Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי מכונת כביסה ומזרון בעיתיים בדירה שכורה

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גר בדירה שכורה ומרוהטת, ישנה מכונת כביסה "בוש" בעלת פתח עליון, בת כ10, הכביסה יוצאת עם חתיכות אפורות חומות עליה, לא ברמה היסטרית אך בכל זאת זה מפריע, ניסיתי פעמיים להריץ את המוכנה עם מלח לימון, פעם עם 50 גרם ופעם עם כ150 גרם על 90 מעלות בתוכנית רגילה, לא עזר. אני משתמש בנוזל כביסה של פרסיל ובמרכך כביסה מרוכז של בדין. בנוסף בסיום הכביסה אין ממש ריח של בגדים שבאמת עברו כביסה. יש למישהו פתרונות?

בנוסף, ישנו מזרון ישן בגודל 1.40, שהשינה עליו שוברת את הגב, האם יש מאין משטח שניתן לשים עליו על מנת לשפר את המצב?

מכיוון שאין לנו כרגע אפשרות להחליף מזרון אשמח לפתרון שישפר את המצב במחיר סביר :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למכונת הכביסה ,אני אומר בזהירות (אני לא טכנאי) ,שיתכן שמדובר בלאגרים (מיסבים) שחוקים .

אם אכן מדובר בזה ,כדאיות תיקון מוטלת בספק.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה איזה מזרון שבא לך ותתחוב את המזרון המקורי לאיזו פינה,

אין פה איזה "משטח קסם" שיפתור את הבעיה, לצערי (הלוואי והיה).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על התגובות.

אגב, לא יודע אם זה קשור, המכונה "מרקדת" לה במהלך פעולתה, אפילו שאני נוהג לכבס ב400 סל"ד. ישנה אפשרות ל600 סל"ד, אך אני לא משתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, כמו בסטירה של אפרים קישון, "לחופש נולד"... :-D

תמלא את המכונה עד להתפקע והיא תרקד פחות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
מקפיץ.

המכונה ממשיכה לעשות בעיות. במהלך הסחיטה היא מרעישה, מרקדת ודופקת :?.

האם באמת מדובר במייסבים, יש הגיון בתיקון, בהתחשב בגילה?

התשובה שלי תתייחס לשלוש נקודות.

1 - החתיכות המופיעות (ההודעה הראשונה שלך) הן בוודאי משקעים מצנרת היציאה מהמכונה, מהצנרת בין המשאבה לתוף ומצנרת הפיקוד של הפרסוסטט. לדעתי, אם יש לך קצת סבלנות וידים טובות תוכל לתקן ללא עלות. פרק את המכונה או השכב אותה ונקה ביסודיות את כל צנרת הגומי ואת פנים המשאבה. אני צופה קושי אפשרי בחיבור הגומי המנקז את המים מהדוד למשאבה, והייתי נמנע מלפרק אותו מהדוד. לחץ על הצנרת, התז פנימה מים, נגב מבפנים עם סמרטוט וכך הלאה.

2 - אני מעריך שאין קשר בין הריקוד והקפיצות ובין מצב המיסבים. רוב הסיכויים שהלכו לך בולמי הזעזועים של המכונה, שיש התאבנות והתקשות של השרוול המרובע הגדול מתחת לפתח הכנסת הכביסה (אוטם בין גוף המכונה ובין הדוד החיצוני שסביב התוף) ושיש בלאי ברגליות הגומי עליהן המכונה עומדת. החלפת בולמים יחסית לא יקרה בחנויות המתמחות, רק שצריך להביא ביד דוגמא. גומי לרגליים ניתן בטח לקנות משומש במצב טוב בחנויות מתמחות. הבעייה האמיתית היא בשרוול הגומי כי החיבור שלו לדוד נורא קשה להרכבה. לא מכיר את המבנה אצלך אבל בקריסטלים למשל וגם כשמשתמשים בסבון נוזלי כדי להקטין חיכוך, ההרכבה איומה וצריך אצבעות כמו ג'בקה. אל תתחיל אם אינך מיומן, וטכנאי בטח יקח מאתיים שקלים וצפונה רק לעבודה.

הבעייה היא שצריך לטפל בכל בנקודות האלה ובלי לבדוק ולנסות לא ניתן לדעת מה תהיה התרומה של תיקון חלקי.

3 - רעש בסחיטה הוא כנראה בעיית מיסבים. לא זול לתיקון - עניין של כמה מאות שקלים לחלקים כי לא מספיק בדרך כלל להחליף מיסבים, יש בעיית בתים ואטמים, לפעמים הציר המניע את התוף פגוע ואז צריך להחליף פלנג' וכדומה. במכונה ישנה שאינה שלך לא מומלץ להשקיע, אבל אם המיסבים לא הרוסים לגמרי אולי תוכל למשוך.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...