Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2017 - לוחיות רישוי עם 8 ספרות

C14SE
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שהמעבר יהיה הדרגתי בין הייבואנים, וכל ייבואן יעבור ל-8 ספרות אחרי שייגמרו לו ההקצאות של ה-7 ספרות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 558
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהתחלה דיברו על יוני. אחרי זה דחו ליולי. נכון לעכשיו זה עדיין לא קורה.

כי ראית את הלוחיות של כל הרכבים שעלו היום על הכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שיגמרו הסדרות שבידי היבואנים כרגע, מכוניות חדשות יקבלו מספרי רישוי בני 8 ספרות. סביר להניח שדובר משרד התחבורה יודיע כשזה יקרה (להערכתי תוך ימים בודדים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ראית את הלוחיות של כל הרכבים שעלו היום על הכביש?

לא. אבל תהיה בטוח שהראשון (וגם השני והשלישי) שיקבל לוחית עם 8 ספרות יפרסם מייד בפייסבוק, וכל המדינה (כולל אני) תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אבל תהיה בטוח שהראשון (וגם השני והשלישי) שיקבל לוחית עם 8 ספרות יפרסם מייד בפייסבוק, וכל המדינה (כולל אני) תדע.

ואו, הדעה שלך הוכחה כעובדה? כי כולם משתמשים בפייסבוק, וגם כולם מפרסמים בפייסבוק, וגם לכולם לא אכפת מחסיון פרטיותם (תתפלא כמה אנשים לא מעוניינים אפילו שתצלם את רכבם) וגם כולם בפייסבוק כל כך מפורסמים שכל דבר שיפרסמו ישר ירוץ בכל הרשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף זה יגיע... מי שסקרן יכול להסתכל בעיקר על מוביליות.

מה שכן, באתר משרד התחבורה הורידו כבר את המודעה "היערכו לשינוי" שזה אומר שכבר מאוחר להיערך לשינוי, שזה אומר אוטוטו מתחילים.

יכול להיות שהראשון שיקבל יפרסם ויכול להיות שלא, מדי יום עולים בממוצע קרוב ל-1000 כלי רכב על הכביש (300,000 בשנה, תוריד שבתות/חגים וכו') כך שקרוב לוודאי הדבר יפורסם בכל אתרי החדשות והפורומים, וככל הנראה גם כאן.

*מה שמסקרן אותי: איך ייכנסו 8 ספרות ללוחית אמריקאית? ללוחית רגילה הן נכנסות כי הקטינו את הספרות. ללוחית אמריקאית הן לא נכנסות בשורה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום טויוטה יאריס חדשה עם סיומת 08, האם זו הסיומת החדשה של טויוטה??

אלכס, אני לא בטוח בכלל שיש היום סיומות שמיועדות ליצרן/יבואן כזה או אחר.

לדעתי משתמשים במה שפנוי.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, הדעה שלך הוכחה כעובדה? כי כולם משתמשים בפייסבוק, וגם כולם מפרסמים בפייסבוק, וגם לכולם לא אכפת מחסיון פרטיותם (תתפלא כמה אנשים לא מעוניינים אפילו שתצלם את רכבם) וגם כולם בפייסבוק כל כך מפורסמים שכל דבר שיפרסמו ישר ירוץ בכל הרשת?

בקרוב מאוד הדיעה שלי תוכח כעובדה. כפי שכתבו כאן, מעל 1000 רכבים נמסרים כל יום, אחד מהם בטוח ירוץ לפרסם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייק ניוז. עוד מעט סוף יוני, וטרם ראיתי על הכביש אפילו לוחית אחת עם 8 ספרות

זה לא פייק ניוז כי לפני מספר ימים בתדלקתי בשירות עצמי בדור-אלון והיה שדה של 8 תווים להכנסת מספר רכב.

כלומר תחנת הדלק דור-אלון כבר נערכה למעבר ל-8 ספרות.

זה יגיע.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי יזכה במספר 888-88-888

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...