Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרירת קרוואן כבד

steveh
שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לייבא קרוואן נופש גדול מארה"ב.

המיסים ירדו לחלוטין השנה עבור סוג נגררים אלו ככה שזה ממש יוצא שווה.

מישהו יכול לכוון אותי בנושא הרכב הגורר, מה הם החוקים ואיזה רכב מומלץ לגרור קרוואן של 3\3.5 טון בערך?

אני יודע שאני חייב לשדרג את הרישיון שלי ל ג בנוסף ידוע לי שהרכב חייב לשקול לפחות 2200 בכדי לגרור נגרר של

750 קילו ומעלה.

השאלה היא האם יספיק לי למשל מאזדה 5 או אולי טנדר אחר כמו איסוזו.

אני לא רוצה ללכת רחוק ולרכוש משהו כמו פורד 350 (עד כמה שחפרתי הוא נראה חובה למשקל כזה).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מאזדה 5 ששוקלת 1400 ק"ג לא תורשה לגרור 3.5 טון. היא גם לא תצליח.

גם טנדר איסוזו לא יאושר , כי דגם ה 4*4 שלי מ.עצמי 1720 ומורשה כולל ק"ג 2650

ובדרך כלל לטנדר אסור לגרור יותר ממחצית משקלו.

זה אומר איסוזו 4*4 שגורר 1.5 טון (בחריגה )מרגיש מאוד מאוד כבד ובקושי בולם.

העניין בנגרר הוא המשקל הכולל של שני הרכבים ומספר הסרנים של הגורר והנגרר.

אתה צריך לברר יותר כי אני חושש שלא רק שתצטרך סילבראדו או F350 אלא גם את הדגם הדאבל ג'אנט.

מצ"ב קישורית

http://נגררים.com/rules.php?id=2

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסילברדו ודומיו עושים עבודה מעולה, מוכרים אצלכם RAM?, אם לא תנסה אפשרות יבוא, אני מאוד אוהב את הרכב והמחירים של חדש מהדילר בארצות הברית או קנדה פשוט טובים, ה1500 יעשה את העבודה כמו שצריך, אם הרכב המפואר אתה תהנה ממושבי עור, קבינה מלאה, סאן רוף והרבה הרבה תוספות אחרות שיגרמו לך לשכוח שאתה נוהג על טנדר, בנוסף המנוע החדש חסכוני יותר משאר הקבוצה ומקודמיו, הוא נקרא מנוע HEMI 5.7 והוא עובר אוטומטית לעבודה עם 4 צלינדרים כשלא צריכים את כולם.

הRAM החדש עבר לקפיצים מאחור במקום "עלים" ונהיה נוח יותר לנהיגה בכללי, אבל פחות משקל העמסה על הטנדר עצמו, בשביל גרירה זה לא משנה ויעשה את העבודה בקלות

אני לא עובד בשבילם 8) רק בדקתי את העניין לבד ובהזדמנות ארכוש כזה

2009_dodge_ram_pickup_1500-pic-2269.jpeg

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסילברדו ודומיו עושים עבודה מעולה, מוכרים אצלכם RAM?, אם לא תנסה אפשרות יבוא, אני מאוד אוהב את הרכב והמחירים של חדש מהדילר בארצות הברית או קנדה פשוט טובים, ה1500 יעשה את העבודה כמו שצריך, אם הרכב המפואר אתה תהנה ממושבי עור, קבינה מלאה, סאן רוף והרבה הרבה תוספות אחרות שיגרמו לך לשכוח שאתה נוהג על טנדר, בנוסף המנוע החדש חסכוני יותר משאר הקבוצה ומקודמיו, הוא נקרא מנוע HEMI 5.7 והוא עובר אוטומטית לעבודה עם 4 צלינדרים כשלא צריכים את כולם.

הRAM החדש עבר לקפיצים מאחור במקום "עלים" ונהיה נוח יותר לנהיגה בכללי, אבל פחות משקל העמסה על הטנדר עצמו, בשביל גרירה זה לא משנה ויעשה את העבודה בקלות

אני לא עובד בשבילם 8) רק בדקתי את העניין לבד ובהזדמנות ארכוש כזה

תודה על התשובה לשניכם.

מוזר באתר של הקרוואן הם מדגישים שניתן לגרור אותו עם כמעט כל SUV, MINIVAN וכן הלאה.

אני כמובן מבין את החישוב הפשוט של משקל הנגרר והגורר.

זה כבר משנה את כל התקציב לקרוואן.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקינה לגרירה בארה"ב ובישראל שונה לחלוטין.

