Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

בתאריך 23.4.2024 בשעה 14:42, יבגניפ כתב:

קראתי הבוקר שהמלך ואישתו בילו את ערב החג בוולדוף אסטוריה - מלון שלילה בחדרים היקרים בו עולה כ20 אלף שח. התרוץ: אירחו חיילים בודדים (בטח התפדחו להראות להם את הבריכה הלא משופצת בקיסריה).

מה עוד אפשר להגיד על רמת הניתוק? 

20 אלף שקל ואפילו אין קפוצ'ינו בבוקר החג. בושה.

קראת על זה אצל ה"עיתונאי" אורי משגב?   אני מרחם על אנשים כמוהו, ברצינות. כתב שפסגת הקריירה שלו זה לדווח איפה ביבי עשה פיפי אחרי הארוחה, והאם הוא הוריד את המים אחריו.

ובכל מקרה אני יכול להרגיע אותך, ביבי לא נשאר לישון במלון בערב החג, כך שהוא חסך לך את ה-20 אלף.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

מי שלא רוצה להיות קרבי במדינה שלנו מוצא את הדרך.

הבן שלי לא רצה להיות קרבי. הוא הדגיש את זה שוב ושוב בכל שאלון וראיון. ובכל זאת מצא את עצמו בטירונות קרבית בזיקים בבוקר שמחת תורה.

כדי לצאת מקרבי צריך לשקר טוב או לשלם אלפי שקלים למישהו שישקר בשבילך (רופא או עורך דין). בטח עכשיו כשיש מחסור חמור בלוחמים.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לשבת קצת בכלא...
לא אמרתי שאם תבקש יפה יגידו לך "סבבה, לך תשרת ליד הבית וצא יומיות", אמרתי שמי שלא רוצה מוצא את הדרך.
הבן שלך לא רצה לשקר, לא היו לו קשרים ולא רצה לשבת בכלא, השלים עם גורלו מה שנקרא, על כל אחד כזה יש 10 שמוצאים דרך.

לפני 45 דקות, Night Driver כתב:

חמאס לא מדינה. אתה כן.

בחייך, אחרי יום אחד אפשר יהיה למצוא 100 הפרות שלהם של ההסכם ולעשות מה שאנחנו רוצים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

(למרות שגלעד שליט הוא כנראה מישהו שלא היה צריך לגייס מלכתחילה לשירות קרבי, אבל זו בעיה אחרת במודל)

אתה כותב את מניסיון של שועל קרבות ותיק והבנה עמוקה של המערכת הצבאית או כי קראת את זה איפשהו?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, פינדר כתב:

כדי לצאת מקרבי צריך לשקר טוב או לשלם אלפי שקלים למישהו שישקר בשבילך (רופא או עורך דין).

מה זה כמה אלפי שקלים אם אתה חושש לחיי בינך? כלום.

אז אני מסכים עם פארקאש, לא קשה לצאת.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

או לשבת קצת בכלא...
לא אמרתי שאם תבקש יפה יגידו לך "סבבה, לך תשרת ליד הבית וצא יומיות", אמרתי שמי שלא רוצה מוצא את הדרך.
הבן שלך לא רצה לשקר, לא היו לו קשרים ולא רצה לשבת בכלא, השלים עם גורלו מה שנקרא, על כל אחד כזה יש 10 שמוצאים דרך.

זה ממש לא שווה ערך ללבחור להיות קרבי.

לפני כשעה, farkash7 כתב:

בחייך, אחרי יום אחד אפשר יהיה למצוא 100 הפרות שלהם של ההסכם ולעשות מה שאנחנו רוצים.

לא תהיה לך שביב של לגיטימציה בינלאומית בסצנריו הזה. אתה יכול לשכוח מסיוע בפגזים מיירטים ומה לא, וגם מקואליציה בינלאומית שתיירט לך טילי שיוט מתימן ואיראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

קראת על זה אצל ה"עיתונאי" אורי משגב?   אני מרחם על אנשים כמוהו, ברצינות. כתב שפסגת הקריירה שלו זה לדווח איפה ביבי עשה פיפי אחרי הארוחה, והאם הוא הוריד את המים אחריו.

ובכל מקרה אני יכול להרגיע אותך, ביבי לא נשאר לישון במלון בערב החג, כך שהוא חסך לך את ה-20 אלף.

