות שהיה בסמוך אליה...

השופט קרא לנהג אליו ושאל אותו...

איפה אתה רואה כאן משאית(בתמונה)?

מוסר השכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף לגילי,המקרה כבר קרה,למד/לא למד את הלקח זאת שאלה אחרת

פעם היה משפט על אור אדום שהנהג טען שהייתה משאית שהסתירה את הרמזור...

טיעון מקובל ויכול להיות אמיתי ונכון,יצא מהצומת בירוק ולא ראה שהתחלף למרות שהיה בסמוך אליה...

השופט קרא לנהג אליו ושאל אותו...

איפה אתה רואה כאן משאית(בתמונה)?

מוסר השכל...

ועל זה נאמר:

היתרון בלהיות חכם הוא שאפשר לשחק אותה מטומטם...

להפך זו בעיה :?

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להטעות, אבל אם אתה יותר מדיי קרוב למשאית\רכב גדול ואתה לא רואה את מה שקורה מלפנים (רמזור ירוק, שאר מכוניות, אנשים חוצים) אז אתה קרוב מדיי ואתה צריך להגדיל מרחק מהמשאית.

דבר שקרה לי בהחלפת מורים לשעור אחד (לפני הטסט) בשעור נהיגה.

המורה העיר לי שצריך לשמור מרחק יותר גדול, נהגתי אחרי אוטבוס ולא ראיתי את הרמזור, אז הוא אמר לי שאסור לי לזוז עד שאני לא רואה את הרמזור ואת זה שהוא ירוק, מכשילים על זה בטסט).

אז אני חושב שאם קיבלת דו"ח אין כ"כ מה לעשות.

ושוב אם אני לא טועה, לנהג חדש רמזור אדום זה שלילה (או שיש הצטברות של 12 נק' ואז זה שלילה\אי חידוש רשיון).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כתבת שהרכב רשום על אימא שלך ,אז זה לא קשור כי אם אין לה רשיון אז המשטרה תדרוש ממנה שם של מי שנוהג ברכב.חוץ מזה זאת לא חוכמה גדולה לעשות טעויות ואז לצאת מהן בכל מיני קומבינות .

איך היו אומרים ב"על גלגלים" :שמור מרחק שנוכל להיפגש......

אם המשאית הסתירה לך אז לא שמרת מרחק נקודה .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר ... אין מפלט , אתה אשם בביצוע העבירה בכל מקרה .

לא היית צריך להכנס לצומת אם אין לך ראות מלאה , ובטח ל אאם המשראית מסתירה לך את הרמזור . היה עליך לשמור מרחק גדול ממנה , בצורה כזו שתאפשר לך לראות את כל הצומת ואת הרמזור .

ועוד עצה ... תעבוד קצת על העברית שלך ... ככה כותבים "משאית" מילה הנגזרת מהשורש מ.ש.א ... וככה כותבים "מסתירה" אשר היא נגזרת של המילה ס.ת.ר .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד והגיע הדוח צריך ללכת לשלם בדואר נכון? כאשר בעל הרכב יבוא לשלם מה יבקשו ממנו את הרישיון?

נגיד במקרה שלי אין לבעל הרכב רישיון אז הוא לא יוכל לשלם? האם הוא יהיה חייב להציג רישיון נהיגה של מישהו?

מישהו יכול להסביר לי כיצד כל העסק עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...