Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם בית העסק: המוסך של אליקו.

מהות השירות: טיפול 10K

היחס שקיבלתי והמקצוענות שנתקלתי בה פשוט מעולים!

פשוט אנשים מקצועיים שבאים לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

הכל נעשה בשקט, ברוגע ובשקיפות מלאה.

יצא לי להיות בכמה מוסכים לפני, באף אחד מהם לא היה את הסדר ואת היחס הזה.

בקיצור, ממליץ לכל אדם מהאזור לבוא למוסך של אליקו, אני למוסכים אחרים לא חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בחום להמלצה על אלי קרמן. הוגן (במחיר) והגון.

כן ירבו כמוהו (חבל שהמצב נראה קצת הפוך בתחום הזה..)

עשיתי אצלו כמה פעמים, בכמה רכבים, כיוון פרונט ויצאתי מאוד מרוצה. אחד הבודדים בתחום שמכבד את האחריות שהוא נותן.

הערה: כדאי לקבוע תור מראש (תמיד עמוס אצלו ולא פלא)

כשלא יודעים, הכל פתוח.. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי (יש חוו"ד על צמיגי אנטון חנניה ברחובות) : הוא סניף של צמיגי אנטון ביפו, עם אותם מחירים (מעולים) צמיגים בתאריך סביר, גם האיזון סביר.

באוטו של אבא שלי קיבלתי רביעיה והייתי מרוצה, באוטו הקודם קודם קודם שלי (קסנטיה, הידרופניאומטית כידוע) בסוף ההרכבה הוא שיחרר מהר את הג'ק, מה שלא גורם לכלום ברכב רגיל, גרם לחבטה בקסנטיה, שמאבדת את הלחץ מייד כשהגלגלים באוויר.

אחי משום מה חזר אליו עם הקסנטיה ולמרות האזהרות שלי (מספיקה הערה קטנה) הטקס (זריקת הרכב) חזר על עצמו :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לתת המלצה ל"צמיגי אנטון", רק לאלו שנמצאים באזור התעשיה של חולון.

אחרי שקניתי את הרכב החלפתי אצלו את 4 הצמיגים, חזרתי אחרי שנה ועשו לי החלפת מקום ואיזון מחדש בלי תשלום.

יחס מקצועי, שירות אדיב ומחירים תחרותיים, בקיצור, אני ממליץ בחום!

צמיגי אנטון חולון

03-5595005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך המבחר ג׳אנטים שם?

אם זה רשת אז אתם אומרים שאפשר לחשוד קצת פחות?

בגדול אני יכול להגיע גם לתל אביב אם המקום שם יותר מומלץ

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של מכון קרמן לכיוון פרונט. מבצעים עבודה מעולה, ונותנים אחריות לשנה במידה ויעלה צורך בביצוע כיוון נוסף מכל סיבה שהיא.

לאחר שבצעתי כיוון פרונט חזרתי פעמים נוספות (פעם עקב החלפת טורבו ועם עקב החלפת קלאץ וברקסים) ובשתיהן טופלתי באדיבות וללא תשלום נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני רוצה להמליץ על צביקה קרבורטור מנתניה שביצע לי שיפוץ וניקוי קרבורטור לאופל קדט 72.

תודה רבה על העבודה המקצועית והמדוייקת ,על הסבלנות והעצות המועילות .

צביקה מכיר מצויין את רכבי האספנות ,נראה שהוא נהנה מאוד מעבודתו והוא גם מסדר ,בודק ומחזק דברים מסביב לקרבורטור.

יש לציין שהיגעתי אליו מתל אביב בשעות פחות שגרתיות(שישי בצהריים ופעם בשעות הערב) ותמיד היה אדיב וסבלני.

צביקה 054-4861318

ניר

NIR .Y

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למי שזוכר, פרסמתי שאלה לגבי שיכפול שלט ישן לאזעקה.

אני גר בנתניה וחיפשתי בכל האיזור מישהו שיצליח לשכפל, ללא הצלחה.

גולש בשם elians הפנה אותי לרדיו גיל, באיזור קרית מלאכי.

(התקנת מערכות שמע ומיגון לרכב, תיקון חלונות חשמל, נעילה מרכזית, אזעקות, תיקון ושלטים, מעבדה לרכב, שכפול וקידוד מפתחות, .. ועוד ועוד)

הגעתי למקום ומצאתי בחור נחמד ששמו גיל בן ציון.

