Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהמחשב זה נפתח סבבה.

בכל מקרה, קצת לשפוט - אבל סה"כ נראית עבודה טובה.

הסודיות בעניין המחירים מאוד לא ברורה לי. "זה עניין שלו".

הרי אם העובדה עלתה לך 100 ש"ח, 1000 ש"ח או 10000 ש"ח זה משנה את כל העניין.

ראשית - אם מישהו מעוניין לדעת, אשמח לחלוק את הפרטים בפרטי.

הסיבה שאני לא מפרסם כאן, היא שכבר ראיתי שרשורים אחרים בנוגע לבעלי מקצוע שהפכו לדיון בנוגע לכסף, וזו לא מטרת השרשור (הרי מן הסתם אין לי כאן אינטרס). מטרת השרשור היא לספר על חווית שירות חיובית שעברתי, בשביל שאנשים אחרים יוכלו להרוויח גם הם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסודיות בעניין המחירים מאוד לא ברורה לי. "זה עניין שלו".

הרי אם העובדה עלתה לך 100 ש"ח, 1000 ש"ח או 10000 ש"ח זה משנה את כל העניין.

אבל הוא כן ציין כמה הוא שילם:

המחיר שהוא אמר לי בטלפון היה הוגן לחלוטין - לא זול במידה מיוחדת, אבל גם לא יקר כמו שמומחים כאלו ואחרים מרשים לעצמם לגבות, למרות שהשם שלו לא פחות חזק מכל מיני מומחים אחרים איתם דיברתי.

תרים טלפון לשניים-שלושה דיטיילרים, קבל הצעת מחיר על עבודת PDR, תעשה ממוצע, חסר ממנו 20% ותקבל את המחיר ששולם. לא מסובך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לחלופין

אם מישהו מעוניין לדעת, אשמח לחלוק את הפרטים בפרטי.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מספר רב של חודשים חיפשתי ליונדאי I20 שלי בפירוקיות שונות בארץ סך שמש נהג שנהרס אצלי(תופעה ידועה - נפתח ואינו נסגר, נשאר במצב קבוע של פתוח).

כשהתחלתי את החיפושים גם נכנסתי לאתר, כתבתי להם והם ענו לי בנימוס תוך מספר דקות שאין להם את החלק הנ"ל במאגר כעת וכשיהיה להם יצרו עמי קשר.

לפני כשבועים אני מקבל מייל מהם שהגיע החלק שהתעניינתי בו (לפני מספר רב של חודשים!) ועלה לאתר.

המחיר שביקשו עליו היה כחצי ממה שביקשו בפירוקיות (197 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח בדואר רשום) ואף היה ניתן לפרוס ל2 תשלומים באתר.

תהליך ההזמנה היה קצר, ידידותי ונוח.

תוך מספר ימים קיבלתי את המוצר בתוך כמות מכובדת של נייר פצפצים וגם מנוילן ! בצירוף חשבונית מס בתוך מעטפה.

המוצר הגיע נקי, עם מדבקת מק"ט ודגם רכב שירדה בקלות ללא השארת סימנים.

כתובת האתר:

http://www.maagar.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה, השתמשתי באתר מספר פעמים, בין אם דרך משלוח או איסוף עצמי בסניף OTO בראשלצ, שירות טוב ומעולה, היו הוגנים , המחירים לא תמיד משקפים את השווי ויש לפעמים 2 פריטים זהים עם מחירים שונים באתר, אבל בגדול הכל טוב אצלהם. מומלץ.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה! כמה וכמה פעמים ביצעתי אצלהם הזדמנות דרך האתר ותמיד קבלתי את המוצרים בזמן, גם שהחזרתי מוצר לאחר חודש ויותר,לא היה להם בעיה לקבלו ולזכות אותי. מומלץ.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני בהחלט מקצוען והגון ביותר.

לפני כשלוש שנים הכנסתי אליו את הפאביה לדיטיילינג מקיף (כולל שלייף סבון נקודתי) והתוצאה הייתה לא פחות ממושלמת. יבגני עבד על הרכב כ-8 שעות ולבסוף אפילו גבה תשלום מעט נמוך יותר ממה שסוכם.

בעקבות הת'רד הזה, פניתי אל יבגני לטובת תיקון PDR (איזה אידיוט נישק לי את הכנף האחורי והשאיר שפשוף קל בפגוש) - והוא הפנה אותי אל הפחח שעושה לו את עבודות הצבע / PDR. ביום ראשון יכנס אל הפחח הרכב לתיקון הכנף וצביעת הפגוש האחורי - ואעדכן!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי אליו במסגרת בעייה של בריחת גז ופיוס מתחמם.

