Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ’ריית דורון לדרך ראשל“צ-מישהו התנסה איתם?

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם האחיזה עלולה להשתפר אף יותר בהחלפת הצמיגים האחוריים שגם אגב דורשים החלפה ודיי יבשים? או שמא הצמיגים מקדימה משפיעים יותר?

זה דיון משכבר הימים, בעל שתי אסכולות שאינן מיושבות כבר שנים.

הנה דיון שנפתח רק לאחרונה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?541875-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%95-%D7%9E%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8-%D7%93%D7%A2%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%94

כמוהו יש עוד רבים בפורום (אתה יכול גם להסתכל בנושאים דומים בתחתית אותו שרשור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא להתקרב.. חאפרים כאלה לא ראיתי הרבה זמן

חיפשתי צמיגים פאלקן 912 בגודל 15 אינצ' הם קפצו על המחיר הכי זול באזור אז הלכתי לשם

דבר ראשון נאמר לי שצריך להחליף וונטילים בעלות של 180 שקל כי הם איטלקיים לאחר ויכוח אמרתי לו עזוב אל תחליף כלום באתי ללכת והמחיר ירד ל 100 שקל שגם זה מוגזם לדעתי אבל אמרתי טוב נו שהיה

לאחר ההתקנה שאלתי מספר פעמים אם הם שמו את הכמות אוויר הנכונה בצמיגים אמרו לי שכן

לאחר כמה ימים שבדקתי בכל הגלגלים היה יותר 10-15 psi ממה שצריך להיות באמת

לאחר מכן הרגשתי לעידות במהירות גבוהות חזרתי שיעשו איזון מחדש

כמובן שהוא ישר התחיל להגיד שהאוטו שלי לא תקין ויש לי רעידות בגלל הבלמים החדשים ששמתי

שהם דרך אגב מקוריים של טויוטה ועלו יותר מהגלגלים..

בסוף הוא הסכים לבדוק את האיזון וכמובן שהיה שם חוסר איזון מוחלט בגלגלים...

באחד הגלגלים היתה סטיה של 35 בעוד אחד 20 בשלישי 15 ורק אחד היה תקין

בקיצור אני מעדיף לשלם יותר 50 שקל על כל צמיג רק שיעשו עבודה נורמלית ולא חאפרית כמו בעל המוסך שרק מחפש סיבה לא לעבוד ולא לעשות את ההעבודה כמו שצריך.

עריכה אחרונה על ידי b0nzZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לדחיפת הוונטילים האיטלקיים.

אצלי הם דחפו אותם אחרי שכבר כל הגלגלים היו מפורקים, ומכיוון שבאתי במיוחד מנתניה החלטתי כבר לגמור עם זה ולשלם 100 ש"ח נוספים.

זה עדיין יוצא יותר זול מכל הפנצ'ריות באזור ב- TIRES4U.

מעבר לזה לא היו בעיות מיוחדות.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים הייתי אצלם. גם לי רצו לדחוף ונטילים אבל לא הסכמתי, לא מפתיע שלעוד כמה ניסו.

אבל השיא הייה השיטה שבה הורידו את הצמיגים. אחרי שהבחור הצעיר הוציא את הברגים והוריד את הטסה(שגם היא מחוברת לג'אנט דרך הברגים) הוא פשוט בעט! בצמיג כדי להוריד אותו. לא עניין אותו שיש טסה על הרצפה ולכן אחת הטסות נשברה. הם הבטיחו לי שיביאו לי אחת אחרת אבל מכיוון שמדובר ביום חמישי הם לקחו ממני טלפון ואמרו שיחזרו. עד היום לא שמעתי מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מקום על הפנים. עדיין לא יצא לי לשמוע על גבייה נוספת על וונטיל, בטח לא של 150 ש"ח.

למישהו יצא להיתקל במקום נוסף בכך שדורשים סכומים כאלו על וונטיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מקום שלא צריך לספק פרנסה לבעליו. אולי תתלוננו לאיגוד המוסכים או למשרד התחבורה? זה ממש נשמע מפוקפק כל העסק הזה. פה טסה, שם ונטיל, כאן בעיטה, מחיר לא כמו שמפורסם, יצאו לא טוב גם כשניסו להוציא אותם צדיקים... זה עסק? זה ישראבלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך מאוד על

פנצ'ריית הגל, קניתי 4 צמיגים של מישלין, הוא כן יקר ומשתלם באחיזה,

ומכיר אחד בעלים שם הוא איש זהב !!!

הרבה אנשים מעריכים אותו בעבודה שלו היוקרה ...

השירות דיי טוב ונעים :)

אחרי חצי שנה שקניתי ממנו, דקרו לי 2 צמיגים איזה בני זונות הייתי עצבני הלכתי לשם,

המחיר אותו דבר כמו שהיה, והחליף לי, כאב לו הלב שדקרו לי איזה שרמוטות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי אצלם 2 צמיגים לסוזוקו אלטו שהייתה לי והם ניסו לדחוף לי 2 וונטילים בעלות של 50 ש"ח ליחידה בטענה שהם וונטילים איטלקיים איכותיים.

+1 לדחיפת הוונטילים האיטלקיים.

אה, אני רואה שהקומבינה שודרגה. ליפנית שלי ניסו לדחוף ונטילים "אמריקאים", רק 25 שקל הונטיל.

זכותו של בעל מקצוע לדרוש מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה, אבל לא אחרי שסגרתם מחיר. ניסיון ההשחלה הזה הוא ישראבלוף במיטבו. זכרו לברר זאת בפעם הבאה שאתם מחליפים צמיגים.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המלצתכם והזהרתכם! אני שמח שלא בחרתי לבסוף בהם והחלפתי זוג אצל אנטון חנניה ביפו (זוג גודייר אפישנט גריפ קומפקט במחיר של 240 ליחידה).

את הזוג הבא אחליף כנראה בקרוב אצל פנצ’ריית הגל שדי קרובים אלי...

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו רבים אני ממליץ על פנצ’ריית הגל פעמיים שהיו יכולים לקחת לי כסף ולא לקחו באמת אנשים אמינים חבל שאין שם צמיגים נורמלים לשוק הביניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני רכשתי מפנצריית דורון לדרך סט גלגלי מגנזיום של מומו.

במחיר זול בכמה מאות שקלים אפילו מרשת צק אפ .

השירות היה מצויין ומהיר .

אפילו רצה לשים פקקים וצוואר לונטיל מניקל ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ?

משרד התחבורה מחייב זאת. על כן לדעתי יש לכלול את מחיר החלפת השסתום במחיר הצמיג, כמו גם את מחיר האיזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...