Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2017 - לוחיות רישוי עם 8 ספרות

C14SE
שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב-1992 כל לוחות הרישוי הוחלפו - עד אז הרקע לא היה רלפקטיבי והפונט היה יותר צפוף - זה התבצע ברישוי השנתי ולא היה שום עומס מיותר. נכון שבינתיים מספר כלי הרכב גדל, מצד שני באותם ימים לא היה פטור ממבחן רישוי בשנים הראשונות, וגם איני יודע מה היה היחס בין מספר מכוני הרישוי והתפוקה שלהם למספר כלי הרכב במדינה.

1. החלפת לוחיות הרישוי היתה במהלך 1989

2. היה פטור ממבחן שנתי אבל לא היה פטור מהגעה למכון הרישוי לצורך זיהוי וקבלת מדבקה (תמורת תשלום של 10 ש"ח אם אני זוכר נכון)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 558
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאשר אני משחזר - זה היה ב-1990. אני זוכר זאת כיון שהגעתי באפריל אותה שנה עם המכונית של אשתי הטריה למכון הרישוי לצורך הטסט, והתמקחתי עם הבוחן על החובה להחליף לוחיות, כאשר ידעתי שהרכב עומד למכירה, והחובה להחליף את הלוחית היא עד אוגוסט. בסופו של דבר הבוחן השתכנע וויתר לי, והמכוניתנמכרה כעבור מספר ימים עם הלוחית הישנה.

התבלבלתי עם 1992, כיון שגם אז מכרתי מכונית בסמוך לטסט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 1970 - חוייבו כל נהגי ישראל לצבוע את לוחיות הרישוי מכתום לצהוב - וביצעו זאת במכוני הרישוי עם דליי צבע מברשת ומכחול - בתשלום.

בשנת 1989-1990 חוייבו כל נהגי ישראל להחליף לוחיות ללוחיות זוהרות - בתשלום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מעניין מה אז יהעה הפונט ברכבים עם לוחית אמריקאית צרה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו 3 דרכים להוסיף עוד לוחיות;

1) לעשות לוחית צמודה לבנאדם שעוברת מרכב לרכב

2) להוסיף אות

3) להוסיף מספר

כרגיל במדינה שלנו, עושים הכל הפוך, הלכו על האופציה הכי גרועה. בעע.

מסכים איתך לגמרי. בארה"ב הרישוי הוא על שם הבן אדם ועובר איתו מרכב לרכב. הרבה יותר יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שההתחשבות היתה במערכות שונות. להוסיף אות מצריך לשנות במלא דברים ישנים מint לstring.

להוסיף מספר כנראה עובד בכל דבר מודרני סביר בלי שום שינוי או שינוי מזערי שלא משפיע על כלום.

לעשות את המספר שייך לבנאדם זה מצריך בכלל שינוי חקיקה שלם ומהפכה ענקית שלא באמת נחוצים אליה, מלא עבודה בשביל מה?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף מערכת נורמלית לא מחזיקה מספר רכב כint.

לא הוסיפו אותיות כי זה היה יוצר בעיות עם הוצאת רכב לחול ואותיות לטיניות לא מוכרות לחלק לא קטן מהאוכלוסיה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב הרישוי הוא על שם הבן אדם ועובר איתו מרכב לרכב. הרבה יותר יעיל.

מה יותר יעיל בשיטה של ארה"ב? תחשבו על זה טיפה.

את לוחית הרישוי האישית צריך לקנות.

כל פעם שמעבירים בעלות יש עוד תהליך: תוריד לוחית, תשים לוחית, עוד ביורוקרטיה רישומית. תשייך לוחית לרכב X במקום רכב Y. תדפיס רישיון רכב חדש. תבטל את הישן. לא יודע בדיוק איך זה עובד שם, אולי זו פעולה שאי אפשר לעשות עצמאית אלא במשרד הרישוי. זה עוד זמן ועוד תשלומים.

צי רכב שיש לו אלפי מכוניות בנוסף לכל הדברים צריך לנהל מעקב ורישומים של לוחיות רישוי.

אז איפה בדיוק יש פה יתרון על השיטה הישראלית, מישהו יכול להסביר לי? אני רואה רק כאב ראש נוסף לבעל הרכב בכל פעם שמעבירים בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...