Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2017 - לוחיות רישוי עם 8 ספרות

C14SE
שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מבאס לקנות רכב חדש ולקבל סיומת 85.

מרגיש כאילו קניתי אופל אסקונה...!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 558
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעכב את התשלום וזה יידחה קצת.

או שתקדים ותצטרף למועדון השבע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעכב רכישה בגלל המעבר ל-8 ספרות, שיבושם לו. לדעתי זה דבר חסר משמעות אמיתית (למרות שיש לי רכב עם מספר "יפה" אפילו "יפה מאד")

מאחר שנראה שחלק מהגופים הפרטיים "ישנו בהליכה" בקטע של הסבת מערכות התוענה ל-8 ספרות (ויעיד על כך הקמפיין ההיסטרי של משרד התחבורה בתקשורת) למשרד התחבורה יש אינטרס לדחות את המעבר ככל שיוכל כדי לתת לשוק הפרטי ארכה להערך לשינוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הילדות שלי הייתה סביב אופל אסקונה :) אני בעד.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעכב רכישה בגלל המעבר ל-8 ספרות, שיבושם לו. לדעתי זה דבר חסר משמעות אמיתית (למרות שיש לרכב עם מספר "יפה"

אומרים שבגלל זה ביטלו בשנת 1990 את השיטה, לפיה שנת מודל הופיעה בסיומת לוחית רישוי.

אנשים היו מעוניינים להתקדם ללוחית של "המודל החדש", ללא צורך אמיתי.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת 1973 הגיעו ל"אגד" בירושלים אוטובוס עירוניים חדשים שהיוו שדרוג עצום לליילנדים הישנים שהכרנו עד אז. זה לא היה נדיר לראות ליילנד מגיע לתחנה ואנשים שעמדו בתחנה שואלים את הנהג "מתי יגיע אוטובוס חדש" ומחכים... לעיתים אפילו שעות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתדרת... שלך מודל 85, שלי ישן כבר הוא 84.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעכב את התשלום וזה יידחה קצת.

או שתקדים ותצטרף למועדון השבע.

זה בסדר אין לי בעיה לקבל מספר עם 7 ספרות. זה לא מה שיגרום לי לחכות עם התשלום.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת 1973 הגיעו ל"אגד" בירושלים אוטובוס עירוניים חדשים שהיוו שדרוג עצום לליילנדים הישנים שהכרנו עד אז. זה לא היה נדיר לראות ליילנד מגיע לתחנה ואנשים שעמדו בתחנה שואלים את הנהג "מתי יגיע אוטובוס חדש" ומחכים... לעיתים אפילו שעות.

ככה היה גם ב2001, כשנכנסו לאגד אוטובוסים חדשים נמוכי רצפה. מרצדסים 405 ישנים נסעו כמעט ריקים, ומאנים נמוכי רצפה חדשים כמעט גירדו את הכביש מרוב עומס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי אספנות עד מיובאים עד אמצע שנות ה-2000 קיבלו לוחית של 6 ספרות - האחרונות היו עם תחילית ***-894.

אחרי זה הם קיבלו מספרים כמו של ייבוא אישי ורישוי מחדש וכרגע הם מקבלים את התבנית 55-***-*9.

מה התכנית לרכבי אספנות מיובאים מיולי, מישהו יודע?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי אספנות מיובאים ישארו באותה מתכונת.

9 בתחילה ו 55 בסוף.

בשעתו הובטח לראשי מועדון ה 5 שהסיומת 55 תיהיה לרכבי אספנות מיובאים בלבד.

אולם הסתבר שבשל העיכוב למעבר ל 8 ספרות, יאלצו להשתמש גם בסיומת זו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...