Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 החדשה - יומן מעקב

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובינסקי נותנים מידי פעם מחירון מול מחירון, בזמן האחרון אפילו הרבה יותר (לפרטי).

האם רצועת הטיימינג החדשה בעלת מק"ט שונה מהישנה? תוכל לברר עם המוסך?

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 350
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו לא שמועה, יש סיפורים שקורה (בינתיים רק בטורבו) ולא קורה. אני רוצה לדעת למה לחלק זה קורה, למה לחלק לא קורה, ואם זה קורה הרבה ומושתק או לא קורה הרבה כי כרגע נראה שזה קורה פה ושם ואני לא מבין מה ההבדל. למרות שזה לא קורה ב-50K כמו שהגזימו, עדיין זה מוקדם מהרגיל לפעמים.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אין לך כזאת הבטחה, ביום הדין אף אחד לא באמת ייתן לך את זה.

דיבורים בע"פ לא שווים כלום.

הסיפור שלך מוכיח ששווה מאוד לטפל בחיי הרכב הראשונים רק במוסך מורשה, הרווחת הרבה יותר מכל חיסכון אחר.

נ.ב. אם התרשמת שהמוסך מעולה אל תחליף אותו גם לא למקצוען אחר כמו גבע שמומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו, מהתגובות שלך משתקף שאתה לא מבין שהרכב יצא מתקופת האחריות. ההגיון שלך לא עובד נכון בזה שאתה חושב שהם עדיין חייבים לו משהו. בתום האחריות, גם אם ילך מנוע חודש אחרי זו מחווה טובה להחליף אותו על חשבונם.

אני אנסה להסביר את עצמי שוב:

לפות"ש אישית לא חייבים כלום ושום דבר. כבר אמרתי את זה.

כיצרן שסובל מתדמית אמינות שלילית (מאוד) אפשר לצפות שע"מ לשפר את התדמית הזו, בטח כשמדובר בתקלה שהיתה יכולה, עם קצת פחות מזל, להרוס מנוע ברכב בן 4 שטופל לפי הספר, הוא ילך לקראת בעל הרכב ויטפל בתוצאה של רצועת טיימינג מתפוררת. בטח למנוע שמחזיק בערך חצי מקו הדגמים הנוכחי שלו.

אם אתה מנסה למכור מותג מסוים, כשלא מדובר באיזו נישה מאוד ספציפית, אתה צריך להציע אמינות שלפחות תתקרב למה שיצרנים אחרים מציעים. רצועת טיימינג שמתפוררת וסותמת מעברי שמן אחרי 4 שנים (כשזמן ההחלפה שלה הוא 10 שנים) מרחיקה אותך מאוד (להבנתי הצנועה) מהיעד הזה. אז אם התכנון שלך לקוי, ו/או הגדרות התחזוקה שלך לקויות, לפחות תטפל בתקלות כשהן קורות. אם גם את זה אתה לא עושה, עדיף כבר לסגור את הבסטה.

וזה ממישהו שכבר החזיק 5 רכבים של PSA, הרבה אחרי שאחריות היצרן (וגם הרצון הטוב) נגמרה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מחירון ? במשפחה החליטו לשדרג את הפיגו 2008 אקטיב. נקנה ב ₪114K מהיבואן בינואר 2017 (מטופל במורשה והכל). נסועה נמוכה מאד. שמור מאד. הציעו את ה3008 במחירון וטריידאין של ₪75K עבור הרכב הישן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכמה נמכרה אותה 2008 לפני שנה וחצי?

ברכב חדש יש גם ירידת ערך גבוהה בתחילה וזה עוד בלי הרווח של הטרייד (שלא עובד לחינם).

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אין לך כזאת הבטחה, ביום הדין אף אחד לא באמת ייתן לך את זה.

דיבורים בע"פ לא שווים כלום.

