Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2017 - לוחיות רישוי עם 8 ספרות

C14SE
שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי השיטה הישראלית יותר טובה, פשוטה ויעילה. לא צריך להתעסק עם העברת לוחיות רישוי בכל פעם שהרכב עובר בעלות, לא צריך לוחיות זמניות, לא צריך לעדכן בסיס נתונים וכו'.

לפתוח 4 ברגים זה לא כזה סיפור.

את בסיס הנתונים אתה בכל מקרה מעדכן גם היום בהעברת בעלות מ.ר אל מול ת"ז, בשיטה ההיא תעדכן מ.ר אל מול מספר שלדה.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 558
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפתוח 4 ברגים זה לא כזה סיפור.

את בסיס הנתונים אתה בכל מקרה מעדכן גם היום בהעברת בעלות

לא סיפור אבל לא כל אחד יכול, זה שרות שיכולים לגבות עבורו כסף (נגיד 50 ש"ח) בנוסף לכל האגרות הקיימות. גופים גדולים עם צי מכוניות יצטרכו בנוסף לכל המנהלות להתעסק בהעברת לוחיות רישוי, אכסון לוחיות, רישום, מעקב ועוד.

אם אני לא טועה, יש גם איזה נוהל של מספר זמני ששמים כשהרכב נמצא "בין לבין". שזה עוד התעסקות.

נכון שיש בכל מקרה עידכון בסיס נתונים, אבל בפחות שדות.

ואחרי כל זה, מה היתרון של השיטה ה"אמריקאית"? בכך שכל אחד יכול לקנות לוחית עם צירוף אותיות ומספרים שהוא רוצה? לי לא מפריע העדר האפשרות הזאת כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לא יהיה, כיון שסדרות אלה נגמרו לפני תום שנת הרישוי שהן מציינות. בסוף שנת הרישוי 1982 חולקו מספרים שהסתיימו ב-52 וכו'.

אבל באמת סוחטים את הלימון עד סוף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא עוברים לשיטה האמריקנית שבה מספר הרישוי שייך לבן אדם ולא לרכב? מכרת רכב? אתה מוריד ממנו את הלוחית שלך' date=' ומי שקנה שם עליה את הלוחית שלו. רישוי הרכב מתבצע על ידי מדבקה קטנה על החלון לטובת זיהוי של פקחים ומשטרה.[/quote']

יופי, ככה תהיה מסחטת כספים כמו עם מוניות, שאתה צריך לשלם הון תועפות על המספר, ורק אז תוכל לקנות אוטו.

עדיף שיישאר כמו שזה וזהו.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה היום טויוטה קורולה חדשה עם סיומת 81

מעניין מאוד אם יהיה בהמשך גם 82 83 וכל השאר.

אני ראיתי פיאט עם סיומת 80.

בכל אופן כמה כבר הם יכולים לסחוט מסיומות 8X? לא הרבה. או שישמישו את 9X ו- 4X או שיאלצו להקדים את הוספת הספרה.

אגב, מה המועד העדכני של הוספת הספרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לעדכן על כל סיומת "חדשה" שאתם רואים - כי הגענו ל-garbage time בו ישתמשו בכל מספר רישוי פנוי בלי שום חוקיות.

כרגע המועד העדכני לכניסת 8 ספרות הוא 1.6.2017.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שנשארו לא מעט מספרים פנויים גם אצל הסיומת 37 כי לא ייתכן שעברו כל כך מהר לסיומת אחרת

מה שגם חלק מהרכבים שנרשמו להם מספרי רישוי עדיין נמצאים במגרשי ליסינג וכאלה ולא נמכרו עדיין

לא יודע אם מדובר בשאריות של סיומות שהשתמשו בעבר כי במקבל עדיין משתמשים בסיומת הקיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לא יהיה 82,83,84, כיון שסדרות אלה נגמרו לפני תום שנת הרישוי שהן מציינות. בסוף שנת הרישוי 1982 חולקו מספרים שהסתיימו ב-52 וכו'.

אבל באמת סוחטים את הלימון עד סוף.

