Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Colonia.

ליהוק מציין, משחק מרתק, אווירה מחשמלת מצולמת ברגישות,בימוי חד. שילוב חזק של סיפור אמיתי עם דמויות דומיננטיות. דרמת מתח במיטבה. לא פשוטה לצפייה אבל מעניינת. סרט שכנראה הרבה יחמיצו, ואני אומר, אל תחמיצו.

סרט חזק ומוסיף ידע,ראיתי ללא הפסקה (נדיר)

מייד רצתי לויקיפדיה ללמוד יותר על פינושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Hacksaw Ridge (הסרבן)

סרט נדיר, אני מקווה שיהפוך לקלאסיקה של ממש. כרגע מוקרן עדיין בקולנוע, לא בדקתי אם כבר ניתן להוריד אותו מהרשת באיכות טובה.

ציון IMDB 8.6

סיפור אמיתי על גיבור מלחמת העולם השניה שקיבל בערך כל עיטור אפשרי מבלי שבכלל נגע בנשק.

הסרט מתחיל כקומדיה מוצלחת למדי על בחור פצפיסט שנחוש להתגייס לצבא בזמן מלחמת העולם השניה.

בהמשך מתואר אחד הקרבות המפורסמים (אחד מיני רבים) שאותו בחור השתתף בהם.

בימוי סצנות הקרב של מל גיבסון פשוט ראוי להערצה (באופן מפתיע, עד היום לא נפלתי מהבימוי שלו).

הסרט עשוי מדהים ומרגש מאוד. בסוף הסרט מטובל בראיונות אישיים עם אנשים עליהם מספר הסרט.

לטעמי שווה מאוד קולנוע. ממליץ בחום.

מזמן לא יצאתי מסרט עם חשק כלכך עז להמליץ עליו לאחרים.

אחרי הסרט, אני ממליץ לקרוא על הגיבור בויקיפדיה, מסתבר שהסרט לא מצליח להציג אפילו את קצה הקרחון של המעשים שלו והגבורה שלו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ben-Hur.

יהודה בן-חור אציל יהודי עשיר שחי בירושלים במאה הראשונה לספירה מואשם שלא בצדק בניסיון התנקשות בנציב הרומי. מאסלה קצין רומאי שהיה חברו הטוב של בן-חור מאשים אותו בניסיון הרצח ושולח אותו לעבדות ארוכת שנים בספינה ואת בני משפחתו לגלות.

עיבוד חדש (2016) לסרט המפורסם משנת 1959 בכיכובו של צ'רלטון הסטון האגדי. מככבים בסרט

Jack Huston בתור בן-חור (היה ליהוק מצוין ב "אימפרית הפשע") ו Toby Kebbell בתור מסאלה וגם איילת זורר שלנו. עלילה מוכרת שכולנו גדלנו עליה בתור ילדים רק שהפעם הביצוע עלוב עד מגוחך. משחק בינוני וחסר כריזמה. דיאלוגים שטחיים ורדודים. ג'ק יוסטון למרות מופע משובח ב "אימריית הפשע" מתגלה כשחקן אפרורי שלא מסוגל להחזיק סרט שלם על גבו. טובי קבל ממשיך את מופע הבינוניות בהבעות פנים חסרי משמעות. גם מירוץ המרכבות שאמור להיות הדובדבן שבקצפת מבוצע בצורה חובבנית על ידי במאי חסר דמיון.

ריימק עלוב לאחת הקלסיקות הטובות שנוצרו אי פעם. לא סתם זכתה ב 11 פרסי אוסקר.

* כל זה כמובן לא ימנע מאנשים שאוהבים את הז'אנר לצפות בסרט. ככה היא בת זוגתי

שכמובן די נהנתה מהסרט- ונגד זה אין לי הרבה מה לעשות. (גם מיותר)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, לא בדקתי את זה. אני מביעה את דעתי האישית בלבד שנקייה מכל השפעות אחרות.

לא מתייחס לביקורות של אחרים. כן מסתכל על הציון הכללי ב- IMDB -כי זו נותן לי פרספקטיבה ראשונית

אבל לא מתעמק בה. (מי נתן מה? וכמה?)

שכתבתי על הסרט Ben-Hur לא ידעתי מה אחרים חושבים, וזה מה שיפה. (הלוואי שעוד חברים היו שותפים לזה)

לפעמים זה תואם את הביקורות ב IMDB. לפעמים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ הסרט קיבל איזה 2 ב IMDB ע"י המדרגים הראשונים, משמיצים אותו בכל פינה..

כן, אבל למבקרי קולנוע קל יחסית לקטול סרטי המשך ו-Remakes, כי אז הביקורת הופכת להשוואתית ולחלקם יש לעתים ערך סנטימטלי שנקשר בגרסאות הקודמות.

טוב עושה יוגב שאינו מניח לביקורות מסוג זה להטות את שיקול דעתו. זה א'-ב' של חשיבה ביקורתית, ולא רק בביקורת קולנוע.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל למבקרי קולנוע קל יחסית לקטול סרטי המשך ו-Remakes, כי אז הביקורת הופכת להשוואתית ולחלקם יש לעתים ערך סנטימטלי שנקשר בגרסאות הקודמות.

