Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לפרגן ולהמליץ. ציוד ריתוך - מ"ב בפתח תקווה (ככה קוראים להם. מ"ב).

טיפל בי בחור בשם נטע - שירות נפלא מהיר ואדיב.

היחיד שהסכים לארגן לי אלקטרודות מאוד מיוחדות (1.6מ"מ !!) שאני מחפש כבר הרבה מאוד זמן.

אין להם פייסבוק או אתר, אז זו דרך ההתקשרות. מומלץ בחום !

לכל המשפצים הכבדים http://www.d.co.il/861730/47160/

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, גם לי הדברים לא הסתדרו כ"כ, אבל אני לא המחליט על השמות :-)

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי את הפרסום הנ"ל ואני שמח לשמוע שגיל אכן עזר לך. הייתי בטוח שהוא הכתובת הנכונה עבורך ואכן יצא כך.

(:

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

לרמי שירותי רכב הגעתי דרך המלצות שונות.

כשהגעתי למוסך ביום שישי האחרון פגשתי אדם נחמד, אדיב, סבלני מאוד שמסביר הכל למרות כל הלחץ שהיה לו במוסך.

המוסך לא מפואר או משהו כזה אבל רמי והעובדים שלו נותנים שירות מעולה, משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים

(ליונדאי I20 שלי הכל הוא הביא מיונדאי שופ שנמצא ברחוב שלו).

שמחתי לפגוש בעל מקצוע ברמה גבוהה מאוד, אדיב, סבלני, פדנט שעבר על כל הפרטים וביצע נסיעת מבחן וגם המחיר שהוא גבה היה הוגן לחלוטין.

המוסך נמצא ברחוב תושיה 4 בתל אביב, טלפונים: 03-561464, 050-5412236

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החלפתי מצבר שם,למצבר ורטא כחול.

שירות קצר ולעניין, חבר'ה נחמדים.

מחיר הגון- ההפרש בין שאר החנויות והמוכרים היה 50 ש"ח והם היו הכי קרובים.

בקצרה?

קניתי מצבר, התקינו אותו במהירות בלי להרוס,ללכלך,לגעת בשומדבר שלא קשור אליהם.

עשו גיבוי .

5 דקות הייתי בחוץ.

חבר'ה נחמדים- חווית קניה שאני אוהב ,בעיקר כשיש לי יום עבודה עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שזהו לא מוסך יפה/נקי/ מעוצב עם פינת אספרסו נפרדת.

מוסך שנראה כמו מוסך.

בעל המוסך בחור צעיר שעובד על הרכבים בעצמו ולא מסתמך על חובבנים.

הוא המנהל- אשתו הפקידה וכמה מכונאים "גובה העיניים" בלי סיפורי קרבורטור ורדיאטור....

הוא עובד מולי בטיפולים של הליסינג+ יצא לי כבר לשלוח אליו מספר לקוחות שלי מהליסינג עם הרכב הפרטי שלהם.

מחירים הוגנים, לא בלבל להם במח יותר מדי, נתן תחושה טובה.

מה שנקרא- קצר ולעניין.

ומה כולם אהבו אצלו?

המלצה מרגישה כמו המלצה- לא כוחנית ולא עוקצנית.

"מוסך הדרום- ניר גרמה" רחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום.

הייתי היום אצל גיל לפרוק איתורן ישן והתקנת רדיו.

על הדרך הורכבו שלטי נוחות.

עבודה יסודית, מקצועית.

כמות החוטים, מערכות, אזעקות שהוא שלף מהאוטו לא תיאמן.

מישהו אחר היה מנתק ומשאיר את הכל, אבל הוא התעקש לפרק עוד פאנל ועוד אחד כדי לשלוף את הכל ו׳לנקות את האוטו׳ כדבריו.

תראו את הערמה שנשארה ליד האוטו כשהוא סיים. לא להאמין שהכל נכנס ב gtv קטנה...

image.jpg

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר זמן מסויים הייתי צריך לשכפל מפתח לרכב (שברולט אבאו 2008 ידנית)

כמעט כול המקומות רצו 300-400 שקל על השכפול של המפתח עם אמבולייזר

היום הגעתי במקרה לקובי שאמר ישר 150

אחרי מספר ניסיונות של העובד שלו לשכפל את המפתח קובי ניגש לרכב ובדק מספר פעמים את השכפול עד שהצליח

שירות מעולה וממליץ בחום עליו

הוא יושב בנתניה ברחוב המסגר 18

עריכה אחרונה על ידי עמית

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת במקרה האם הוא שכפל ציפ למפתח החדש או שהוא פירק את הציפ מהמפתח המקורי והדביק לסויצ ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ביצעתי רכישה של צמיגים חדשים לרכב, לאחר סקר שוק שביצעתי במספר מקומות בבאר שבע, שם קיבלתי את ההצעה הטובה ביותר מבחינת מחיר, השירות היה נחמד (הגעתי ביום חמישי כדאי לקבל הצעת מחיר) והמחיר הוגן למדי.

ביום חמישי הגעתי לעסק ושם פגשתי בחור בשם מור (הבן של הבעלים למיטב הבנתי), נתן לי הצעת מחיר והראה לי את הצמיגים המדוברים, כולל כל הפרטים שביקשתי - מחיר הצמיגים, תאריך הייצור וכו'. משיחה איתו ביום שישי הבנתי שהוא גם חובב תחום הרכב :) נחמד לגלות שיש קצת חובבי רכב בעיר הקטנה.

לאחר סקר נוסף ביום חמישי ושישי, הגעתי למסקנה ששם הכי שווה לי לבצע את ההתקנה, מכיוון שהמחיר התאים לי והשירות עשה רושם טוב.

ההתקנה בוצעה תוך זמן קצר, אחרי 15-20 דקות כבר הורכבו צמיגים חדשים לרכב וחיכיתי לבדיקת איזון פרונט, שם המליצו לבצע והסבירו לי מה מהות התוצאות במחשב. החלטתי לבצע את האיזון ועל כך לקחו 100₪, שזה מחיר סביר למדי לפי מה שראיתי.

קיבלתי אישור על העבודה ועל שינוי המידה, נתנו לי AUTODATA של 2005-2010 לקליאו III, הגעתי עם זה למכון הרישוי ושם לא הסכימו לקבל את זה. ניסיתי לבוא אליו בגישה אחרת - אולי אפשר לשלוח את האישור בפקס? לא. אז אמרתי לו - מה זה משנה? הרי הקליאו III נמכרה מ2005 עד 2013, זה לא השתנה. הבוחן אומר לי - ויכוחים לא יועילו לך, תגש ותביא אישור. (למעוניינים בשם מכון הרישוי - ניו טסט בבאר שבע)

הוא אומר לי חבל, אתה חייל והם מבזבזים לך את הזמן של הסופ"ש במקום להביא לך את האישור המתאים.

ניגשתי לפנצ'רייה שוב וקיבלתי אישור מחודש ומתאים, הם טענו שברשות הבוחן ספר המידות ולא מבינים למה הוא עשה סרט מדבר כל כך פשוט.

לאחר מכן אושרה המידה ברישיון.

כך או כך, בסך הכול אני מרוצה מהשירות, לא לחוצים למכור, שירות גם אחרי הקניה (שזה חשוב מאוד, אפילו שמדובר בדבר קטן מאוד), הסבירו והציעו כמה דברים והסבירו את היתרונות והחסרונות שבהם.

ללא ספק אם אצטרך להמליץ למישהו על פנצ'רייה בבאר שבע, זוהי בחירה טובה בעיניי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...