Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ’ריית דורון לדרך ראשל“צ-מישהו התנסה איתם?

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעיניי צמיגאי מקצועי הרבה יותר חשוב מהמחיר. אתם יודעים, כזה שיודע איך להלביש גלגל על ג'אנט או לעשות איזון כמו שצריך ועם מכונה מכויילת, למרבה הצער זה לא מובן מאליו.

ההבדל במחיר בין הפנצ'ריות השונות לרוב יהיה זניח (בטח אם באים עם מושג כללי לגבי עלות ודגם רצוי) ובטל בשישים בהתחשב בעובדה שצמיגים לרוב מחליפים פעם ב- 4 שנים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר - הבדלי מחירים בין פנצריות יכולות להגיע למאות שקלים לאותו דגם ולגרום למישהו להעדיף דגם פשוט יותר במחיר שהוא יכל לרכוש דגם עדיף בפנצריה אחרת.

סה״כ התקנת צמיגים בד״כ לא מסובכת וגם כל הצדיקים לא נבחרו כי הם מקצוענים. פשוט הם לא נתפסו בשקר בזמן התוכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן רשמתי שצריך לבוא עם איזשהו מושג כללי לפני הרכישה. אנחנו כחובבי רכב יודעים בדרך כלל מה אנחנו מחפשים ומה המחירים פלוס מינוס. בגלל שרוב שורצי פורום זה הם הם עם השריטה הנכונה, חשוב לא פחות שגם מי שעושה את העבודה יעשה אותה כמו שצריך, ולפחות במבחן ה"יצאת צדיק" הפרטי שלי את מספר הפנצ'ריות הטובות באמת שיצא לי לבקר בהן ניתן לספור על יד אחת ולהישאר עם כמה אצבעות עודף.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ניסיון טוב עם דורון לדרך.

קניתי מהם לפני כשנה רבעיית T1S שהיו הכי זולים אצלם.

לא ניסו לדחוף לי וונטילים כמו שתיארו כאן , אולי זו טכניקה חדשה?

אחרי כשבוע הרגשתי רעידות בנסיעה , הם לקחו אחריות , פירקו את כל ה4 ובדקו איזון. יצא שמדבקה אחת נפלה מאחד הג'אנטים.

כמובן ללא חיוב וגם לא עשו פרצוף חמוץ.

נתתי 20 שקל טיפ לבחור ויצאתי מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

השבוע רכשתי דרכם רביעיית צמיגים חדשה (מישלין PS3) ובסך הכל התרשמתי מאוד לטובה!

ביום שלישי התקשרתי למספר פנצריות לקראת סיום יום העבודה (16:00 לערך) בבקשה לעזרה, מכולן קיבלתי את אותה תשובה "אין לי אצלי אך תשאיר מספר ונחזור אליך".

ברביעי בבוקר חזרה אליי בחורה נחמדה בשם לימור מפנצריית "דורון לדרך" (יש לציין שהיא היחידה שחזרה אליי מתוך 6 מקומות שונים),

אמרה שהיא יכולה להזמין לי את הסט והוא יגיע יום לאחר מכן (חמישי) וכך היה. בחמישי קיבלתי שיחה מלימור "הצמיגים שלך הגיעו!"

בשישי בבוקר התייצבתי במקום לצורך ההתקנה, העובדים היו נחמדים והעבודה בוצעה מהר ללא כל ניסיונות לעקוץ או לסבן אותי.

חשוב לציין כי גם המחיר שהציעו לי היה מחיר מעולה! לדוגמה הציעה לי קונטי-ספורט5 ב-80 שקל פחות לצמיג מההצעה הכי נמוכה שקיבלתי עד אז!

החיסרון היחיד (ודי שולי) הוא שבזמן ההתקנה השתמשו בדי הרבה גריז ולא ניקו אותו, נשארו הרבה שאריות על הגאנט וגם רסס על הרכב (לאחר הנסיעה חזרה הביתה).

לסיכום, בניגוד לחוות דעת פה, אני התרשמתי לטובה, שירות טוב, מחיר טוב ומבחר מרשים של צמיגים (ספורטיבים לפחות).

רן :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסטים האחרונים היו חיובים, והחלטתי לנסות את צמיגית "דורון לדרך". זו היתה טעות.

