Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע על החלפת SWITCH בג'אסטי

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

יש לי סוויצ' דפוק בג'סטי ,

השאלה היא האם אפשר להחליף אותו בעצמי ? , זאת אומרת האם פשוט מוציאים אותו , מנתקים חוטים ושמים חדש או שיש איזשהי מערכת נגד גנבים שאי אפשר לעשות את זה ככה בפשטות .

והאם מישהו יודע כמה בערך עולה סוויצ' , פשוט בחיים לא החלפתי .

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

יש לי סוויצ' דפוק בג'סטי ,

השאלה היא האם אפשר להחליף אותו בעצמי ? , זאת אומרת האם פשוט מוציאים אותו , מנתקים חוטים ושמים חדש או שיש איזשהי מערכת נגד גנבים שאי אפשר לעשות את זה ככה בפשטות .

והאם מישהו יודע כמה בערך עולה סוויצ' , פשוט בחיים לא החלפתי .

תודה .

אתה צריך את החלק החשמלי או את כל המכלול (מפתחות חדשים + צילינדר + חלק חשמלי) ?

אני לא זוכר את המחיר של החלק בע"פ (יכול לבדוק בתחילת השבוע) אבל לא מדובר במשהו יקר במיוחד - מאוד יעזור אם תענה על השאלה ששאלתי ע"מ לברר מחיר...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אצלי שברגע שאני מסובב את המפתח זה מדי פעם מקצר - יש בעיה של מגעים בתוך הצילנדר ...

אני משער שאני צריך להחליף את כולו + מפתחות וכו' , האם אני טועה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מתגי ההתנעה ניתן להחליף רק את החלק החשמלי המתחבר אל מכלל המתג. במקרה כזה ישארו הצילינדר עם מפתחותיך. תוכל לברר אצל מוסך/חשמלאי/מנעולן לרכב.

בברכה - רפי לין :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אצלי שברגע שאני מסובב את המפתח זה מדי פעם מקצר - יש בעיה של מגעים בתוך הצילנדר ...

אני משער שאני צריך להחליף את כולו + מפתחות וכו' , האם אני טועה ?

להפך, אתה צריך רק את החלק החשמלי.

החלק החשמלי ל DL עולה באיזור ה 50-80 שח (חליפי), אינני זוכר כמה זה עולה בדיוק לג'אסטי אבל מדובר בחלפה פשוטה יחסית.

סה"כ מדובר בחלק פלסטיק שמתלבש על צידו השני של הצילינדר וממנו יוצאים החוטים (ז"א שבצד אחד אתה מכניס את המפתח ומצידו השני יוצא מעין פין לחלק החשמלי שמתחבר על צידו השני של הצילינדר בעזרת 1-2 ברגים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...