כן.

בוא נרחם על אורי משגב, ונתעלם מהדיווחים שלו, על ראש ממשלה ואשתו שהנהנתנות שלהם והקשרים שלהם עם כל מיני מיליארדרים תקינה לגמרי. 

בוא נטמון את הראש עוד קצת יותר עמוק בחול בזמן שכספי המסים שלנו משלמים להם את הבריכה ואת תקציב האיפור של הגברת. 

נ.ב

איך החברים של ביבי הם תמיד מיליארדרים? 

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גר בקיסריה (עוד לפני שהוא נהיה ראש ממשלה ל16 שנה). מי אתה מצפה שיהיו חברים שלו, מובטלים מגבעת אולגה שמקבלים הבטחת הכנסה ומעשנים נובלס?

לברק, לבנט וללפיד אין חברים עשירים או בעלי השפעה?

האם נתניהו נהנתן?   בהחלט ייתכן, אבל סביר להניח שמבחינתו זה בכלל שקוף כמה ומה מוציאים, וכל הדברים הללו מנוהלים על ידי הצוות שלו (בדיוק כמו שמנכ"ל של חברה גדולה לא מחפש לעצמו כרטיס ביזנס בהנחה, אלא זה תחת האחריות של הסוכנת או העוזרת/מזכירה שלו).

הדיווחים של משגב הם ברמה של צהובון, ומהסתכלות זריזה הוא מדווח על שטויות או זוטות, ועושה מזה פוסט כאילו מדובר על פעולה של סיירת מטכ"ל בלב טהרן. למשל זה שהוא נתפס על כך שבוולדורף אסטוריה לא מאשרים כניסת בעלי חיים, כאילו מי ישמע בכל שאר המלונות ברמה של 5 כוכבים מאפשרים להביא כלבים, ואז מביא תמונה של נתניהו עם קבוצת חיילים וכלב, במלון, עם דיווח בלעדי שזה כנראה הכלב של אבנר.

וזאת, אגב, בדיוק הטעות הכי גדולה של כל אותם משועממים (באמת שאין לי דרך אחרת לקרוא להם), שמחפשים את ביבי על שטויות.

חסר דברים משמעותיים שהוא והממשלות שלו נכשלו בהם, החל מהמיני-דאעש שצמח בעזה במשך 20 שנה, דרך התחבורה הציבורית הדי כושלת, סוגיית הגיוס של החרדים וחוסר טיפול בפשיעה ובעבריינות המגזר בדרום ובצפון?

אבל לא, הם יספרו לנו כמה גלידות ובקבוקי שמפניה שרה הזמינה, איזו אסלה יש לו בבית ומה אבנר פרסם בטוויטר.

וככה גם נראים הנבחרים שלהם, חבורה של ליצנים, בדיוק כמו ביבי, שהם כל כך סולדים ממנו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

לא תהיה לך שביב של לגיטימציה בינלאומית בסצנריו הזה. אתה יכול לשכוח מסיוע בפגזים מיירטים ומה לא, וגם מקואליציה בינלאומית שתיירט לך טילי שיוט מתימן ואיראן.

חברים, מה עבור עליכם? זה לא חוזה בין מדינות ואפילו לא ברמה של חוזה להשכרת דירה, זה פאקינג איזו הבנה הבנה שמגיעים אליה עם ארגון טרור, על איזה איבוד לגיטימציה בינלאומית אתם מדברים???? ארה"ב תחרים את ישראל על איזו הפרה מול חמאס???

לפני 6 דקות, gadik6 כתב:

האם נתניהו נהנתן?   בהחלט ייתכן, אבל סביר להניח שמבחינתו זה בכלל שקוף כמה ומה מוציאים, וכל הדברים הללו מנוהלים על ידי הצוות שלו (בדיוק כמו שמנכ"ל של חברה גדולה לא מחפש לעצמו כרטיס ביזנס בהנחה, אלא זה תחת האחריות של הסוכנת או העוזרת/מזכירה שלו).