מה גם שאצליהם מיניוון זה קרייזלר גראנד ווייאג'ר שאצלינו מגיע למימדים של טרנספורטר ולא רנו סניק,

וSUV לדוגמאת שברולט SUBURBAN ולא קיה ספורטאג' וכו' שאלו רכבים עם בק-אקס של ריו :lol: ולא פחיות פלסטיק כמו אצלינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:?:-D

התקינה לגרירה בארה"ב ובישראל שונה לחלוטין.

מה גם שאצליהם מיניוון זה קרייזלר גראנד ווייאג'ר שאצלינו מגיע למימדים של טרנספורטר ולא רנו סניק,

וSUV לדוגמאת שברולט SUBURBAN ולא קיה ספורטאג' וכו' שאלו רכבים עם בק-אקס של ריו :lol: ולא פחיות פלסטיק כמו אצלינו

איזה דגם רכב יהיה מספיק בכדי לגרור קרוואן 2 טון.

אולי נרד בדגם בכדי להישאר בתקציב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לגרור 2 טון תצתרך רכב דומה לכזה שיגרור 3 טון

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סילברדו משומש או GMC SIERRA , עדיף שקודם תברר את המשקל המדוייק של הנגרר, שהוא עובר טסט חלק בארץ ואין איתו בעיה של רישוי (למשל רוחב - שבד"כ בעייתי ) ורק אחר כך תנסה להיסגר על רכב.

הייתי ממליץ לך ליצור קשר עם חברות שמספקות\משכירות נגררים כאלו בארץ והם יתנו לך את המידע המדוייק.

אתה בטוח שקראת 3000 ק"ג ולא ליברות למשל ?

אתר קרוואנים:

http://www.israelcampingclub.com/132257/%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%95%D7%9F

התקנות :

http://www.israelcampingclub.com/image/users/132257/ftp/my_files/%D7%9B%D7%95%D7%A9%D7%A8%20%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94%20osherGriraN1M1.pdf?id=8109086

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יכול להיות שמדובר בפאונדים ולא בקילו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סילברדו משומש או GMC SIERRA , עדיף שקודם תברר את המשקל המדוייק של הנגרר, שהוא עובר טסט חלק בארץ ואין איתו בעיה של רישוי (למשל רוחב - שבד"כ בעייתי ) ורק אחר כך תנסה להיסגר על רכב.

הייתי ממליץ לך ליצור קשר עם חברות שמספקות\משכירות נגררים כאלו בארץ והם יתנו לך את המידע המדוייק.

אתה בטוח שקראת 3000 ק"ג ולא ליברות למשל ?

אתר קרוואנים:

התקנות :

D7%A8%20%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94%20osherGriraN1M1.pdf?id=8109086

היי,

הקרוואן הגדול הוא 6300 פאונד 7200 פאונד מלא.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הקרוואן הגדול הוא 6300 פאונד 7200 פאונד מלא.

תודה על העזרה.

יש מצב שמשאית כמו איסוזו סומו 7.5 טון יכול לגרור (הוא זול יחסית), הוא מגיע עם ארגז או בלי.

השאלה אם חוקי להתקין וו גרירה על רכב כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאפשר להתקין וו גרירה על סומו ויש הרבה שגוררים גנרטור גדול למשל.

סה״כ אפשרות סבירה אבל הסילברדו וכו׳ נותנים איכות חיים טובה יותר בקבינה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסומו יגרור כמו שצריך אבל סילברדו או טנדר אחר ברמה שלו באמת יהיו טובים יותר למטרה הזאת, אתה קונה את הקרואן בשביל להנות, חבל שלא תהנה מכל החבילה וההובלה למקום שתרצה תהיה קצת "סבל" אלא אם כן יש לך אפשרות לשמש את הסומו להובלות של משהו וסוף שבוע או מתי שתרצה לגרור את הקרואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסומו יגרור כמו שצריך אבל סילברדו או טנדר אחר ברמה שלו באמת יהיו טובים יותר למטרה הזאת, אתה קונה את הקרואן בשביל להנות, חבל שלא תהנה מכל החבילה וההובלה למקום שתרצה תהיה קצת "סבל" אלא אם כן יש לך אפשרות לשמש את הסומו להובלות של משהו וסוף שבוע או מתי שתרצה לגרור את הקרואן

אתה בהחלט צודק אין מה להשוות את הרכבים, אני פשוט מרגיש שזה יהיה רכב כמעט ורק לגרירה (אין לי צורך ברכב כזה ביום יום).

אני צריך לעשות את ההשוואות.

תודה לכם, אתם ממש עזרתם לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...