Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

audi 5 תקלה בממסרת

מוטיסולו
שימו לב! השרשור הזה בן 3333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי אאודי 5 2011 לפני חצי שנה ביצעתי טיפול 80K במוסך יבואן והוחלף שמן גיר, 1500 ש"ח עלות שורת החלפת שמן כולל השמן.

בשבועיים האחרונים מופיעה לי תקלה בלוח -gearbox malfunction you can continue to drive.

וכמובן שפעלתי לפי ההוראות בתקלה והמשכתי לנסוע ברכב...

ביומיים האחרונים התקלה מופיעה בכל הנעה ואף התחילו רעשים בגיר בעת החלפת הילוכים.

קראתי בפורמים באנגליה שזאת תקלה נפוצה בממסרות האלו ונדרש להחליף מעגל אלק' בגיר(PCB).

כמו כן קראתי שייתכן שהבעיה נוצרה בעקבות שימוש בשמן ממסרת לא תואם.

1. האם מישהו מכיר את התקלה בארץ ויכול לתת לי פרטים על אופייה ואופן התיקון הנדרש?

2. האם ניתן להאשים את החלפת השמן שבוצעה (אולי לשלוח דגימה מהשמן לבדיקה) ואז לפנות למוסך שהחליף את השמן לפיצוי עבור הנזק שנגרם?

תודה רבה,:wink:

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

יש תקלה ידועה בגירים האלו במעגל המודפס שנמצא בתוך הגיר ולעיתים גם תקלה במחטרוניק בגיר, אם זה תקלה במעגל המודפס אז עלות החלפתו כולל עבודה צריכה להגיע לעלות של בערך 6000 ש"ח, אם התלקה במחטרוניק מחיר החלפת החלק לחדש בערך 12,000 ש"ח.

אני לא חושב שיש קשר לשמן הגיר בכל אופן אני הייתי קופץ למוסך המרכזי, קודם כל שיבדקו ויגידו לך מה התקלה ולנסות לבקש תיקון באחריות או אולי באחריות חלקית, משום שהתקלה די ידועה ולרוב היצרן משתתף בתיקון...

דר"כ למה את החלפת שמן הגיר ביצעו ב 80,000 ק"מ ולא בטיפול 60,000? זה איחור של 20,000 ק"מ וזה יכול להשפיע מבחינתם על נתינת אחריות או רצון טוב בכל אופן שווה לנסות.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים,

הרעשים התחילו כשבועיים אחרי הופעת ההודעה.

באמת קצת התעכבתי עם הטיפול האחרון אך רכשתי את הרכב מעבר ל 40K ק"מ ונאמר לי שבוצע החלפת שמן ממש טרם הרכישה.

אני אקבל את העצה לגשת למוסך המרכזי כבר בשבוע הבא נקווה שלא ישחטו אותי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה שלב היית מבין שיש לך תקלה משמעותית בגיר ונכנס למוסך למרות שהאוטו מתכתב איתך?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים,

הרעשים התחילו כשבועיים אחרי הופעת ההודעה.

באמת קצת התעכבתי עם הטיפול האחרון אך רכשתי את הרכב מעבר ל 40K ק"מ ונאמר לי שבוצע החלפת שמן ממש טרם הרכישה.

אני אקבל את העצה לגשת למוסך המרכזי כבר בשבוע הבא נקווה שלא ישחטו אותי שם.

לא מבין את מה שכתבת "נאמר לי שבוצע החלפת שמן". הרי יש הסטורית טיפולים רשומה לרכב. כשקונים רכב משומש נהוג גם לבדוק היסטוריה טיפולים וגם לעשות ישור קו ולא לחכות עשרות אלפי קילומטרים לטיפול. ממה שהבנתי, קנית את האוטו ב40 אלף או קצת אחרי ועשית לו טיפול רק ב80 אלף. להסתמך על "נאמר לי" ממוכר פרטי זה לא הכי מומלץ.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים החלטתי לשתף אתכם בסגירת הטיפול -אולי יסייע לאנשים נוספים.

הכנסתי את הרכב למוסך המרכזי של צמפיון. שם נאמר לי כי נדרש להחליף את המכטרוניק בממסרת עלות 13K ש"ח כולל עבודה.

אמרתי להם שקראתי באינטרנט על שכיחות המקרה ועל כך שראיתי כי בחברה משתתפת בעלות במיוחד כאשר תמה לי האחריות רק לפני חודשים ולאחר שיחה עם מנהל המוסך והבהרה שאחרי התיקון אני אמשיך לבדוק את זכויותיי בשל התקלה הספציפית הזאת בכל העולם.

קיבלתי 70% הנחה מהמחיר המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...