Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ’ריית דורון לדרך ראשל“צ-מישהו התנסה איתם?

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה שאחזור לדווח בטובת צמיגי עמיאל בשבוע הבא. תאמתי איתם ביום ראשון האחרון אבל הם עדיין לא קיבלו את הצמיגים שהזמנתי.

לגבי פנצ'ריית דורון, אני מבין שאפשר לבוא במוד קרבי ולקנות מבלי להדפק, אבל אני מעדיף לא לפרנס רמאים. אז עד שאני לא אשמע במשך תקופה שהם הפסיקו לחלוטין עם ניסיונות הכנסת האלמנט אני לא אגיע לשם.

בדיוק בגלל הגישה של לקנות בכל מקרה שיטת מצליח כל כך מצליחה בישראל. אם הוא יודע שאין לו מה להפסיד ולקוחות ימשיכו לבוא, אז ברור שהוא ימשיך לנסות את השיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבטחתי לדווח על צמיגי עמיאל? אז אני מקיים...

בשתי מילים - מומלץ בחום!

ולסיפור המלא: ביום ראשון הקודם (לפני תשעה ימים) התקשרתי לצמיגי עמיאל באשדוד והתעניינתי ברביעיית צמיגי גודייר אפישיינטגריפ פרפורמנס במידות ובקוד המהירות הנדרש ברשיון. ללא שום מיקוח מצידי הוצע מחיר טוב (תואם למחיר של itire עם הנחת חברי הפורום כשהצמיג עוד הופיע אצלם באתר), הובטחו צמיגים טריים וביקשתי להזמין. נאמר לי שיגיעו למחורת ושיתקשרו להודיע לי.

לאחר שלושה ימים שבהם לא קיבלתי טלפון, התקשרתי בעצמי לברר מה קורה. הפקידה העבירה אותי לבחור נחמד בשם משה שאמר לי שהוא ניסה להשיג אותי אבל לא הצליח, שהוא אכן קיבל צמיגים יום למחורת אבל הם היו ישנים ולכן החזיר אותם (כידוע לכם, לא חסר מקומות שהיו מנסים לדחוף אותם ללקוח). כמו כן, שצמיגים חדשים צריכים להגיע בהמשך השבוע.

ביום חמישי קיבלתי ממנו הודעה שהצמיגים מתעכבים ויגיעו רק ביום שני ושהוא יודיע לי כאשר זה יקרה.

אתמול אחר הצהריים קיבלתי הודעה שהצמיגים הגיעו ישר מהנמל והיום בבוקר התייצבתי בפנצ'ריה. שם חיכה לי סט צמיגים בדיוק כמו שהזמנתי ובתור בונוס שבוע ייצור 28/15 (בני חודשיים בלבד!).

משה הציע לי קפה ובחור צעיר בשם אנדריי התחיל לעבוד על האוטו שלי. פירק, החליף צמיגים, איזן והרכיב בחזרה בזריזות ובמקצועיות.

רק שבחים יש לי לפנצ'ריה הזו. ושוב - מומלץ בחום.

נ.ב.

קיוויתי להחליף צמיגים לפני הטסט אבל כבר לא יכלתי לחכות וניגשתי לטסט בשבוע שעבר עם הצמיגים המח**בנים שהיו לי (דאנלופ SP490 הידועים לשימצה), אשר החליקו במהירויות נמוכות על כל טיפת מים, וגם גרמו ל-ABS להכנס לפעולה בבלימות טיפה חזקות מהרגיל על יבש. כמובן, שאף אחד לא בדק אותם והעבירו אותי את הטסט ללא בעיה.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/TyreHandling.pdf

עמוד 9, סעיף 20.

לדעתי ברוב הפנצ'ריות (לפחות באלו שיצא לי לבקר בהן) מחליפים את זה כחלק מהתהליך, בלי לשאול ובלי לחייב.

הלקוח אפילו לא שם לב לענין.

אותי מעניין דווקא סעיף אחר. ע"מ 10 סעיף 22: "חל איסור להחדיר לצמיג ברכב פרטי, משא קל, משא, אוטובוס, רכב דו גלגלי, רב מקטגוריית M,N,O.T.L חומר אנטי פנצ'ר מכל סוג שהוא."

איך זה שנמכרים בכל פינה ובכל תחנת דלק מיכלי אנטי פנצ'ר?

אני עצמי השתמשתי בחומר הזה שהציל אותי. לא זכור לי משהו חריג.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי הנושא.

מצאתי את ההתייחסות הזאת של "מכובדנו" יוסף נעים בתגובה #19:

http://www.pancher.co.il/he-IL/7/1228/

מכאן אני מסיק שכנראה מדובר ביישום קבוע של חומר כזה.

כו"כ, מדובר בחוברת הנחיות והמלצות. חלק מהדברים שם (למעט ציטוטי חוק) מנוסחים בצורה אפורה ולא ניתן להבין אם מדובר בהנחיה חד משמעית או המלצה.

יש גם את הכתבה הזו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3916847,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

היום התקנתי ארבעה צמיגי קלבר בדורון לדרך ברכב קורולה 96. בדיעבד הבנתי שחלק היו מרוצים וחלק לא.

רציתי לשתף שההתרשמות שלי הייתה חיובית, עבודה מקצועית וכמובן מחיר הוגן (850 שח לסט טרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם

ברצוני להקפיץ נושא .

היה לי פנצ'ר במקום כזה שצמיג לא היה ניתן לתיקון.לא הייתה לי ברירה יותר מדי אז חיפשתי צמיג טוב ואיכותי וכמובן מחיר נורמלי.חיפשתי באינטרנט וראיתי של דורון יש מבחר גדול במחירים סבירים מאוד.החלטתי להתקשר ולבדוק לגבי מחיר ישירות.

קבעתי על צמיג ומחיר עם בחורה חמודה בשם לימור ,הגעתי לשם לאחר עבודה ורכשתי צמיג כולל התקנה ואיזון Falken ZE310 במחיר 240 שקל כולל מע''מ.

הגעתי למקום קיבלו אותי מאוד מהר והחליפו לי לצמיג חדש במחיר שקבענו מראש בלי שום משחקים וקישקושים.

אני בסופו של דבר יצאתי משם מרוצה.

אז ממליץ לבדוק אצלם לפני שקונים צמיגים במקום אחר.

מקווה שצמיג יעשה את עבודה.

דרך אגב שאר הצמיגים ברכב חדשים לגמרי,המסמר קטן עשה בלגן גדול והוצאה מיותרת.

קראתי ביקורות כאן והחלטתי להסיף תגובה שלי,כי כמו שהבנתי מלימור שבעלים חדשים ומקום מתנהל אחרת.

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש התנסות לא טובה איתם. בטלפון המחיר היה גבוה ממה שהם מפרסמים ביד 2, בשיחה שנייה המחיר עלה עוד, והיו עוד דברים.

גם אז לימור אמרה שזו "הנהלה חדשה". אולי עכשיו היא עוד יותר חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי אצלם רביעיית Falken לפני שנה.

הגעתי דרך אתר יד2. המחיר היה זהה למפורסם באתר.

בבתקנה היתה מקצועית, פירקו משקולות ורק לאחר מכן איזנו!

חייב לציין שהיו מתוקנות מספר משקולות על חלק מהצמיגים לפני כן, שזה חאפריות לשמה.

אני לא בטוח שחייבים לפרק את כל המשקולות, אבל מה שבטוח שאם צריך לתקן איזון כאשר יש כבר משקולות מותקנות, אז צריך לפרק הכל, ולבדוק שוב איזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...