גם הבטחה בכתב לא שווה יותר מידי, לפחות אצל לובינסקי. היתה לי אחת כזו, ובפועל כאשר הגעתי לסוכנות הסבירו לי ש"מחירון" זה 12% מתחת למחירון, מכיוון שלוי יצחק החליט שכאשר מוכרים לטריידאין צריך להוריד 12%.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא שמועה, יש סיפורים שקורה (בינתיים רק בטורבו) ולא קורה. אני רוצה לדעת למה לחלק זה קורה, למה לחלק לא קורה, ואם זה קורה הרבה ומושתק או לא קורה הרבה כי כרגע נראה שזה קורה פה ושם ואני לא מבין מה ההבדל. למרות שזה לא קורה ב-50K כמו שהגזימו, עדיין זה מוקדם מהרגיל לפעמים.

אתה צריך להבין שכמות רכבי הפיגו קטנה משמעותית מכמות הרכבים האחרים ולדעתי אם שומעים על מספר מקרים בפורום לדעתי זה כבר מספיק כדי לסייג את הנ"ל כ"מחלה" של הרכב.

אגב הבנתי שמחליפים לרצועה מדגם אחר שצריכה להפתור את הבעיה הזאת פות"ש יודע אם החליפו לו לרצועה משופרת או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי נותנים מידי פעם מחירון מול מחירון, בזמן האחרון אפילו הרבה יותר (לפרטי).

האם רצועת הטיימינג החדשה בעלת מק"ט שונה מהישנה? תוכל לברר עם המוסך?

לא נכון, לפני חודש תכננתי להחליף את הרכב שלי בC3 חדשה, קיבלתי הצעת טרייד אין נמוכה מאוד, שאחרי מיקוח עלתה טיפה, אך עדיין היתה יותר מ30% פחות ממחיר הרכב, כאשר על האיביזה קיבלתי הצעה טובה יותר, ללא קשר לזה, גם שאהבתי את האיביזה הרבה יותר, כך שמה שאתה אומר ממש לא נכון, זה אפילו לא קרוב למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דברים שיש לי להוסיף

א. 75 אלף שקל לפיג'ו 2017 זה מחיר יותר גבוה ממה שאני הייתי משלם בעולם שמוכרים קקטוס חדשה ב 85

ב. כאשר חיפשתי לפני חודשיים סיטרואן c4 עם המנוע הזה, הלכתי לבדוק כזה רכב, המנוע סוחב מאוד יפה, בסרק הוא מאוזן ולא מרגישים בעיות איזון, אבל בנסיעה לפני עצירה, הוא רועד ממש לא נעים, כמו מנוע דיזל ידני שנמצא בהילוך גבוה לפני עצירה,

ג. שאני חיפשתי רכב, הסיבה שבסוף ירדתי מהרכב, 3 רכבים שהתקשרתי אליהם, החליפו מנוע באחריות, שלושתם אמרו שהמוסך אמר להם שזה אחד למיליון, היה מצחיק לשמוע 3 מכוניות מתוך 10 שהיו שם, כל אחת, אחד למיליון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובת מוסך ב.ג. על שתי הטענות הבאות שהעליתי מולם

2. מדוע טיפול שגרתי שהבלאי היחידי בו הוא רפידות וצלחות בלמים מגיע ל-3,500 שקלים,

...

תשובה: "מסכימה, זה יקר. אבל אין מה לעשות, אלו המחירים בכל מוסכי הרשת של לובינסקי.

לנו כמוסך רשת, יש קצת חופש לתת הנחה רק על העבודה, ולא על החלקים. ורק כמה עשרות שקלים.

להבא נשמח לתת לך הנחה במידת האפשר".

הפינה לשיפוטכם... :wink:

זה לא מדוייק מה שאמרו לך. המוסך קונה את החלקים מהמרלו"ג בהנחה גדולה . לפעמים 60٪ מהמחיר הסופי. הוא מחליט כמה הנחה לגלגל לכיוון הלקוח.לדוגמא: אותו מוסך שלך ביקש עבור מיכל האוריאה ₪6400 . במוסך יבואן אחר בקשו ₪5300 . זה יותר מכמה עשרות שקלים. וזה עדיין ללא המע"מ ועבודה...

