Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לרווק עד 55K חסכונית סקסית נוחה מפנקת, יש חיה כזו?

kidney_stone
שימו לב! השרשור הזה בן 3437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא הזכיר אפילו את הסיטרואן C4.

רכב שנראה מדהים ומאד נוח ומפנק.

נכון שהוא בא עם תיבת הילוכים בעלת אמינות מוטלת בספק, אבל אם נקח בחשבון ונוסיף את עלות התיקון (במקרה הכי גרוע נניח 4-5K) עדיין אפשר לקחת רכב משנתון 2009, שמור עם היסטוריה.

לדעתי זה משהו שכדאי לחשוב עליו, במיוחד אם המגרש\סוכנות נותנת על הרכב אחריות לשנה או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכרת פוקוס 2006 שהייתה אחת המשפחתיות הטובות לזמנה (איכות, נוחות, יכולת דינמית בטיחות) בשביל לעבור לאופטרה 2007 ?

אופטרה נחשבה בשעתה כמשפחתית הנחותה ביותר בכל פרמטר בערך היא נופלת מהפוקוס בהפרש גדול. אגב צריכת דלק, צר לי לנפץ לך את האשליה אבל לאופטרה צריכת דלק דומה לזו של הפוקוס, אם הוצאת 7.5 קמ"ל מהפוקוס אל תצפה ליותר מזה באופטרה. בכלל בערך כל משפחתית 1.6 מהשנים הללו, ההפרשים בצריכת דלק זניחים למדי.

מחפש משהו חסכוני באמת בתוואי נסיעה עירוני? זה בעיקר היברידיות למינהן וכאן האופציות מאוד מוגבלות. הטובה שבהן היא הטיוטה פריוס, בתקציב של 55 אלף ש"ח תרכוש לך אחת מ-2007 בערך. עדיין תישאר בגודל דומה לפוקוס אך עם רמת חיסכון של גבוה בהרבה (בערך -17-16 קמ"ל). נוחות סבירה ותא נוסעים עתידני משהו.

אגב למגיב מעלי, C4 לא רכב נוח ומפנק במיוחד, בכלל היא פחות נוחה מהפוקוס, C4 זה לא C5 עם מתלים פנאומטיים. יש לה מתלים רגלים ורמת נוחות ממוצעת ולא יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שנייה. פיאט בראבו. פעם שלישית לא תהיה..

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטרה? סקסית? לא 100% ולא 30%. אם זה טעמך חפש ליאנה. לפחות תזכה לרכב אמין. אולי תוכל להתקדם ל-SX4, עד 2009 דומה להפליא לליאנה, רק שיפור ניכר בעיצוב. מ-2010 גם יותר בריאה. עוד יתרון - רכב גבוה, יתאים לאיש גדול (והפרדוקס - מניסיון, דגמים אלה דווקא מצויינים לקטני קומה. אשתי עם ה-1.50 שלה אחרי מתיחה אוהבת את הישיבה הגבוהה בדגמים אלה). יש עוד כמה דגמים בעלי מבנה דומה, כגון הטידה.

בכל מקרה - לתנאים של פות"ש בהחלט הייתי יורד ממשפחתית לסופרמיני. לא מבין מדוע רווק צריך רב של טון ורבע באורך 4.5 מ'. חתוך רבע מהאורך ומהמשקל ובמקביל חתוך רבע מגיל הרכב שתרכוש. וסיכוי טוב לצמצום שלי שעד חצי מהוצאות הדלק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק האצבק 06-07 נכנסת בתקציב.. אכן רכב מהנה לנהיגה, יפה ומאובזר. בסעיף החסרונות קשיחה מאוד וכל טלאי בכביש מורגש. צריכת דלק ממוצעת (קריות-כרמל והאזור) 1:11.5

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עברו עלי חודשיים מאז הפוסט הזה בחיפושים, התלבטויות וגם עצלנות ומחשבות על "אולי תחבורה ציבורית זה לא כזה דבר רע"

אבל בסוף אי אפשר בלי רכב בארץ שלנו

קראתי והערכתי את הדעות וההצעות של כולכם

השבוע קניתי סיויק האצ'בק 2010 להפתעתי הצלחתי להוריד במחיר עד שהגעתי כמעט לתקציב שלי

(חריגה של סה"כ 3K מהכותרת, המחירון עומד על 71 מחיר הקניה היה 58 ועוד מאוטו סנטר)

יש מעט פגמי צבע שטחיים שהובטח לי שיסדרו (צבעו מכסה מנוע, וצריכים לצבוע לי בקרוב גם את הכנפיים)

לקחתי לבדיקה כמובן והבודק טען שהרכב במצב מכני מעולה.

אני פחות משבוע עם הרכב ובינתיים מרוצה מאוד, ההבדל בזריזות שלה מול הפוקוס ניכר בהחלט, סוף סוף לא צריך לחשוב פעמיים לפני שיוצאים לעקיפה :)

תודה רבה לכולכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הסיוויק! סע בדרכים טובות.

לא ברור לי כיצד 1.8 בנזין עונה על חיסכון בדלק, אבל - בעיקר שאתה מרוצה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הפיקנטו "ספורט",

אין בה שום דבר ספורטיבי חוץ מ3 דלתות וכל מיני קישוטים אבל היא נראית נחמד ואמורה להיות חסכונית בדלק.

אם תרצה "פינוקים",

תתקין לבד מערכת 2DIN ומצלמת רוורס,שדרג את מערכת השמע,תתפור עור על ההגה,תוסיף שליטה מההגה(בחלק מהרכבים החיווט קיים) בסטריאו ובדיבורית.

Subaru B4 2.0 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא כתב בראבו טורבו?

פעם שנייה. פיאט בראבו. פעם שלישית לא תהיה..

אני הפעם השלישית.

מציע לפותח השרשור לבדוק את הרכב.

תעשה חיפוש בפורום הגבתי כמה פעמים.

(יש לי בראבו)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...