עובד בעצמו על הרכבים. לא יושב במשרד, סופר את הכסף ונותן לילדים לעבוד במקומו.

הסתבר שגיל זוכר את ההוראות הפעלה והתקנה של המערכת הישנה הזו (מ 98-99) ויודע בדיוק מה צריך לעשות.

הוא מצא לי שלט כזה, שכפל אותו וגם נתן לי מתנה כיסוי שמשה לרכב, נגד שמש, כהוקרה על זה שהגעתי עד אליו מנתניה.

אני רוצה להודות רשמית, מעל דפי הפורום על השירות הנפלא, במחיר לא יקר.

אגב, למי שתהה (וטעה :)) באזעקה הזו אי אפשר לשכפל את השלט בלי האוטו עצמו כי צריך להגיע למוח ולג'אמפר איזה קונקטור בשביל השיכפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

בד"כ אני לא נמנית על אלו שקונים מוצר ומיד מפרסמים את חוות דעתם. אף פעם לא עשיתי זאת. עם זאת, אני הפעם חורגת ממנהגי וחייבת לשתף אתכם שהמוסך הזה הם ממש "צדיקים" (וגם יצאו צדיקים בתוכנית יצאת צדיק). מוסך אמין, אחראי, מסודר ומאורגן, נותן שירות נעים ומסור- גם לאחת שלא מבינה כמוני. גם מבחינת הכסף- ממש ממש בסדר.

שם בית העסק: מוסף גלי

מהות השירות: מכונאות רכב, חשמל לרכב

מחיר ששולם: הוגן בהחלט ואפילו זול (עשיתי שם מספר טיפולים, למשל- הכנה לטסט+אישור רכב מיושן 142 ש"ח כולל מע"מ)

איש\אנשי קשר מולם פעלתי. משה- המנהל, שרון- מיזוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ברצוני להמליץ על רפד עמוס בת"א-יפו

עבודה מקצועית טובה ומהירה

תיקנתי את הגג בפולו שכולו היה רופף והתנתק מהדבק , הוא פירק את הגג תוך דקות ספורות בלי חאפריות או נסיונות לתלוש את הגג, הוציא בעדינות וזהירות.

ניקה את הגג לאחר הוצאת הריפוד הישן, הריפוד החדש יצא נהדר בלי פגמים למיניהם, אני לא מבין במחירים של זה אבל עלה 500 ש"ח

עוד המלצה חמה חמה חמה** על מוסך אלי אלמוג גם כן ביפו- רחוב אפק 5, בוצע אצלו החלפת מנוע, ניסה לעזור כמה שיותר למצוא את המנוע הכי טוב.

המחיר היה הוגן יחסית כי הרבה דברים הוחלפו לא רק המנוע (מן הסתם), 7,000 ש"ח, ועוד היו חלקים שלא החשיב בתשלום!

אחלה בן אדם ומקוצעי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממיר הקטליטי במכונית שלי הפסיק לתפקד, פניתי ל

רוני אגזוזים ברחובות .

קיבל אותי בחור בשם ברק המוכר כ-twito6 בפורום.

ברוב מוסכים כלליים מחליפים את כל המכלול שכולל צינור וחיבור לסעפת פליטה, החלפה כזאת לוקחת כחצי יום ועולה לא מעט כסף.

ברק לעומת זאת עובד בשיטה אחרת. הוא חתך חיש מהר את צינור הפליטה מסביב לממיר, החליף את הממיר וריתך אותו במקום בצורה מאוד ייסודית ומקצועית, בלי לפתוח מכסה מנוע בכלל. שוחררתי לאחר כחצי שעה שתוך כדי הזמן הזה חוץ מהחלפה עצמה בוצעו גם שתי סריקות מחשב ושתי מדידות גזים - אחת לפני ואחת אחרי ההחלפה, וגם שתיית כוס קפה אחת.

ההחלפה עלתה לי בערך 2/3 ממה שהייתי משלם עבור החלפה של כל המכלול במוסך רגיל.

ברק עצמו הוא איש מאוד חביב וידידותי, ומה שלא פחות חשוב הוא מאוד מקצועי.

מומלץ ביותר.

עריכה אחרונה על ידי Pita1.6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...