Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Wolf Totem.

1967 בזמן מהפכת התרבות בסין נשלחים 2 סטודנטים להרי מונגוליה לשהות במחיצתם של שבט נוודים

אזור שאדם נלחם נגד זאבים רצחניים אשר טורפים את העדרים שלהם. זה מוביל לצייד אכזרי של הזאבים

ולפעולת תגמול מצד הזאבים. סרט דובר מנדרינית.

דרמת הרפתקאות מבוססת על ספר חצי אוטוביוגרפי. סרט מדהים ביופיו עקב נופים עוצרי נשימה

בשילוב רמת צילום גבוה. מאבק בין האדם לבעלי חיים אכזריים מוגש עם מסר חד

התערבות האדם בטבע גורמים לשינוים דמוגרפים. כל זה עוטף פסקול מוקפד ראוי לשבח. (מוזיקה מהפנטת) כמה שוטים מרהיבים של מאבק בין הזאבים לאדם מבוצעים ומצולמים באופן מוקפדת

משחק טוב, לא מספיק חד/מרגש. על סיפור רומנטי משני היה אפשר לוותר (לא תרם כלום לעלילה)

דרמה אנושית עשוי טוב למרות שלא מצליחה לחדור לעומק הרגשות כי אין שחקן מוביל/בולט.

8/10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, מוזיקה סימפונית עשירה של המלחין היהודי ג'יימס הורנר שנהרג בהתרסקות מטוסו ב 2015

הלחין מוזיקה לסרטים מפורסמים ביניהם "טיטניק" "לב אמיץ" "אווטאר"

"נפלאות התבונה" "שבעת המופלאים" "טרויה" ועוד רבים וטובים.

עכשיו ברור לי למה כתבתי את מה שכתבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולע בול.

מגניפיסנט 7 היה טוב מאוד.

נהניתי לצפות בו. אחלה סרט אקשן עם אתנחתות קומיות מצוינות.

כריס פראט לא אוברייטד בכלל, בניגוד למה שצפיתי. באמת ובתמים שחקן מצוין שמשדרג כל סרט שבו הוא משתתף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשישי הקודם הלכתי לקולנוע לראות את מלחמת הכוכבים החדש. אחלה סרט. גם חברה שלי שלא מכירה את הסיפור וחשבה שזה ל"מבינים בלבד/לא ראה שטח/מחיר בפרטי" נהנתה מהסרט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סרטים שראיתי לאחרונה:

רואה החשבון - סרט פעולה מצוין על רואה חשבון, שהוא גם גאון מתמטי הסובל מאובססיה "קלה", המספק שירותים לכל מיני ארגונים מפוקפקים (שזה אומר שבנוסף לעט בכיס, יש לו גם מחסן נשקים שלא היה מבייש גדוד חי"ר). הסרט מאוד קצבי, מעניין, וקצת הזכיר לי את הסרט ג'יק ריצ'ר (לוחם קשוח שבא לעשות סדר בעיר).

דוקטור סטריינג' - מנתח מוח סופר מוכשר וסופר יהיר ומתנשא (כנראה שזה בא ביחד), מעורב בתאונת דרכים בה ידיו נפגעות בצורה קשה, וכתוצאה מכך גם נפגע הכישרון הייחודי שלו (יחד עם האגו). מפה לשם, הוא יוצא למסע בעקבות פתרון מסתורי שיחזיר לו את היכולות, מה שמכניס אותו לעולם הפנטזיה, המיסטיקה והעולמות המקבילים. הסרט בסך הכל נחמד (אבל לא יותר), עם הומור מוצלח פה ושם, ומצליח לשמור על רמות הגיון סבירות (יחסית לסרט פנטזיה) עד בערך לחלקו האחרון של הסרט. למי שאוהב את הז'אנר בעיקר.

המפגש - סרט מתח/מדע בדיוני על חוקרת שפות, המגויסת ונשלחת, כחלק מקבוצת מדענים, לחקור חלליות מסתוריות שנחתו במפתיע ברחבי העולם. הסרט נחמד, עם עלילה יחסית מעניינת (ועם "טוויסט" בסוף), ומצליח לשמור על קצב טוב. אישית אהבתי אותו יותר מאשר את דוקטור סטריינג'.

קמצן - סרט קומדיה צרפתי על נגן כינור בתזמורת, הסובל מקמצנות קיצונית (בקטע של גניבת נורות מבתי מלון, רק שהוא אף פעם לא נוסע אליהם). הסרט מצחיק, עם הומור לא רע (ולא הבדיחות השחוקות והקבועותשל הוליווד) ועלילה מעניינת סך הכל. מומלץ למי שמחפש סרט קליל, מצחיק ועם קטעים מביכים/מרגשים פה ושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשישי הקודם הלכתי לקולנוע לראות את מלחמת הכוכבים החדש. אחלה סרט. גם חברה שלי שלא מכירה את הסיפור וחשבה שזה ל"מבינים בלבד/לא ראה שטח/מחיר בפרטי" נהנתה מהסרט.