טלפניתי יום קודם, ווידאתי שוב כשעה לפניי שהגעתי. אבל כשהגעתי רצו לדחוף לי בניגוד לסיכום שהיה, דנלופ מהזן הנחות spfm800 שאין לו בכלל תוית של הEU במקום מה שסוכם, שהוא הדגם עם הציון הטוב, sport blue response . אמרתי לו שהוא צריך להתביש, ובתגובה הוא טען שהוא אוכל 2 כמוני לארוחת בוקר.

שיהיה לו בתיאבון, אבל לא איתי. המקום מומלץ למי שרוצה שיעבדו עליו.

יהודה

נ.ב הצמיג אותו הוא הבטיח (ולא קיים) במחיר הזול (הלא ריאלי) עדיין מופיע בפרסום שלו ב tire.yad2.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מתקשרים לברר קודם, וכך יהודה עשה. הבעיה לא יד 2 אלא הפנצ'ריה הרמאית.

כשאני חיפשתי צמיגים מי שהיה לו אמר שיש, ומי שלא אמר שלא.

זה שהדורון הללו ליצנים לא אומר שהבעיה ביד 2.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני התקנתי דרכם רביעיה של פלקאן לניסאן אקו מיקרה של חברה שלי לפני כחודש. המחיר היה כמו שצויין ביד 2, וכולל כל השטויות, לא שילמתי אגורה מעל מה שסיכמו בטלפון כשהתקשרתי לברר שיש במלאי בוודאות.

עשו איזון טוב אין רעידות ולא כלום, צמיגים טריים, מאפריל 2015. אישית יצאתי מהם מרוצה. גם מהמחיר וגם מהשירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסטים האחרונים היו חיובים, והחלטתי לנסות את צמיגית "דורון לדרך". זו היתה טעות.

טלפניתי יום קודם, ווידאתי שוב כשעה לפניי שהגעתי. אבל כשהגעתי רצו לדחוף לי בניגוד לסיכום שהיה, דנלופ מהזן הנחות spfm800 שאין לו בכלל תוית של הEU במקום מה שסוכם, שהוא הדגם עם הציון הטוב, sport blue response . אמרתי לו שהוא צריך להתביש, ובתגובה הוא טען שהוא אוכל 2 כמוני לארוחת בוקר.

שיהיה לו בתיאבון, אבל לא איתי. המקום מומלץ למי שרוצה שיעבדו עליו.

יהודה

נ.ב הצמיג אותו הוא הבטיח (ולא קיים) במחיר הזול (הלא ריאלי) עדיין מופיע בפרסום שלו ב tire.yad2.co.il

שיהיה לו רק קלקולי קיבה אם הוא אוכל לקוחות כמוך שניים כל יום אתה לקוח טוב שמודע למה שמגיע ומצפה שמה שסוכם יתקיים. הוא מרמה לקוחות בטלפון שיגיעו ואז מנסה לדחוף אלמנט. ההיתי חייב להגיד את זה. צריך להדיר רגליים ממנו רק ככה לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי זוג צמיגים במקום. באתי בכוננות גבוהה לקומבינות (והיתה לי תכנית ב' למקרה הצורך) אבל בכל היה כפי שסוכם, הצמיגים שביקשתי, במחיר שהובטח, אוזנו והורכבו בזריזות ויעילות תחת השגחתי.

יתכן שהבינו כבר בשלב הטלפוני שלא אהיה מוכן לשם תרגילים.

אגב, הצמיגים שהחלפתי הם דנלופ SP490 מושמצי הפורום, בני 6, ששרתו אותי מצויין עד היום.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, ממליץ לך להמנע מדאנלופים. שחיקה מהירה מאוד.

זו חוות דעת "הכי מקצועית" ששמעתי, על סמך מה אתה כותב דבר כזה?

ומה זה שחיקה מהירה מאוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך הניסיון שלי עם הצמיגים המדוברים ובהשוואה לצמיגים אחרים.

דאנלופ sp01 שאחרי 30 אלף ק״מ מנהלתיים נראים כאילו היו על רכב פורמולה 1 ועוד זוג דאנלופ בלו ריספונס שאחרי כ10 אלף מתחילים להראות סימני שחיקה שלא היו לי בקונטי אקו גם אחרי 80 אלף ק״מ.

טוב מספיק לכבודו? או שצריך עוד? כי יש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...