Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי ההוביט מבוסס על ספר קיים, שעובד בצורה שלדעת המעריצים לא תואמת מספיק לרוח הסיפור, בעיקר משיקולים כלכליים.

סדרת הסרטים החדשה ביקום הארי פוטר לא קשורה לסדרה הקודמת או לספרים, לא אכפת לי מה יעשו איתה.

אגב, 'הילד המקולל' הוא ספר נוראי ומסחטת כספים מאנשים שגדלו על הסדרה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצידי שימשיכו לסחוט כספים עד מחר. אני אגיע להיענות לסחיטה בשמחה, כל עוד המוצר מוצא חן בעיניי.

לא משנה לי מה המטרה. משנה לי האם אני נהנה. בהוביט נהניתי וגם בחיות הפלא.

מי שבספק ומפריע לו השיקול, שלא ילך לראות בקולנוע, אלא ימצא דרכים אחרות לצפות בסרט. לא חסר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם "חיות הפלא" הוא ספר. פשוט הפסיקו להפיץ אותו אחרי יציאת הסרט.

להבנתי הספר באותו שם מדמה את הספר ה'אמיתי' שבסדרה והוא לא ספר עלילתי, בטח שלא כולל את עלילת הסרט.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט מעולה, ג'ייק ג'ילנהול שחקן מצויין. מסכים עם כל מילה שלך. גם ב END OF WATCH הוא משחק מצוין.

עוד שחקן צעיר ומצויין הוא JOSEPH GORDON LEVITT - תנסה לראות את THE LOOKOUT

אם אתה אוהב את ג'ילנהול אתה חייב לראות את הסרט "Enemy".

אין לו שם בעברית כי לדעתי הוא לא הוקרן בארץ, סרט הזוי וגאוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כתב בתגובות שאם אתה מגיע לראות את הסרט כחובב המשחק ומצפה לסרט אקשן טוב, לא תתאכזב.

טרם ראיתי, אבל אני מאוד אוהב את המשחקים, ואני אתן לו הזדמנות, בהזדמנות :)

אני התנתקי מכל מבקרי הקולנוע. יותר מדי פעמים הם קוטלים סרטים שאני נהנה לצפות בהם.

מעדיף בלוגים של חובבנים ואת השרשור הזה. הרבה יותר מדויק בעיניי ועבורי בלבד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתמול את 'לוגאן'.

אחרי שני הסרטים הקודמים של וולברין, שברוב תמימותי ראיתי בקולנוע - נשבעתי שאני לא חוזר לסרט הבא ויהי מה...

אבל הסרט קיבל כ"כ הרבה ביקורות חיוביות שלא התאפקתי.

וואלה - מזל שלא התאפקתי.

סוף סוף סרט טוב על וולברין, דמות שפרקטיקלי כותבת את עצמה מרוב שהיא מגניבה, עם שחקן-על, פאקינג סכינים שיוצאים מהידיים - ועדיין טראק רקורד מחריד של סרטים מחורבנים עם עלילה של אקשן פליק סוג ז' :(

לומר שזה הסרט הכי טוב של וולברין לא אומר הרבה (כי השאר באמת זבל), אז אציין שזה גם אחד מסרטי האקסמן הטובים ביותר, ובכלליות לטעמי אחד מסרטי מארוול הטובים ביותר.

הסרט עמוק, אפל, קודר, אלים ובכלליות מעורר אמוציות. יו ג'קמן סוף סוף קיבל תסריט ובמאי שתואמים את המידות שלו, פטריק סטיוארט גאון במיוחד (ראיתי היום MEME שאומר שהוא המורגן פרימן של הלבנים... כ"כ נכון!), ואני מודה שהילדונת בסרט היתה גאונית!

לדעתי הסרט פחות מתאים למי שמחפש FAST PACE ACTION FLICK (קרי: מי שאהב את הקודמים), בכלליות אין שום קשר בינו לבין כל הפרנצ'ייז של אקס-מן. הקשר היחיד שאני יכול לזהות הוא להופעה (הגאונית) של מייקל פאסטבנדר בFIRST CLASS - שם הוא הגיש לנו את הצד האפל של מארוול על מגש של כסף (אבל שאר הסרט היה ב'ראש אחר').

מוכרח לציין שכואב לי לאללה לדעת שזה הסרט האחרון של ג'קמן בתור וולברין, עד שסוף סוף עשו את זה כמו שצריך - זה נגמר. את הסרט הראשון של אקס-מן ראיתי לפני הצבא בהתלהבות שחזרה על עצמה מעט פעמים לאחר מכן, מאז הדרך היתה רצופה באכזבות, אמנם משמח לדעת שהאקורד האחרון בפרנצ'ייז מוצלח - אבל גם עצוב לדעת שהוא האחרון.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lion.

סארו ילד בין 5 הולך לאיבוד אלפי קילומטרים מביתו. הוא שורד ברחובות ולאחר מכן מאומץ

על ידי זוג אוסטרליים. הוא לא שוכח את אימו ואחיו גם בבגרתו. פגישה מקרית עם חברים מארץ הולדתו (הודו) מציתה מחדש את הגעגועים וכימהה אחר שורשיו. מבוסס על סיפור אמיתי.

דרמה מרגשת עד דמעות. עלילה סוחפת עם סוף מהפנט. קאסט שחקנים טוב כולל את הילד דב פאטל

ומשחק לדעתי טוב של ניקון קידמן למרות שהיא נראית חווירת. ביצוע עם הרבה רגש.

Moonlight.

סיפור התבגרות של נער באפריקה עד בגרותו ועד גילוי המיניות שלו בצל אימא מכורה לסמים

הסיפור נע על ציר זמן של שלוש תקופות בחיו.

סרט שזכה בכמה אוסקרים.

אווירה וצילומים מאוד מושקעים. עלילה מעט נמתחת וחסרת תכלית. דמויות מעניינות

שחקנים טובים ואמינים אבל הסרט לא משכנע. דווקא חבל אחרי השקעה כזו.

גם הסוף היה...נו טוב - פושר. פספוס גדול של סרט שהיה יכול להיות פנינה קולנועית.

Allied

קצין מודיעין בזמן מלחמת העולם השנייה מבצע פעולת בצפון אפריקה ומתאהב בלוחמת מחתרת צרפתיה.

מבוסס על סיפור אמיתי.

סרט מתח פעולה עשוי היטב. בראד פיט ומריון קוטיאר במשחק אמין ומשובח.

עלילה מלאת הפתעות, מותח,מרתק ונוגע ללב. דרמה רומנטית שלא תשאיר אותכם אדישים למתרחש.

כמה סצנות פעולה טובות,סוף מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Miss Sloan

לוביסטית מנסה לקדם חוק נגד תעשיית הנשק. סרט דרמה/מתח מעולה, לאוהבי סרטי בית משפט.

לא מבוסס על סיפור אמיתי אבל מרגיש שכל דבר בסרט בהחלט קורה ביום יום :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו דעה על אססינס קריד? כדאי לטרוח לראות את זה?

מהמשחקים נהנתי, אבל בד"כ סרטים שמבוססים על משחקים הם די גרועים.

קצר ולעניין : חרא סרט. כיביתי באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...