Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהניסיון שלי עד עכשיו איתם הם מקצועיים, הוגנים במחירים, ברוך שם שולט ביד רמה על הכל.

מחירים שקיבלתי מהם לטיפולים/חלפים יצאו זולים בהרבה מהצעות ממוסכים אחרים.

שווה לדבר איתם לקבל הצעות מחיר וחוו"ד.

עריכה אחרונה על ידי מאיר234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי שם לפני שעה שטפתי חיצוני +פנימי ב50 ש''ח (מכבדים אשראי אגב) עשו אחלה ניקיון לרכב , מי שעוד היה שם יודע על מה מדובר :)

שבת שלום :)

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שנים טיפלנו ברכבי קיה שלנו במוסך הנ''ל-טיפולים,פחחות,חשמלאות.

המוסך הכי מקצועי,הכי נקי,הכי מסודר ועם הצוות הכי אדיב שביקרתי בו בחיי.

מכונאים שיודעים הכל מהכל על כל רכב שנוסע על הכביש, גם אם הוא אינו קיה, צוות ניהול אדיב ומקצועי שתמיד שואף לפתור כל בעיה באשר היא.

פשוט כיף לטפל שם!

מחכה ששוב אקנה רכב כדי לחזור לטפל שם :-o

1239698_723729447647913_517493007_n.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי,

לפני שנה וחצי הלך לי המדחס ברכב (סיויק 2005) בסופו של דבר הלכתי לעופר קצב שהחליף לי למדחס מקורי משופץ.

ניתן לקרוא בשרשור כאן את כל התהליך.

אתמול בשיא החום באמצע נסיעה הבייתה ברגע אחד המזגן חדל מלקרר (עד אותו רגע קירר מעולה) חשבתי שאולי החום גרם למנוע לנתק את המזגן, אך גם בנסיעות נוספות באותו ערב המזגן הוציא אוויר חם (שהיה בחוץ).

הרמתי טלפון לעופר קצב והוא אמר לי שזה יום מאוד קיצוני ואבדוק מחר.

למחרת עדיין המזגן לא קירר, הרמתי לו טלפון והוא אמר שאני אקפוץ למקום שלו (גנות) קפצתי אליו, מיד שהגעתי הוא פתח מכסה מנוע, בדק גז, ועשה משהו ואחרי רגע המזגן חזר לקרר מעולה, הוא קרא לי והראה לי שהוא נגע בקונקטור (חיבור החשמל) של המדחס וזו הייתה הבעיה - הוא לא לקח ממני פרוטה ע"כ.

אני רוצה להודות לו על במת הפורום, ואני ממליץ בחום (יותר נכון בקור :wink:) לכל מי שצריך מזגניסט - שילך לעופר קצב הוא סופר מקצועי וניתן לסמוך עליו שלא יסבן אתכם.

הטלפון שלו הוא: 050-5285041

נ.ב

אין לי כל קשר לעופר וההמלצה היא על דעתי בלבד. (כל כך שמחתי שנמנעה ממני הוצאה לא צפויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הרכב הגיע למאה אלף ק"מ, ולאחר בדיקה התברר שהצלחות הגיעו לעובי המינימלי ודורשות החלפה (צלחות מקוריות, הרפידות הוחלפו לפני כשנתיים).

הוחלט לבצע החלפה של כל הצלחות והרפידות כולל נוזל בלמים עקב הלידה של בני הבכור ורצון לנסוע בצורה הבטיחותית ביותר עמו.

בהמלצה של חבר פורום ולאחר קבלה של כמה הצעות מחיר, נבחר מוסך "סע-קל" בהצעה המשתלמת ביותר.

עוד משיחת הטלפון, נראה שישראל והעובד שלו יודעים את העבודה. בנוסף הוזמנו חלפים תחליפיים באיכות טובה.

הם עבדו בחריצות, "לפי הספר" והחליפו את הצלחות והרפידות (כולל ניקוז ושאיבה של הנוזל כולו ומילוי חדש+מריחה של חומר מיוחד על הפחיות כדי שלא ישרקו) ובין לבין גם הסבירו על העבודה וחלקו עמי ידע מקצועי באדיבות רבה.

אני ממליץ בחום על המוסך הנ"ל ובהחלט אחזור לשם בפעמים הבאות.

מוסך סע-קל ברחוב הסוללים 4 בת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

מקום שאני רוצה להמליץ עליו הוא ללא ספק אוטוסטור.

החנות בחולון שמוכרת מוצרי טיפוח ודיטיילינג לרכב. משה (שאני לא יודע אם הוא הבעלים או המוכר בעסק) טיפל בי בפעם האחרונה שביקרתי שם. את האמת שאני מאוד מעריך אותו וכותב כאן את הביקורת בגלל שהוא ישר ולא מנסה לדחוף מוצרים מיותרים, ובסופו של דבר צדק.

