Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החברה עשתה תאונה שוב

Magimix
שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלי עשתה היום בבוקר תאונה כשעמדה בפקק על איילון , היא לא שמה לב ונכנסה

ברכב שלפנייה ולהלן הנזק לרכב שבו היא פגעה :

5064a74039741.jpg

עכשיו לצערה אין לה ביטוח צד ג' ולכן עלות הנזק היא עלייה , הבחור לקח את הרכב למוסך מורשה של פיאט

ונתנו לו הצעת מחיר של 6800 שקל !

היתכן הדבר הזה ? לדעתי ( ואני לא מבין גדול ) זה לא נראה נזק של 6800 שקל

מה ניתן לעשות ? ( פרט מלמנוע מחברה שלי לנהוג לטובת הכלל , את כבר ניסיתי לא עובד )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקמצנות על צד ג' תעלה ביוקר.

אם התאונות הן מגמתיות אז צד ג' זה משהו שכדאי להתחיל לחשוב עליו.

באיזה רכב היא נכנסה ואיזה שנתון הוא? תמיד הצעות מחיר במוסכים מורשי יבואן יהיו גבוהות משמעותית משאר המוסכים.

תנסה להגיע עם נהג הרכב הנפגע להבנות, אולי תיכנסו למוסך אחר.

בסופו של יום הוא רשאי להחליט איפה לתקן את הרכב.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי תמונה של הנזק (צד שמאל למטה השבר הזה בפינה ) , וכן כבר צעקתי עלייה לא פעם על נושא ביטוח צד ג' בשל העובדה

שהיא עושה תאונות באופן סידרתי

הבחור דיי מתעקש על מוסך מורשה בשל העובדה שהרכב חדש ככה שפה אין כל כך מה לעשות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש נהגים שלא מוכנים לבטח אותם בצד ג' כיוון שהם עושים הרבה תאונות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שזה משנה, כי לכל רכב ללא יוצא מן הכלל עושים צד ג', אבל איזה רכב יש לה?

לחברה שלי יש טויוטה יאריס

ולפי מה שהיא אומרת יש לה רק ביטוח חובה מה שנראה לי גם מאוד מוזר כי זה מאוד בסיסי לעשות צד ג'

בעיקר לאור הצורת נהיגה שלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה היא?

זו התנהגות מוזרה, ודבר לא כלכך סביר לעשות. אם במקום פיאט 500 היא הייתה נתקעת בפורש ברמזור? היא גם הייתה מסתבכת עם הפורום, וגם היה בלגאן שלם.

תמצא את המנוף המתאים, ואם לא יעבוד, לפחות תדע לא לפתוח חשבון משותף.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה היא?

זו התנהגות מוזרה, ודבר לא כלכך סביר לעשות. אם במקום פיאט 500 היא הייתה נתקעת בפורש ברמזור? היא גם הייתה מסתבכת עם הפורום, וגם היה בלגאן שלם.

תמצא את המנוף המתאים, ואם לא יעבוד, לפחות תדע לא לפתוח חשבון משותף.

מצחיק אבל זה בדיוק הדוגמא שנתתי לה מה יקרה אם היא נתקעת במרצדס של 800 אלף שקל היא תאבד כל

מה שיש לה בחיים בגלל שנייה של חוסר צומת לב וקלות דעת

טוב מה לעשות אולי היא תלמד מכל זה לקח ותתחיל לנהוג כמו בן אדם או שתעבור לאופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מגיע לחברה שלך שתלמד לעתיד. היו ברשותי הרבה רכבים שהחזקתי שנים רבות וברובם הורדתי בשלב מסוים את את הביטוח המקיף אך לרגע אחד לא חשבתי לא לעשות ביטוח צד ג'. בהתנהלות הזו היא חופרת לעצמה בור שיום אחד היא לא תוכל לצאת ממנו! טוטל לוס לרכב יקר והיא תשלם על זה כל החיים.

אם נגיע לתכלס, ברור שהבעלים של הרכב הנפגע מנצל את השבר הקטן בכדי להחליף את כל הפגוש השרוט שלו (במידה וכך היה לפני התאונה). הפס התחתון הזה, נמכר בנפרד ובחו"ל ניתן להשיג בלא יותר מ-$100 למשל כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש והחלפת טמבון מקורי עולה כ7-8אלף אחרי צביעה ועבודה.

בהחלט ניתן להבין את הבחור שבו היא נתקעה וגם אני הייתי עושה אותו דבר(למה שאני אשלם על טעויות של אחרים).

מבחינה כספית זה הרבה אבל נסבל,לתקן טמבון של S CLASS ב50 אלף יכול להיות הרבה יותר לא נעים.

צד ג' דחוף!!!!!

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מגיע לחברה שלך שתלמד לעתיד. היו ברשותי הרבה רכבים שהחזקתי שנים רבות וברובם הורדתי בשלב מסוים את את הביטוח המקיף אך לרגע אחד לא חשבתי לא לעשות ביטוח צד ג'. בהתנהלות הזו היא חופרת לעצמה בור שיום אחד היא לא תוכל לצאת ממנו! טוטל לוס לרכב יקר והיא תשלם על זה כל החיים.

אם נגיע לתכלס, ברור שהבעלים של הרכב הנפגע מנצל את השבר הקטן בכדי להחליף את כל הפגוש השרוט שלו (במידה וכך היה לפני התאונה). הפס התחתון הזה, נמכר בנפרד ובחו"ל ניתן להשיג בלא יותר מ-$100 למשל כאן.

יש מצב אתה מציל לנו פה את האף , אם זה באמת אותו חלק וניתן להסיר את השבור ולהרכיב את החדש זה יחסוך לנו המון !

אני לא מבין בפיאט 500 הפס השבור באמת ניתן להסרה הוא לא מחובר הפגוש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה החלק המדובר:

http://www.ebay.com/itm/Fiat-500-Rear-Bumper-New-/230784560847?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item35bbd4eecf&vxp=mtr

וחוץ מזה שים לב שכל הפגוש מלא בשריטות ומעיכות קטנות.זה לא רק הפס.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציל לך את הכיס. הבחור הנפגע כנראה לא ירצה לחסוך לך בעלויות.

כשלהורים שלי מישהי נכנסה באלנטרה נלקחה הזדמנות שלא תסולא בפז והוחלף כל הטמבון + מנורות (ריסקה צד שמאל של הטמבון + מנורות אחוריות :evil: )

אפשר להבין את בעל הרכב אם יתעקש לקחת את רכבו להחלפת פגוש חדשה וטיפול מפנק במוסך היבואן.

חוסר תשומת לב עכשיו עלה לה ב6 אש"ח, להבא יעלה לאדם אחר בחייו בעוד היא תשב ברכב מבולבלת ותגיד "מה, אבל לא שמתי לב."

עם כל הצער שבדבר, יש לשלם את הנזק ולספוג מכך לקח, גם לכיס וגם לראש, קלות ראש בנהיגה עולה ביוקר.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...