Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ’ריית דורון לדרך ראשל“צ-מישהו התנסה איתם?

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם בצמיגי עמיאל לא הכי התרשמתי..

יש את פנצריית הגל בראשלצ. לא הכי זול - אבל תמיד יצא בסדר גמור באמינות ובשירות

דווקא לגבי אמינות , לא הייתי מתלהב.

ביקרתי אצלו לראשונה לפני כשנה, תיקון פנצר דבר בסיסי לחלוטין , כבר אז שאל אותי האם הרכב שלי מליסינג ופסל לי זוג צמיגים בני שנה וקצת בטענה שהם שחוקים וגמורים, עוד שאל האם הרכב סוטה ימינה או שמאלה, הסברתי לו שלא, ו... הכל תקין, לא מרגיש בעיה כלשהי. ההוא התעקש שאני פשוט לא יודע לבדוק זאת, אמר לי שתוך 3 חודשים צריך להגיע אליו להחליף צמיגים כי את החורף לא אצליח לעבור איתם.

את האמת? הצליח לגרום לי לחשוש, משם סיימתי לתקן את התקר ונסעתי מעט דרומה לאיש הצמיגים הקבוע והאמין שלי, התעקשתי בפניו לבדוק את כל הצמיגים ברכב, כולל החלופי , והוא משתומם מה אני רוצה מחיי הצמיגים, הם תקינים לגמרי , ללא שחיקה וללא נעליים. אמר לי בקצרה שחייהם עוד רבים לפניהם.

לפני שבועיים שוב תקר, והפנצר מעאכר הכי קרוב באותו מצב - פנצריית הגל, ניגשתי שוב ו-כמו תקליט חוזר, "תגיד זה רכב מליסינג?" - לא אני משיב, הצמיגים האחוריים שלך גמורים , (אההמ נשמע מוכר??) , יש לך שחיקה בצמיגים. יש לך כמה חודשים עד החורף, את החורף לא תעבור איתם, ושוב הוסיף "אתה לא מרגיש שהרכב מושך לך ימינה או שמאלה?"

נשמע מוכר נכון?, תיקנתי את הפנצר, הפעם לא נסעתי בחשש דרומה לאיש הצמיגים שלי. אני יודע שאת הצמיגים הקדמיים החלפתי לפני 4 חודשים והאחוריים אמנם בני שנתיים אך עדיין טובים לנסיעה ארוכה.

זו החוויה שלי

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני רכשתי 4 צמיגים מהם וגם לי ניסו לדחוף את הונטילים "האיטלקיים" בעלות של 40 ש"ח ליחידה,

מה שבטוח כמה זולים שלא יהיו אני לא חוזר לשם - פשוט בזיון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהחלפתי צמיגים באוטו דיפו החליפו ונטילים לי ולכל מי שהיה בתור לפני, בלי לשאול שום דבר ובלי לבקש אגורה מעבר.

בתמימותי חשבתי שכך נהוג.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה להחליף ונטיל תקין ולמה ?

משרד התחבורה מחייב זאת.

גומי הינו חומר מתכלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/TyreHandling.pdf

עמוד 9, סעיף 20.

לדעתי ברוב הפנצ'ריות (לפחות באלו שיצא לי לבקר בהן) מחליפים את זה כחלק מהתהליך, בלי לשאול ובלי לחייב.

הלקוח אפילו לא שם לב לענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המסמך. שמרתי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

