Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל שראיתי את הרואה חשבון בבית, אם זה היה בקולנוע הייתי הולך לקופה לדרוש את הכסף חזרה,

הסרט הכי גרוע שראיתי בשנה האחרונה, יותר מ6 לא הייתי נותן לסרט כזה.

מזל ששבוע לפני ראיתי את הסרבן בקולנוע, זה סרט! מצטרף לממליצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראיתי קלוברפילד הראשון, עד כדי כך שיעמם לי אמש.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

Deepwater Horizon.

עובדי אסדת לקידוח נפט נסים על חייהם עקב תקלה בטיחותית הגורמת לאש ולדליפת נפט

הקשה ביותר שידעה ההיסטוריה. שחזור אסון שקרה ב 2010.

Mark Wahlberg בתפקיד טוב בתור גיבור שמציל את חייהם של רבים מהצוות שמאבדים עשתונות.

אפקטים טובים בחלקו השני של הסרט. פס קול מעביר את האסון בצורה מצוינת.

סיפור אנושי מוצג בצורה מרתקת.

7/10

The Girl With All The Gifts.

מגפה גורמת לרעב לבשר אדם. חוקרת ביחד עם צוות חיילים מנסה לגלות למה ילדה מסוימת פיתחה

חיסון בגופה נגד הווירוס. זה מעמיד אותה בדילמה האם נכון להרוג ילדה קטנה עבור החיסון? או לא.

סרט זומבים אנגלי לא שיגרתי. משחק מרשים של Glenn Close בתור חוקרת. Sennia Nanua

בתור לני הילדה בעלת החיסון בהופעה מרשימה. סיפור אנושי מוצג בצורה אינטליגנטית.

הדילמות והתבונות של הילדה מובילים לעתיד טוב יותר לאנושות. סרט קטן הפקה מרשימה.

אווירה טובה בשילוב משחק מצוין מביאים סרט זומבים מעט שונה במובן הטוב.

לחובבי הז'אנר, וגם אלו שלא.

7.5/10

Jack Reacher: Never Go Back.

המשך מעללי ג'ק ריצ'ר שחוזר למטה היחידה הצבאית וביחד עם אשת הקשר שלו

הם בורחים ומנסים לפתור תעלומה.

Tom Cruise בעוד המשכון לסדרה - רק שהפעם זה לא עומד בשום סטנדרטים הגיוניים.

עלילה טיפשית חסרת מעוף, משחק חצי רדום, חסר תחכום, משחק בינוני.

גם קטעי הפעולה מאולצים. מאכזב.

6/10

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי קלוברפילד הראשון, עד כדי כך שיעמם לי אמש.

אכן סרט גרוע. לא מתחבר לכל הסרטים ש"צולמו במצלמה ביתית". זה מרגיש שחסכו עליך, וגורם להתקפי מחלת ים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז ראיתי אתמול את לוגאן, שהוא החלק השלישי בסדרה של וולברין.

חייב לציין שקראתי ביקורות מהללות , זאת הסיבה שהלכתי לראות אותו מלכתחילה. אז לצערי הסרט בינוני.

יו ג׳קמן, פטריק סטיוארט, והילדה שאני לא זוכר איך קוראים לה,מציגים משחק מצויין ,

אבל העלילה מלאת חורים,לא טובה במיוחד ומרגישה מאוד מרוחה(פיהקתי המון בסרט)

האלימות בסרט חזקה מאוד. לא תיראו שם קרביים בחוץ אבל קטיעות איברים יש שם בשפע. מי שרגיש לזה, שיהיה מוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את לוגאן-וולברין בסוף השבוע. לדעתי דווקא הסרט היה לא רע (אם כי לא בהכרח מצדיק את הציון ה"מטורף" שהוא קיבל ב-IMDB), המשחק של הילדה הקטנה בהחלט היה מצוין (הבעות הפנים, התנהגות וכדומה) וגם העלילה הייתה מעניינת והגיונית יחסית (יחסית לסרטים מהסוג הזה, כן?) עד לחלקים האחרונים של הסרט.

הייתי עם זוג חברים "בעייתי" (הוא תמיד נרדם בסרטים והיא לא מוכנה לראות שום דבר חוץ מקומדיות), ושניהם אהבו את הסרט (ולא נרדמו למרבה ההפתעה).

מה שכן, הסרט לא היה הדבר הכי מרשים/מפתיע, אלא היה זה אולם ה-IMAX ביס פלאנט (בקולנוע בבאר שבע לצורך העניין) - חוויית הצפייה מדהימה, לא יודע איך ראיתי עד עכשיו סרטים על מסך "רגיל".

האולם גדול (13 שורות של כ-30 מושבים בכל אחת), הפרשי הגובה בין השורות גדולים יותר מאשר באולם רגיל, הסאונד מרגיש יותר טוב/עוצמתי והמסך פשוט ענק! ישבתי בשורה האחרונה והרגשתי בתוך הסרט (בניגוד לאולמות רגילים בהם השורה האחרונה מרגישה לפעמים רחוקה מדי). מניח שהקעירות שלו ואכות/חדות התמונה הוסיפו לחוויה.

אומנם הכרטיס יקר יותר ב-5 שקלים מאשר באולם רגיל, אבל אם כבר הולכים לקולנוע אז זה בהחלט שווה את זה לשדרוג החוויה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקסם למבקרים בלוגן הוא שזה סרט רציני, בעידן שבו סרטי קומיקס וגיבורי-על הם בעיקר סרטי אקשן מהנים (מארוול) במקום להיות דרמטיים במובן הקולנועי (כמו האביר האפל).