זה התפקיד שלהם,מעולם,אבל מעולם אינני מתייחס איליהם ולדעתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם גישה לא נכונה.

מבקרי קולנוע רציניים הם אנשים עם הכשרה בתחום הזה, והם יכולים לתת את דעתם על רבדים אחרים של הסרט, מלבד אלו שניכרים על פני השטח.

אלו רבדים שהצופה מן המניין עשוי לא להיות מודע אליהם, אך הם עדיין ישפיעו על חווית הצפיה שלו ולכן חשוב לאמוד על טיבם.

בין הסאונד, האפקטים והעלילה עצמה, קשה לרוב הצופים לעקוב בצורה מודעת אחרי הרובד הדרמטי של סרטים אבל שוב - כאשר הרובד הזה קיים חווית הצפיה תהיה שונה.

דרמה בקולנוע סובבת את הרעיון שהדמות הראשית (ולעתים דמויות נוספות) עוברות במהלך הסרט שינוי אישיותי שמשפיע על העלילה. זו אבן בוחן אובייקטיבית למדי לביקורת קולנוע.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנים מלמטה the ones below:

מותחן פסיכולגי על זוג צעיר שעומדים ללדת, כשבדיוק זוג צעיר נוסף שגם הוא עומד ללדת עובר לדירה מתחתיהם.

לא יכול להוסיף על התיאור הזה כדי לא לעשות ספויילר, הסרט טוב במובן שכמעט לאורך כולו אתה יושב עם תחושה לא נוחה בבטן, ומה שתורם לכך מעבר לעלילה הם זוויות הצילום והסמלים שמופיעים לאורכו, כמו למשל הנעליים שהזוג מלמטה טורח לחלוץ.

הסרט פחות טוב במובן, שהעלילה מתקדמת בקו ישר, אין טוויסטים לא צפויים, וגם המשחק בינוני פלוס, לא יותר.

סה"כ שעה וחצי שעוברות לא רע (מבחינתי סרט של 87 דקות זה מעולה, במיוחד היום, שכל במאי מרגיש שהוא חייב לעשות סרט של 120 דקות מינימום :)).

בקיצור נחמד ותו לא, 6.5 במדד הגולש.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התפקיד שלהם,מעולם,אבל מעולם אינני מתייחס איליהם ולדעתם.

לא הייתי שולל קריאת ביקורות על ידי מבקרים מקצועיים באופן גורף.

יש להם ראיה מעט יותר מקיפה (הפרטים הקטנים) מאשר צופה מן המניין. נכון זה תלוי באופי האדם שכותב את הביקורת -שממילא מבוססת על טעמו האישי. (שלא תמיד חופפת לטעמך)

לכן חשוב לדעת את מי לקרוא, ומה לסנן. ברגע שאתה מזהה מוטיבים זהים לשלך

קל לך להתחבר לביקורת.

לצערי סחבתי כמה וכמה פעמים חבר'ה לסרטים שקיבלו ביקורות מעולות (לפני האינטרנט,קריאה בעיתונות)

וברוב המקרים זו הייתה נפילה ישר לפנים. מזל שיש לי חברים טובים שהיו מוותרים לי על הפדיחה.

דווקא ביקורות בפורומים כן יכולים לקלוע לטעמך ולעזור בסינון. זה קורה ברגע שאתה מזהה ביקורות

שזהות לטעמך.

סתם דוגמה מהיום, הביקורת למעלה על הסרט the ones below זהה כמעט במדויק למה שאני חוויתי מהסרט. (ראיתי לפני כמה חודשים)

בסופו של דבר לא כולם יודעים להבחין בניואנסים קטנטנים -למרות שיש מצבים שזה עדיף

כי עסקינן בבידור. (לא במדע חלל)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק דיברתי על מבקרים מקצועיים בלבד.

ישנם כמה חברים אנונימיים שכותבים ביקורות חובבניות

שאני הולך קבוע על ההמלצות שלהם

וזה כן עובד,לרוב.

לאתר IMDB אני נכנס רק כדי ללמוד שנת יציאה לאקרנים,

שמות וטריילר,

שאגב,גם טריילר לא עושה לי את זה לרב.

אני לא מסתכל ומתרשם מציון או ח''ד.

הרבה קורה לי שאני נהנה מסרט לא מומלץ ע''י הרוב,

או הפוך.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום סרטים שראיתי לאחרונה:

suicide squad - ממש נחמד לדעתי, ואני בד"כ לא סובל סרטי קומיקס (חוץ מבאטמן, אותו אני אוהב:lol:)

war dogs - חביב ומשעשע

סנואודן - ציפיתי שיהיה משעמם, אבל היה דווקא מעניין למדי

בן חור - שיחזור לחור שממנו הוא בא. :lol: חרטא הוליוודית במיטבה. אגב את המקור לא ראיתי מעולם.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...