Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן פיקאסו 1.6 C4 2009 טורבו. נקרעה שרשרת תזמון. מבקש המלצה למוסך לא מורשה יבואן לצורך טיפול.

liko111
שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רבותי, את אזלת היד של מוסכי היבואן הבנתי דיי מוקדם.המנוע שלי מסדרת 5FV. עוד בתקופת האחריות נטשתי את מוסכי היבואן ואכן שילמתי מכיסי למוסך פרטי שמלטף את האוטו. סידרו לי את המזגן , סידרו את התקתוקים ...וזה אחרי שאמרו לי במוסך צמרת ש"ככה זה והכל בסדר". זה אומר טיפולים כל 15k , flushing, ועוד מיני תוספים מידי פעם לניקוי המנוע והמזרקים וכו.

אני עדיין ממתין לכשל הגדול הבא כי אני מגרד את ה 100k. עד עכשיו הפלאגים והרוב מקורי למעט משאבה מזרק דלק שזו אחת התקלות הידועות וקיט תזמון שהוחלף ביבואן. מצד שני אני מאד נהנה מהאוטו. אוטו מפנק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אם בחרת לברר את העינין במוסד הבוררות של איגוד המוסכים, התהליך הוא פשוט.

פנה לשני בן שיטרית בטלפון 03-5453202 . היא פקידת פניות הציבור באיגוד המוסכים והיא תנחה אותך כיצד לפעול.

יש קבוצה של בעלי מקצוע מנוסים שהם בעלי מוסכים הבוררים באיגוד , כולם עושים זאת בהיתנדבות במטרה לתקן את השם הרע שיצא למוסכים אם בגלל

התנהגות לא נאותה ואם בגלל חוסר ידע, יש כמובן גם מקרים בהם מתברר שהמוסך פעל כשורה.

הבוררות מתקיימת בנוכחות שני הצדדים וכל צד מקבל את כל הזמן הנדרש כדי להעלות את טענותיו.

בוררויות רבות מגיעות מבתי המשפט לאחר שהשופט מחליט שאינו מסוגל לפסוק בגלל חוסר ידע מקצועי ושני הצדדים מסכימים לכך.

הבוררים נבחרים בעיקר לפי הניסיון שיש להם ברכב המתלונן והיכולת שלהם לברר מה באמת קרה לאחר ששמעו את טענות הצדדים.

שיהיה לנו שבוע טוב ושקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

נתקלתי בשרשור הזה לאחר שאני כבר חודשים מנסה לאזור אומץ ולקנות פיקאסו 1.6 טורבו.

קצת מוזר שצריך לאזור אומץ לקנות רכב שמשווק בארץ מעל 8 שנים....

פותח השרשור - איך נגמרה ההרפתקאה הלא נעימה במוסך?

שאלה נוספת לחברים בפורום - ההמלצה בשורה התחתונה היא להתרחק מהרכב.יצרן?

האם בתנאים מסויימים הייתם מסתכנים וקונים? - החלפת קיט טיימינג מראש או חלק אחר.

אני מתעניין (שוב) בפיקאסו 2009 1.6 טורבו (אוטומט 5 מקומות) שעל הנייר שמורה במיוחד (ק"מ נמוך) ובאופן מוזר שני מנהלי מוסך שונים (שחברים מטפלים אצלם בצרפתיות) אמרו לי שאין בעיות מיוחדות עם הרכב, לא עם הגיר ולא עם המנוע. למרות שכאן נשמעות שפע בעיות מוכרות בין היתר טיימינג ושות', מתקשה להבין את התשובה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממש מעוניין ברכב כזה אז אין בעיה. מחלות הילדות ידועות וניתנות לבדיקה ואבחון מראש. מרגע שהבעיות ידועות אין בעייה למנוע ולטפל בהן. זה פשוט דורש יותר השגחה במוסך וביקורים תכופים יותר ולא כל 30000

לא כל אחד מוכן לכאב ראש הזה לשלם את המחיר. למרות שמראש המחירון של הפיקאסו ברצפה אז זה מתאזן...

אל תבהל יותר מידי מהפורום. בפיקאסו הזו כמות השרשראות הקרועות, הטורבו שהתפחם ומשאבות דלק ששווקו חיים קטנה מאד לעומת בעלי שקודה tsi שהוחלפו בהן חלקים יקרים לא פחות.

הכל בפורפורציה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמי ומוסיף כי עלות החלפת הטיימינג אינה שונה מהותית מעלות החלפה ברכב המצויד ברצועת גומי שדורשת החלפה תקופתית ועומדת על כ-3000 ש"ח כולל מותחנים, ברגים וכיוצ"ב.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה - חפש רכב אחר. זה מנוע חרX והוא יאכיל אותך חצץ ברגע שהוא יתחיל עם הבעיות (והוא יתחיל).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב באמת מוצא חן בעיניך תבדוק אם יש גרסאות מנוע אחרות.

אם אני לא טועה יש 1.6 אטמוספרי 2.0 אטמוספרי ו 1.6 דיזל (נדיר)

הבנתי ששאר המנועים בסדר פשוט אוכלים קצת דלק ומשודכים לתיבת הילוכים פחות מוצלחת (AL4)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לצערי, הצטרפתי "למועדון" של C4 פיקאסו 1600 טורבו שהלך לה מנוע בגלל שרשרת טימיינג :-(

55,000 קילומטר, 2009 למי ששואל, ודווקא עד לרגע הזה חשבתי שעשיתי עסקה טובה עם הסיטרואן....

הייתי רוצה לדעת מה קרה במקרים של אחרים (איך ובכמה השתתף דויד לובינסקי? איפה עשו החלפת מנוע? בכמה? כמה זמן לקח הסיוט וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד ששרשרת הולכת היא עושה לך "שירת הברבור" ברכב, האם שמעת ולא טיפלת בזמן, זו הבעיה שלך; אתה מצפה מהיבואן שישתתף בנזק??? שכח מזה...לך חפש מנוע מפירוק! אם היגמר בעשיריה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה לא רכב של תדלק וסע. אתה חייב להיות קשוב למה שקורה מתחת למכסה מנוע. לבדוק שמן , מים ורעשים פעם בשבועיים . אל תצפה מהיבואן להציל אותך. אתה אחראי. בטח מעבר לשלוש שנים. החלפת מנוע: כל מוסך מומלץ יעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לכאן מפורום יעוץ ברכישת רכב. אני מתעניין ב-C5 שנתון 2011 ומעלה.

האם מדובר באותו מנוע עם אותם בעיות בטימינג וכדומה?

אם כן, האם יש הבדל בין השנתונים השונים 2011-2013?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...