גם אני חשבתי כמוך והגבתי בחיוך לשאלה, אבל הנה, יש הפתעות בחיים... היום ראיתי מוביל מכוניות סוזוקי, ולכולן סיומת 84 שחשבנו שמוצתה ב-1984 כי בסוף אותה שנה עברו לסיומת 54. לסוזוקי קידומת 90, שמסתבר שדלגו עליה בשעתו. בקיצור כל השמונים ומשהו יתכן ויקומו לתחייה, משעשע (אם אתה בן 40+).

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי כמוך והגבתי בחיוך לשאלה, אבל הנה, יש הפתעות בחיים... היום ראיתי מוביל מכוניות סוזוקי, ולכולן סיומת 84 שחשבנו שמוצתה ב-1984 כי בסוף אותה שנה עברו לסיומת 54. לסוזוקי קידומת 90, שמסתבר שדלגו עליה בשעתו. בקיצור כל השמונים ומשהו יתכן ויקומו לתחייה, משעשע (אם אתה בן 40+).

עוד סיומות עם קאמבק-

פולקסווגן ג'טה חדשות עם סיומות 60 ו- 61

מיצובישי עם סיומת 36

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, ב-1984 רכבים פרטיים קיבלו סיומת 84, ורכבים מסחריים קיבלו סיומת 54. סיומת 84 לא נוצלה במלואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי מסתובבות בכבישים עם 84 כבר כמה שבועות.

הסיפור של 1984 הוא שמדובר בשנה בה עברו מהקצאת קידומות אזורית להקצאת קידומות לפי יבואן. אאל"ט סיומות ה-54 הוקצו לרכב "מסחרי", ולכן יתכן שנותרו קצת מספרים פנויים בסוף הסדרה. מדובר גם בשנה של משבר כלכלי, כך שיתכן שנמכרו פחות מכוניות.

בשנים 1982-3 לפחות חלק נכבד מהסדרות נגמר, לי היתה מכונית מסוף שנת הדגם 1982 שלמרות שנרכשה בחיפה מספרה היה בסדרה התל-אביבית 1XXXX52. כידוע מרבית הסיומות 5X הן מהעשור האחרון

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי מסתובבות בכבישים עם 84 כבר כמה שבועות.

הסיפור של 1984 הוא שמדובר בשנה בה עברו מהקצאת קידומות אזורית להקצאת קידומות לפי יבואן. אאל"ט סיומות ה-54 הוקצו לרכב "מסחרי", ולכן יתכן שנותרו קצת מספרים פנויים בסוף הסדרה. מדובר גם בשנה של משבר כלכלי, כך שיתכן שנמכרו פחות מכוניות.

בשנים 1982-3 לפחות חלק נכבד מהסדרות נגמר, לי היתה מכונית מסוף שנת הדגם 1982 שלמרות שנרכשה בחיפה מספרה היה בסדרה התל-אביבית 1XXXX52. כידוע מרבית הסיומות 5X הן מהעשור האחרון

5x זה עשור קודם חבר

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיומות עם קאמבק-

פולקסווגן ג'טה חדשות עם סיומות 60 ו- 61

מיצובישי עם סיומת 36

כל כך מהר נגמרו הסיומות 38 ו39?

אני יודע שמיצובישי ויונדאי השתמשו בסיומות 37 לזמן יחסית קצר ואחר כך עברו לסיומת 39

כי התמונה של הקיה נירו שפורסמה בנושא אחר כן המספר מתחיל ב99 בהתחלה ויש מצב שזה הסוף של הסדרה 38?

הונדה וסוזוקי עושות שימוש גם בסיומת 28 הוותיקה מפעם.

אם היו סיומות 40-49 ו90-99 אז היה אפשר למשוך עוד זמן לכיוון שנתיים עם 7 ספרות.

אבל אומרים שהרשות הפלסטינית משתמשת בסיומות אלה למרות שהלוחית שלהם בדרך כלל גם שונה ועם כיתוב בשפה הערבית בצד.

עריכה אחרונה על ידי ido135
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...