וגם במחיר 5300 ליבואן ולמוסך יש פה רווח של יותר מ ₪2000 .

קצת סטינו מהדיון ...

לפות"ש : פעם הבאה שנדלקת נורית מנוע. תעצור בצד , תחבר סורק (אם יש לך) ותתקשר למוסך להתייעץ . גם אם האוטו סוחב כרגיל...

לפעמים זה סתם משהו ואין בעיה להמשיך בנסיעה. לפעמים עדיף גרר...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שכמות רכבי הפיגו קטנה משמעותית מכמות הרכבים האחרים ולדעתי אם שומעים על מספר מקרים בפורום לדעתי זה כבר מספיק כדי לסייג את הנ"ל כ"מחלה" של הרכב.

אגב הבנתי שמחליפים לרצועה מדגם אחר שצריכה להפתור את הבעיה הזאת פות"ש יודע אם החליפו לו לרצועה משופרת או לא?

הפורום לא מעניין אותי, הוא רק מידע נוסף.

כשבודקים את הרכבים של פיג'ו וסיטרואן בלבד, כמות הרכבים מספיקה כדי לשמוע על צרות גם אם היו רק 2.

לא נכון, לפני חודש תכננתי להחליף את הרכב שלי בC3 חדשה, קיבלתי הצעת טרייד אין נמוכה מאוד, שאחרי מיקוח עלתה טיפה, אך עדיין היתה יותר מ30% פחות ממחיר הרכב, כאשר על האיביזה קיבלתי הצעה טובה יותר, ללא קשר לזה, גם שאהבתי את האיביזה הרבה יותר, כך שמה שאתה אומר ממש לא נכון, זה אפילו לא קרוב למחירון.

מוזר, הייתי בנצרת ובחיפה. הבנתי שאנשים באמת קיבלו מחירונים שם, ולפי הנציג זה לא נדיר וככה זה כבר די הרבה זמן רק שהרכב צריך להיות פרטי ועם ק"מ סביר לנסועה שנתית "נורמלית", גם ליסינג אם נסע סביר מקבל אוטומטית 22% פחות לפני בדיקה. ככה נאמר לי אבל בנצרת לדוגמא הסוכנות הייתה עמוסה אז יצא לי לדבר עם כמה לקוחות ולאמת את זה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה מוזר והצטרכתי כדורי הרגעה,:-D

אז הנה הפרטים:

ההצעה שקיבלתי היתה בחיפה,

הרכב שלי עם נסיעה ממוצעת, ביום הצעה היה עם 43000 ק"מ, עלה לכביש ב06/2016, ללא תאונות, היה ליסינג 0 ק"מ, טופל במוסכי פיג'ו מיומו הראשון.

לפי המחירון ההורדה היא 15% משוקלל.

בפועל ההצעה שקיבלתי היתה 43% מתחת למחירון לפני בדיקה,

אחרי קצת ויכוחים, כי לקבל הסבר למה לי לקנות שוב פעם מאצלהם כאשר הם קוטלים את הרכבים שלהם, אז הצלחתי לקבל הצעה טיפה טובה יותר של 33% מהמחירון, עדיין זה לא טרייד אין מחירון מול מחירון כמו שהיה כתוב באותה פרסומת שראיתי על הC3.

בכל אופן ההצעה שקיבלתי על הסיאט איביזה ברמת גימור FR, הרבה יותר טובה מזה.

מסקנה, זה לא מחירון מול מחירון ואפילו לא קרוב,

הרשו לי להוסיף שחבר שלי עם מאזדה 2 יד ראשונה מלימוד נהיגה, בת 7 או 8 לא זוכר בדיוק, קבל הצעה של 15% מתחת למחירון לפני בדיקה.

אין כאן שימור לקוחות, וחבל, כי לנו במשפחה יש 4 רכבי פיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...