בדקתי באינטרנט מה הצמיג הכי טוב עבורי ( סיטרואן C4 2008 ). מצאתי שמדובר ב-GoodYear EfficientGrip performance. התקשרתי לאנטון חנניה, לצמיגי זייתוני ולפנצ'ריית דורון שקפץ בזאפ כהכי זול. אכן דורון נתן לי את המחיר הכי זול. התקשרתי לתאם. ענתה לי אחת אורית. אדיבה מאוד. הזמינה לי את הצמיגים ותיאמה הגעה. שילמתי 100 ש"יח בטלפון כדי לשריין את ההזמנה. הגעתי אחה"צ של יום ראשון, הייתי שני בתור. תוך חצי שעה יצאתי עם רביעיית צמיגים חדשים, מאוזנים ונפלאים. מאז נוהג שבוע, ז"א עברתי כ-400 ק"מ, ללא כל בעיה. הרכב לא רועד במהירויות גבוהות. הפנצ'רמאכר לא העמיס עלי שום ונטילים מיותרים ושום שטויות. החליפו וזהו. הבחור קיבל טיפ של 50 ש"ח ויצאתי לדרך מרוצה. בטוח שאחזור למרות חוות הדעת השליליות כאן, שלדעתי חלקן שתולות ע"י פנצ'ריות אחרות שדורון שבר להן את השוק.

חולה הגה שנגזר עליו לנסוע רק 40 ק"מ ליום :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע,

אני מראשון מטפל רק ב"צמיגי עמיאל" מעבר לזה שהוא "יצא צדיק" בתכנית - הוא יצא צדיק אצלי גם כאשר הגעתי אליו 5 דק' אחרי שרכשתי את האלפא עם פנצ'ר (כנראה קרה למוכר הרכב באותו היום) כאשר סיימו לתקן לי שם את הפנצ'ר ושאלתי כמה עולה הוא אמר לי : "קנית את האוטו היום?" אמרתי כן, אמר לי "סע לשלום ותתחדש".

מאז אחותי החליפה שם צמיגים , ובת זוג של אבא שלי גם כן. מאוד מאוד מרוצה מהשירות ומהיישרות שלהם.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שאחזור למרות חוות הדעת השליליות כאן, שלדעתי חלקן שתולות ע"י פנצ'ריות אחרות שדורון שבר להן את השוק.

לפני שאתה "זורק רפש" וכותב השערות לא מבוססות, תסתכל על הותק ועל ההודעות של מי שכתב את "ההודעות השתולות" לדבריך.

לגבי "דורון לדרך", אני לא מזמן הקפצתי שרשור אודותם, שגם נגע ליחס ול"עוקץ האיטלקי", ועדכנתי שזה השתנה, ולפחות אני וכל

מי שראיתי ביום ההרכבה, לא נשאל לגבי הונטיל או כל תוספת אחרת, והמחיר היה כפי שצוין בטיירס פור יו-יד2.

ככל הנראה ריבוי תלונות עליהם, הוביל לתגובה מהאתרים דרכם הם משווקים את הצמיגים, והם הבינו שכדי להמשיך למכור צמיגים,

הם יאלצו לוותר על התרגיל המסריח.

תוכל לראות את זה כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?558816-%D7%9E%D7%91%D7%A7%D7%A9-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%A4%D7%A0%D7%A6-%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F-(%D7%9B-quot-%D7%A2)&p=4740222&viewfull=1#post4740222

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה גם יצאת צדיק משוחדים לא?

כי הם נכשלו בענק אצלם.

אני החלפתי בפנצריית דורון ויצאתי מרוצה.

ניסו קצת לערבב, אבל סה״כ - הכל בסדר בינתיים.

בפעמים הקודמות שבדקתי המחירים היו מאוד גבוהים, עכשיו שהמחירים ירדן - הלקוחות חזרו

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קורה איתם היום, אבל לפני כשנה החלפתי אצלם כל ארבעת הצמיגים וכן דחפו לי וונטילים. שלמתי 200 ש"ח וגם 2000 ש"ח על רביעיית קונטיננטל 195/65/15 שבדיעבד הסתבר לי כמחיר מופקע.

אני אישית לא חוזר לשם בשום מקרה כאשר יש כל כך הרבה פנצ'ריות טובות מסביב.

Crazy_Driver ,אני דווקא חושב שאתה שתול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם יצאתי מרוצה מעמיאל בראשון, עשו עבודה טובה במחיר טוב כולל איזונים וכו'.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...