זה גם לא כמו סרטי D.C. של השנים האחרונות שצורחים אל הקהל ש״זו קודם כל דרמה ואחר כך סרט קומיקס, קאפיש?״ כל המחצית הראשונה, ואז הופכים בבת אחת לסרט אקשן ותו לא, כך שה״דרמה״ מרגישה שטחית והקהל הביקורתי חש מרומה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אהבתי את לוגאן.

הוא יוצא ממשבצת 'סרט הקומיקס' שהתרגלנו אליה. הדרמה מרגישה אמיתית ולא שהוספה כלאחר-יד כדי ליצור צידוק לקטעי האקשן. מה שחסר הוא הרקע לסיפור - אין קשר לסרטים הקודמים ולא ברור איפה נמצא הסרט ביחס לסרטים הקודמים באותו יקום.

אגב - בדיוק כמו דדפול לפניו, נראה שדירוג R עושה רק טוב לסרטים כאלו.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי את הסרט (לוגאן) ומאוד אהבתי, גם אני שמח מאוד שהם עשו סררט לדירוג R, מרגיש רציני וטוב יותר בכל מובן.

מקווה שדדפול ולוגאן יעשו סרט יחדיו בדירוג R, בטוח אראה אותו בIMAX, בחיי מבאס להיפרד מהשחקן ואני אף פעם לא מיתחבר לשחקנים חדשים שניכנסים לנעליים של קודמיהם שעשו את התפקיד שנים רבות.

אגב, רק שאלה- איך השלד/הטפרים של הילדה X23 אמורים ליגדול? כל השלד שלה עבר ציפוי או רק השתילו את הטפרים? במידה ורק את הסכינים אז שתיהיה גדדולה יצאו לה מיני טפרים מהילדות? LOL.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לוולברין, רק הטפרים שלה צופו באדמנטיום ולא כל השלד.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה ראה את "יצורי לילה" (Nocturnal Animals) עם ג'ק ג'ילנהול?

אני מאוהב בשחקן הזה (באופן סטרייטי, כן?) והסרט הזה השאיר אותי עם המון שאלות.

זו כמובן הייתה כוונת הבמאי אבל הייתי שמח לשמוע דעות של אחרים שלא "משוחדים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט מעולה, ג'ייק ג'ילנהול שחקן מצויין. מסכים עם כל מילה שלך. גם ב END OF WATCH הוא משחק מצוין.

עוד שחקן צעיר ומצויין הוא JOSEPH GORDON LEVITT - תנסה לראות את THE LOOKOUT[h=1][/h]

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוגאן נהדר ומי שאין לו זיקה לאקסמן ולא "גדל על זה" כנראה שיהנה פחות.

אני כן גדלתי על זה וזו הייתה חתיכת סגירת מעגל בשביל. אני חושב שהיו רגעים מאכזבים בסרט הזה, אבל רוב הסצינות היו נהדרות. למשל, מאוד רציתי שסייברטות' או מיסטיריו יהיו בסרט והיו סצינות צפויות לגמרי. אבל, בסופו של דבר רוב הסרט היה מעולה והאקשן נהדר.

לא נעים להיפרד מדמויות שאהבת מילדות והסרט משחק המון על רגש. אני אהבתי.

דוקטור סטריינג׳, סבבה כזה. סרט טוב שנהניתי לצפות בו. וזהו.

Mythical beasts and where to find them

ההוכחה שביקורות שוות לתחת. מאוד אהבתי את הסרט ואצפה בשמחה באחרים. השחקן הראשי מבצע את הדמות שלו בצורה מרשימה ביותר. רמת משחק מן המשובחות בעיניי.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mythical beasts and where to find them

ההוכחה שביקורות שוות לתחת. מאוד אהבתי את הסרט ואצפה בשמחה באחרים. השחקן הראשי מבצע את הדמות שלו בצורה מרשימה ביותר. רמת משחק מן המשובחות בעיניי.

בהסתכלות לאחור, לרולינג תמיד היתה בעיה עם

. זה לא אומר שהסרטים שמבוססים על היצירות שלה רעים בשום צורה, אבל יש תחושה של הזדמנויות מפוספסות אשר, אילו נוצלו, היו יכולות לתת לקהל תחושת סיפוק גדולה יותר.

ההצלחה של הסרט הזה היא שלמרות שהוא בא לפני סרטי הארי פוטר (מבחינה תמטית), הוא ממוקם מספיק זמן לפניהם מבחינה כרונולוגית כדי שהוא לא יצטרך להישען עליהם, אז לא באים אליו בתלונות שבדרך כלל מכוונים כלפי פריקוולים.

זה עדיין קצת מצחיק אותי שהסדרה הזו תכלול איזה חמש סרטים, אבל כשמפצלים את ההוביט (שלוש מאות עמודים, אבל הפרופסור התחיל לכתוב גרסה הרבה יותר ארוכה בערוב ימיו) לשלושה חלקים כולם קוראים חמס.

"לא למדתם כלום מהפיצול של הפרק האחרון של הארי פוטר?" הוא אמר בעודו מחכה לג'יימס קמרון שיראה לו למה העולם צריך עוד ארבע סרטי אוואטאר... :puzzled:

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...