חיפשתי חומר להסרת חרקים מהרכב, הוא הציע לי חומר, אך אמר שאם אני רוכש סיטרוס, הוא יוריד את החרקים מהרכב. והוא אכן צדק וחסך לי כמה עשרות שקלים. לא חסרים בעלי מקצוע שהיו מנסים לדחוף מוצרים מיותרים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שזוכר, פרסמתי שאלה לגבי שיכפול שלט ישן לאזעקה.

אני גר בנתניה וחיפשתי בכל האיזור מישהו שיצליח לשכפל, ללא הצלחה.

גולש בשם elians הפנה אותי לרדיו גיל, באיזור קרית מלאכי.

(התקנת מערכות שמע ומיגון לרכב, תיקון חלונות חשמל, נעילה מרכזית, אזעקות, תיקון ושלטים, מעבדה לרכב, שכפול וקידוד מפתחות, .. ועוד ועוד)

הגעתי למקום ומצאתי בחור נחמד ששמו גיל בן ציון.

עובד בעצמו על הרכבים. לא יושב במשרד, סופר את הכסף ונותן לילדים לעבוד במקומו.

הסתבר שגיל זוכר את ההוראות הפעלה והתקנה של המערכת הישנה הזו (מ 98-99) ויודע בדיוק מה צריך לעשות.

הוא מצא לי שלט כזה, שכפל אותו וגם נתן לי מתנה כיסוי שמשה לרכב, נגד שמש, כהוקרה על זה שהגעתי עד אליו מנתניה.

אני רוצה להודות רשמית, מעל דפי הפורום על השירות הנפלא, במחיר לא יקר.

אגב, למי שתהה (וטעה :)) באזעקה הזו אי אפשר לשכפל את השלט בלי האוטו עצמו כי צריך להגיע למוח ולג'אמפר איזה קונקטור בשביל השיכפול.

לאחרונה שוב נזקקתי לשירות לאזעקה, כי נעילת הדלתות הפסיקה לעבוד עם השלט של האזעקה.

אמרתי לעצמי שזה רחוק לסוע שוב מנתניה עד קרית מלאכי וניסיתי לתקן את זה אצל מתקין אזעקות מקומי בנתניה

הוא פשוט לא הצליח וגילף חצי מהחוטים

(יאמר לזכותו שמראש הוא הזהיר אותי שהוא לא מכיר את הדגם הישן הזה (והוא גם לא גבה כסף על הניסיון))

נסעתי שוב לקרית מלאכי והתקבלתי בסבר פנים יפות.

גיל מיד תיקן לי את מה שצריך, העביר את המוח למקום נגיש יותר, סידר הכל יפה וגם זכר את צבע החוט שמתחבר למוח ואחראי על נורית קטנה אדומה בתוך האוטו שנדלקת כשדורכים את האזעקה.

המקצועיות 10, המחיר היה לא יקר והשירות - גם 10.

אגב, נכנס מישהו לשאול לגבי כיסוי כיסאות להונדה והתווכח על המחיר.

הסתבר שבהונדה יש איזה CATCH עם הכריות אויר שקשור לכיסאות ואי אפשר לשים כיסוי אוניברסלי.

עוד משהו שלמדתי רק במקום הזה.

יישר כוח.

עריכה אחרונה על ידי omatza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ על מוסך האומן באשדוד רחוב העבודה 69 המתמחה בחשמלאות מיזוג ודיאגנוסטיקה לרכב בבעלות בחור בשם מני עם נסיון עשיר מקצועי אמין מחירים הכי הוגנים שתמצאו באיזור ובכלל ציוד חדיש בכל פעם שהגעתי יצאתי מרוצה, אדם בדיוק מהסגנון שאם טיפל במשהו קטן אומר לך סע לשלום תהיה בריא לא צריך לשלם שזה זן נכחד היום, ולסיכום אם חיים הכט היה מגיע אליו הוא היה יוצא צדיק למהדרין במאה אחוז.

פלא פון 054-6553912

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה על מקס מצברים - לאחר שהמצבר במכוניתי כשל, פתחתי בסקר מחירים לגבי מצבר חדש. במסגרת הסקר שביצעתי הגעתי למקס מצברים, שנתן הצעה זולה בכ-100 ש"ח מהצעות מקבילות על מצבר סטארטאפ 60 אמפר (יש לציין שכאשר בדקתי מצברים מיצרנים שונים הפער הצטמצם, אולם מדובר במצברים מאיכות נמוכה יותר).

ניתנה לי האפשרות להתקין את המצבר בעסק של מקס שממוקם בכפ"ס, או שטכנאי שלו יגיע לביתי תמורת תוספת בסך 30 ש"ח, שגם איתם המחיר שלו עדיין נמוך מכל המתחרים.

בחרתי בהתקנה בבית. הטכנאי הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, לפני שפירק את המצבר שלי בדק אותו כדי לוודא שאכן הוא גמור ולאחר שווידא זאת פירק אותו והתקין את המצבר שעליו סוכם, תוך שהוא עובד בצורה זהירה ונקייה.

קשה לרצות יקה פוץ כמוני, והוא הצליח. אותי הוא קנה.

http://matzberim.co.il/

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...