על זה אני ממש לא מסכים. האיש ואשתו קמצנים חולניים ובהחלט מודעים לכל שקל שיוצא מהכיס שלהם כפי שהם מודעים לכל המיליונים שה"חברים" שלהם מבזבזים עליהם, אחרת לא היו מבקשים שמפניה ורודה וסיגרים והולכים לישון בבית  של חבר עם מקלט אטומי. אנחנו באמת רוצים ראש ממשלה כזה שחי על חשבון אנשים שהם לא חברים שלו אלא מכרים שמנצלים היטב את העבודה שהוא ראש ממשלת ישראל. 

אנחנו רוצים בן של ראש ממשלה שאנחנו משלמים עליו כ-250,000 שקל בחודש אבטחה כאשר אנחנו אפילו לא יודעים במה הוא עובד שם בכלל? שיש מישהו שמשלם על השהייה שלו? נשמע לך תקין? אתה יודע, בחיים אין באמת מתנות חינם. 

אני מבין שסמוטריץ' ירד מהפסים? https://www.ynet.co.il/news/article/s14c5qdw0#autoplay

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

כן, הבעתי כבר את דעתי על משגב כאן. אני לא מתחבר לאנשים שכל החיים שלהם זה רלבת. בינתיים מ״ישראל ביתנו״ הגיש בקשת בירור מי מימן את הערב הזה, כי כנראה שאני יכול להיות ממש רגוע, וזה לא על חשבוננו, אלא על חשבון שוגר דדי כלשהו.

אתה יודע, כשביביסטים (אני יודע שאתה לא ביביסט ולא מכוון אליך) תרצו את החיים של ביבי על חשבון שוגר דדיז שונים, בעבר זה נעשה בדרך כלל עם הטענה שהוא כל כך טוב וכל כך מוצלח ומדהים וליגה אחרת, שמה איכפת להם מי קונה לו סיגרים ובקבוקים של שמפניה. אבל עכשיו, כשרובינו מבינים שהוא כישלון פנומנלי, ואנחנו בכל זאת גם מממנים לו שיפוצים פה ושיפוצים שם, כולל הבריכה מקיסריה, כדי שיוכל לשחות בקיץ, בזמן שהוא מנצח את החמאס - בכל זאת. לא יודע. קצת צניעות.

לפני 31 דקות, gadik6 כתב:

בהחלט ייתכן, אבל סביר להניח שמבחינתו זה בכלל שקוף כמה ומה מוציאים

כאן אתה טועה. זה מתועד היטב שהוצאות לא שקופות לחלוטין.

לפני שעתיים, GKME כתב:

אתה כותב את מניסיון של שועל קרבות ותיק והבנה עמוקה של המערכת הצבאית או כי קראת את זה איפשהו?

צריך להיות בעל הבנה עמוקה של המערכת הצבאית כדי להבין שלא כל ילד בן 18 מתאים להיות לוחם?

לא פגשת ילדים בני 18 בחיים שלך?

בכל מקרה, אין לי עניין בעוד ריב עם ״אחד שמבין״ עם פרופיל אנונימי. בהצלחה לך בהמשך הדרך בפורום.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Morningstar כתב:

חבר קרוב לומד בברקלי. כן, מאז ה 7 לאוקטובר טיפה פחות נחמד לו - אבל סה"כ הוא מגיע לאונ' כל יום כרגיל בסבבה. שבוע שעבר הביא מצאות לפיקניק של הכתה (לא של יהודים) בלי שום בעיה (כל אחד היה צריך להביא משהו מסורתי).

בקיצור, אל תאמינו לתקשורת הישראלית - הם חיים מזה שאנשים יהיו בפאניקה וילחצו על הכותרת.

באירופה יש הרבה הפגנות, דיברו הרבה על מאלמו שבשבדיה וסקנדינביה בכלל.קראתי וראיתי על הרבה צעירים שבדים עם מודעות פוליטית גבוהה שמפגינים למען הפסקת המלחמה. שאותי אישית זה ממש מתסכל כי אלו מדינות שאני מאוד אוהב ומאוד נהנה ורוצה לבקר בהן.

צריך להגיד את האמת, היום מתייחסים בעולם למדינת ישראל בתור סחורה פגומה שאין לה קונים. אני אישית כן מאוד מתבייש להיות יהודי וישראלי, לא בחרתי בזה ולא בחרתי במדינה הזאת, אבל זה לא מה שימנע ממני בעתיד לבקר במדינות שאני מאוד אוהב, אני לא אמנע בעתיד מביקור בסקנדינביה רק בגלל שמדינת ישראל נחשבת למדינה פגומה ולא לגיטימית.