זה בערך הבון-טון של המבקרים בבחינת הסרט הזה, ואני חושב שזה גם נכון לגבי הסרט הרשמי הקודם של ״מלחמת הכוכבים״ ולגבי הסדרה הזו בכלל.

כוחה של סדרת ״מלחמת הכוכבים״ כמדפסת כסף היא בנגישות הגבוהה: כל סרט הוא קצר, עצמאי (הוסרט בנפרד וניתן לצפיה בפני עצמו), מבדר, וללא הרבה דרמה - שובר קופות קלסי, אבל לא יצירת מופת בראיה ביקורתית סטייל טקסי האוסקר.

מבחינה שיווקית, נעשה כאן משהו גאוני: יש לך סרט אונתולוגי שמוקרן בין השנים שבהם יש לך סרט ״קאנוני״ כדי לשמור את הסדרה בשיח הקולנועי ובתודעת הציבור. להחזיר את ההשקעה זה יעשה. לחזור להיות התופעה בתרבות הפופולרית שזה היה בעבר - אני פחות בטוח.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Accountant.

כריסטופר וולף ( Ben Affleck) ילד אוטיסט הופך להיות רואה חשבון גאון. הוא עובד עבור חלק מארגוני פשע מסוכנים. לאחר שהוא מגלה אי התאמה של מליונים הוא נהפך להיות יעד לחיסול. זה מוביל למלחמה חסרת פשרות על חיו והסובבים אותו.

בן אפלק בתור גאון שיודע גם להילחם בידיים עקב מגבלתו לאחר שעבר אימונים קשים על ידי אביו

בתפקיד יוצא מהכלל. עלילה טובה מעט הזויה. אם אפשר להתנתק מהסיפור חסר ההיגיון

אפשר ליהנות מסרט פעולה מצוין. עשוי טוב,ליהוק מצוין,אקשן ראוי,שוטים מצוינים של פעולה,צילומים יפים.

בסה"כ סרט טוב, לא מספיק עמוק בגלל פרטים חסרים. עירוב חינני של גיבור על עם חנון.

לא רע בכלל אפילו מפתיע לטובה.

7.10

Train To Busan.

איש עסקים גרוש מגדל לבד את בתו. הבת משכנעת אותו לנסוע ברכבת לראות את אמא שחייה בעיר אחרת. ברכבת הם מגלים מגפה מסתורית שהופכת אנשים לזומבים מטורפים. עכשיו הוא חייב להסיר את החליפה והמראה החלש - כדי להציל את חייו וחיי בתו הקטנה.

סרט קוריאני עשוי טוב. הקולנוע הקוריאני מאוד חביב עלי במיוחד סרטי אקשן עשויים בצורה חופשית

ללא מגבלות. (לא תמיד נוח לצפייה) גם הסרט הזה עשוי היטב. שחקן ראשי מצוין Yoo Gong (מי שרואה קולנוע קוריאני מכיר את הפנים) שאני מעריך, אמין בעל נוכחות. עלילה סטנדרטית לז'אנר זומבים רצחניים ומהירים הורגים כל מי שנקלע לדרכם. סרט לחובבי זומבים בלבד, כל השאר - לוותר.

שווה רק בגלל הסצנה האחרונה של ילדה שרה שיר קורע לב על פסי הרכבת...(שוט מדהים)

6.5/10 לז'אנר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

זה הכיוון של כל הסרטים האלה, כולל סרטי מארוול וDC.

הם לא בשביל גיקים, אלא בשביל קהל הרבה יותר רחב, שלא מעניין אותו עד כמה העלילה נאמנה לקומיקס או לטרילוגיה המקורית, אלא פשוט בא לראות סרט עם אפקטים ולאכול פופקורן.

בכיסים של הקהל הזה נמצא הכסף הגדול באמת, והסרטים האלה נועדו להוציא את הכסף הזה משם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכיוון של כל הסרטים האלה, כולל סרטי מארוול וDC.

הם לא בשביל גיקים, אלא בשביל קהל הרבה יותר רחב, שלא מעניין אותו עד כמה העלילה נאמנה לקומיקס או לטרילוגיה המקורית, אלא פשוט בא לראות סרט עם אפקטים ולאכול פופקורן.

אני לא מעניינת אותי נאמנות לחומר המקורי, אלא דרמה. בכל סרט שהוא לא קומדיה, הדרמה היא הלב של הסרט.

הבעיה עם שובר הקופות הקונבנציונלי היא שהיוצרים שלו תמיד חשים צורך לרדד את הדרמה כדי שהסרט לא יהיה ״כבד״ על ציבור הצופים.

וככה נשארים עם סרט אקשן, הרפתקאות או אפקטים. יש אולי רגעים דרמטיים בסרט, אך הם לא משנים את הטון הכללי של היצירה.

מזל שיש בעולם מפיקים כמו כריסטופר נולן ופיטר ג׳קסון כדי לערער על הנוסחה הזו ולהביא שוברי קופות קודרים (נולן) או סנטימנטליים (ג׳קסון).

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...