תיקן לי את המזגן ביסודיות, עשה עבודה נקייה ויפה.

המחיר היה סביר על עבודה רבה כזאת.

הוחלף מדחס מאדה תרמוסטט ועוד הרבה דברים שקשורים לתקינות מערכת הקירור.

אפשר לומר עליו שהוא בן אדם אמיתי וישר,

לא עובד עליך בשביל לתת לך עוד הוצאות כספיות.

גילה לי עוד דברים לא תקניים כמו אלטרנטור ומאוורר ( בפעם אחרת ) תרמוסטט ועוד ועוד.

נמצא בתחילת רחוב תעש בכפר סבא.

טלפןן ... 09-765-4319

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני בהחלט מקצוען והגון ביותר.

לפני כשלוש שנים הכנסתי אליו את הפאביה לדיטיילינג מקיף (כולל שלייף סבון נקודתי) והתוצאה הייתה לא פחות ממושלמת. יבגני עבד על הרכב כ-8 שעות ולבסוף אפילו גבה תשלום מעט נמוך יותר ממה שסוכם.

בעקבות הת'רד הזה, פניתי אל יבגני לטובת תיקון PDR (איזה אידיוט נישק לי את הכנף האחורי והשאיר שפשוף קל בפגוש) - והוא הפנה אותי אל הפחח שעושה לו את עבודות הצבע / PDR. ביום ראשון יכנס אל הפחח הרכב לתיקון הכנף וצביעת הפגוש האחורי - ואעדכן!

PROMISES WERE MADE !

(יש עדכון? ;))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על יבגני. הוא נותן שירות ברמה שנדיר למצוא כמוה בישראל.

ביצעתי אצלו טיפול דיטיילינג לפני מספר שנים ויצאתי מרוצה עד הגג. רמת ההקפדה שהוא הפגין במשך תשע שעות פשוט הדהימה אותי, ואני מאוד קפדן בעצמי. הוא עובד עם החומרים האיכותיים ביותר ולא נח עד שהרכב מגיע למצב תצוגה. גם המחיר היה הוגן בהתחשב בכמות העבודה שהושקעה.

למען הגילוי הנאות אציין שאין לי כל קשר ליבגני או לפותח השרשור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PROMISES WERE MADE !

(יש עדכון? ;))

אכן כן.

בדילאיי נוסף, הרכב הוכנס אל א.א.י ביום ראשון בבוקר. אתמול לקראת צהריים הוא נאסף חזרה.

לא רק שהחבר'ה מאוד נחמדים, אלא גם שהעבודה ברמה גבוה ביותר. אין לי כרגע תמונות נורמליות (רק אחת מהסלולרי) - אשתדל לצלם מחר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בחול המועד פסח חבר שלי איבד את המפתח היחיד של הרכב שלו. מדובר הטויוטה פיריוס ומפתח עם הנעה מרחוק.

מוסך טויוטה אמרו לו בטלפון שהמחיר נע בין 6.500-8.000 ש"ח! טלפון אחד לפאר מנעולים, המחיר היה 1500+ מע"מ וכמובן כולל פריצה לאוטו.

אני לא מצליח לקלוט את הפער הכל כך גדול בין מוסך טויוטה למנעולן פרטי.

תודה לכם פאר מנעולים.

שבוע טוב

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי 306GTI :-)

מסתבר שאין להשיג רדיאטור מקורי. אחרי כמה טלפונים וחיפושים הגעתי לאבי-פארטס בפתח תקווה, שהציע רדיאטור חליפי, שכמעט וזהה למקורי (כולל כניסה לרדיאטור שמן, רק מהצד השני).

במוסך עשו התאמה וסופסוף פתרו את הבעיה, ואני יכול להמליץ על המקום גם מבחינת היחס מהבעלים (אני די פדנט, לא כמו הלקוחות הרגילים, והייתה סבלנות לשאלות ולבקשות שלי).

נחכה למנחת בערד בקיץ כדי לוודא סופית שאכן אין התחממויות והחליפי עושה את העבודה של המקורי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגענו לברוך מהמוסך אחרי שהרכב קירטע תקופה ולא סחב בעליות. מסתבר הקוייל נשרף. ברוך האמת בחור אמין עם שירות משכמו ומעלה, לרגע לא הרגשתי שאני במוסך טיפוסי ושמישהו מנסה למרוח אותי.

הצוות שלו מספק שירות מיקצועי והמחירים הוגנים. אני לא מצפה למחירי תחתית גם בעל העסק צריך להתפרנס אבל בהשוואה למוסכים אחרים שביליתי בהם אני יכול להגיד שהבחור מספק תמורה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...