Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

מי שהשקיעו מזמן, או סתם רכש מטבעות של הדבר החדש הזה, אין ספק ששיחק אותה והפך למיליונר, אבל זה נראה לך משהו שהוא שונה מקזינו או פירמידה אם איש אחד מפיל את המטבע הזה? הביטקוין תמיד ייזכר כמי שהביא לעולם את רעיון המטבע הדיגיטלי המבוזר, אבל כך הוא כנראה יסיים את תפקידו ההיסטורי. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך מוצאים ותופסים מטבע שהוא רק בהתחלת מגמת העליה שלו כמו דוגקוין אבל לפני העליה המטאורית? יש אפליקציה עם התראות או משהו? 

בכללי איך אתם מגלים מטבעות ששווה להשקיע בהם לפני שהם מתפוצצים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, me5000 כתב:

איך מוצאים ותופסים מטבע שהוא רק בהתחלת מגמת העליה שלו כמו דוגקוין אבל לפני העליה המטאורית? יש אפליקציה עם התראות או משהו? 

בכללי איך אתם מגלים מטבעות ששווה להשקיע בהם לפני שהם מתפוצצים? 

באותה צורה שבה אתה מגלה על איזה מספר יעצור הכדור ברולטה

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הביטקוין ישוב ל30k בקרוב. הpattern שהיה אתמול מעיד על מכירה של כמות גדולה במנות, סימן ששחקן גדול נפתר מהנכסים שלו. 

אני חושב שגם טסלה תמכור מתישהו. אין להם שום אינטרס להחזיק בזה יותר. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בביטקוין ודומיו הוא לא הרעיון. אלה למה שהפכו אותו.

במקום שיהיה מטבע הוא נהפך לכלי להפקת רווחים.

אני מבין מנייה של עסק שממשיכה לעלות, זאת אומרת שאם יש מפעל יצרני שקונים כל העת מהתוצרת שלו ותפוקת המפעל עולה כל הזמן, אני מבין שהמנייה תעלה.

אך מה מצדיק את העלייה המטאורית של הביטקוין?

התשובה היא כנראה כמה הודעות למעלה. שבו נשאלנו איך להפיק רווח מהמטבע ככלי להשקעה.

העניין הוא שזכור לי משיעורי הפיזיקה חוק שימור האנרגייה. אם כך במקום שיש מורווחים מישהו חייב להפסיד.

כנראה זה העולם של היום שבמקום לעשות כסף בעבודה מחפש לעשות כסף קל בלופט גשפט.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Ron Poh כתב:

אני מבין מנייה של עסק שממשיכה לעלות, זאת אומרת שאם יש מפעל יצרני שקונים כל העת מהתוצרת שלו ותפוקת המפעל עולה כל הזמן, אני מבין שהמנייה תעלה.

מייצרים CO2. התפוקה עולה כל הזמן.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Ron Poh כתב:

הבעיה בביטקוין ודומיו הוא לא הרעיון. אלה למה שהפכו אותו.

במקום שיהיה מטבע הוא נהפך לכלי להפקת רווחים.

התשובה היא כנראה כמה הודעות למעלה. שבו נשאלנו איך להפיק רווח מהמטבע ככלי להשקעה.

העניין הוא שזכור לי משיעורי הפיזיקה חוק שימור האנרגייה. אם כך במקום שיש מורווחים מישהו חייב להפסיד.

כנראה זה העולם של היום שבמקום לעשות כסף בעבודה מחפש לעשות כסף קל בלופט גשפט.

יש גם מסחר במט"ח. מאוד דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסחר במט"ח הוא לא כזה תנודתי כמו בביטקויין. אנשים משקיעים במט"ח כדי לשמור על כושר הקנייה שלהם כאשר הם חוששים מנפילה של המטבע שלהם. לכן בשנות השמונים הייתי קונה דולרים מכיון שהשקל (הישן) היה כמו "סוס מת" היום לא תראה אותי קונה דולר או יורו אלה אם כן אני מתכנן נסיעה לחו"ל.

לדעתי המסחר בביטקוין יותר מאפיין מסחר במנייה מאשר מסחר במטבע.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדולר דווקא כן תנודתי לעומת השקל, נכון, לא כמו ביטקוין אבל עדיין. להלן גרף שנתי:

99666304_.png.30cada3c561a153800dff0e85ed5224f.png

5 שנים:

467259675_.png.1971e130783c013da06a995482c46151.png

היום אתה לא רוצה להחזיק דולרים כי כמעט בכל נקודת זמן, עדיף להחזיק בשקל. רואים את זה בגרפים.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון סיבות למה שער הדולר צריך לעניין ישראלים. יש חסכונות, לא כל הכסף צריך להיות בעו"ש בשקלים. אם מישהו משקיע חלק מהחסכונות בבורסה, כנראה שהוא לא עושה זאת בארץ (שוק קטן ומניפולטיבי) אז הוא חייב להחזיק דולרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיק בנכס שערכו נקוב בדולר זה שונה מלהחזיק דולרים.

אין לך שום סיבה להחזיק בדולרים אלה אם אתה רוצה תעודת ביטוח למקרה של אסון במדינת ישראל. במקרה הזה אתה לא משקיע בדולר כדי להרוויח אתה פשוט קונה ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו.

כבר מקובל על כולם שהביטקוין לא יכול לשמש כמטבע? 

נישארו עם זה הביטקוין הוא רק נכס , נכס כזה שקונים על מנת לשמור על ערך הכסף או להרוויח משהו?

כמו מניה או בית או קרקע וכדומה.

אז אם אני מגיע לשמאי/אנליסט  , איך הוא מעריך את שווי הנכס? 

להגיד שהנכס ירד ל-0 זה בדיוק כמו להגיד שהוא יגיע ל 100,000 דולר.

לדעתי הסיכוי להגיע ל 100,000 דולר גבוה יותר מאשר לרדת ל-0 .

אבל בשניהם הסיכויים הם לא 0 אחוזים.

ותישכחו מזה שמדובר במטבע מבוזר, הביטקוין כבר מזמן לא מבוזר, יש משהו כמו 7 חברות ענק ששולטות במעל 50% מהכרייה של הביטקוין.   אומנם הם מוגבלים בשינויים שהם יכולים להכניס ברשת, אבל עדיין יש להם שליטה והם יכולים להכניס כל מיני שינויים בפרוטוקל לטובתם.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין מספיק בביזור, כרייה היא לא ביזור הרשת.
החזקה של מטבעות אצל כתובת כזו או אחרת לא מעיד על ביזור.

• רעיון גרוע 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שמי ש"מאשר" טרנזקציה על הבלוקצ'יין כל טרנזקציה הם הכורים.
אז כן אם מספר מועט של גופים שולט באחוז ניכר מענף הכריה הוא גם מאשר את רוב הטרנזקציות.
מכאן שהרעיון של רשת מבוזרת מאבד תוקף. אין הבדל בין זה לבין כמה חברות אשראי עם כמה שרתים שמאשרות טרנזקציות. זה שקוראים להם ויזה ומאסטרכארד ולא "הכורים החופשיים" לא משנה את זה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...