אתה חושב שבחו"ל לשים על הצוואר שרשרת על צלב זה משהו שיכול לעזור?(אני גם ככה מאוד אוהב כנסיות)

• משעמם 1
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, gadik6 כתב:

הוא גר בקיסריה (עוד לפני שהוא נהיה ראש ממשלה ל16 שנה). מי אתה מצפה שיהיו חברים שלו, מובטלים מגבעת אולגה שמקבלים הבטחת הכנסה ומעשנים נובלס?

לברק, לבנט וללפיד אין חברים עשירים או בעלי השפעה?

יאללה, דמגוגיה.

אם לא מיליארדרים אז מובטלים על קצבת אבטלה שמעשנים נובלס. 

כאילו בין לבין אין איזה 99% מהאוכלוסיה.

מה עם סתם חברים מהצבא או מהעבודה או מהלימודים כמו שיש לרובינו? 

חברות אחת שאין בה חשד לניגוד עניינים או למשהו מסריח? 

דרך אגב, יש לי חבר שהצליח בענק, לא מיליארדר אבל מיליונר במאות. 

הוא משום מה אף פעם לא מביא לחברים מתנות כשאנחנו נפגשים.

שומו שמיים, אפילו אני מזמין אותו לבירה מדי פעם.

יכול להיות שאני פראייר? 

הדיווחים של משגב הם ברמה של צהובון, ומהסתכלות זריזה הוא מדווח על שטויות או זוטות, ועושה מזה פוסט כאילו מדובר על פעולה של סיירת מטכ"ל בלב טהרן. למשל זה שהוא נתפס על כך שבוולדורף אסטוריה לא מאשרים כניסת בעלי חיים, כאילו מי ישמע בכל שאר המלונות ברמה של 5 כוכבים מאפשרים להביא כלבים, ואז מביא תמונה של נתניהו עם קבוצת חיילים וכלב, במלון, עם דיווח בלעדי שזה כנראה הכלב של אבנר.

עזוב רגע  את אורי משגב והפומפוזיות של הדיווחים שלו. 

תתיחס לעובדות עצמן ואל תעשה צ'רי פיקינג.

זה לא רק וולדורף אסטוריה, אם זה היה רק זה פעם בשנה, זה באמת לא היה מעניין.

יש פה דפוס שחוזר על עצמו בתדירות גבוהה, מדובר בנהנתנות שיטתית על חשבון משלם המסים. 

נראה לך תקין אגב שהזוג נתניהו מבלה ימים ולילות רבים אצל בן אדם פרטי? 

למדינה אין יכולת להקצות לו את המשאבים?

וזאת, אגב, בדיוק הטעות הכי גדולה של כל אותם משועממים (באמת שאין לי דרך אחרת לקרוא להם), שמחפשים את ביבי על שטויות.

חסר דברים משמעותיים שהוא והממשלות שלו נכשלו בהם, החל מהמיני-דאעש שצמח בעזה במשך 20 שנה, דרך התחבורה הציבורית הדי כושלת, סוגיית הגיוס של החרדים וחוסר טיפול בפשיעה ובעבריינות המגזר בדרום ובצפון?

אבל לא, הם יספרו לנו כמה גלידות ובקבוקי שמפניה שרה הזמינה, איזו אסלה יש לו בבית ומה אבנר פרסם בטוויטר.

וככה גם נראים הנבחרים שלהם, חבורה של ליצנים, בדיוק כמו ביבי, שהם כל כך סולדים ממנו.

אתה קורא לזה שטויות, אני לא.

התנהלות ונראות תקינה של ראש הממשלה היא סטנדרט בסיסי שמגיע לנו. 

זהלא עניין של כסף, זה עניין של ערכים. 

הסירחון מתחיל מלמעלה. 

אם קופאית בסופר גונבת מהקופה הקטנה זה לא טוב. 

אם מנהל הסופר עושה את זה במופגן וכולם יודעים ורואים, זה לא שטויות, וזה לא משנה אם זה שקל או מאה. 

• אהבתי 6

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...