Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוטושופ או האמר עצבני ביותר ?!

חולה~הגה
שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קודם כל, רציתי לומר שהפורום החדש נראה מרענן, אך קצת מציק להתרגל עכשיו למשהו חדש...

לא נורא, נעבור לנושא ההודעה:

לאחר שיטוט באינטרנט נתקלתי בתמונה שדיי הכניסה אותי לשוק קליל, אך הותירה אותי עם טיפות ריר על המקלדת - WOW.

פעם ראיתם האמר שלא מסוגל לעלות על מדרכה וצריך להזהר מבאמפים בכביש כי אחרת יכסח לעצמו את כל תחתית הפרונט ?

הנה לכם אחד...

בהתחלה חשבתי שזו ממש עבודת פוטושופ נפלאה, אך ההשתלבות ברקע והשתקפויות האנשים, ועוד כמה דברים...גרמו לי להאמין שזה אמיתי (אף על פי שניתן להאמין שאלה טריקים של פוטושופ).

בקיצור, הנה התמונה - תגובות יתקבלו בברכה.

:twisted:חולה~הגה :twisted:

Tuned Hummer.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמיתי

מבחינת ההיגיון: תנסה לדמיין את ההמשך של הגלגלים ותבין שאין מצב שיש להם שם מקום, מה גם שאיך בדיוק הם רוצים להטות את ההגה ימינה ושמאלה ככה?

מבחינה גרפית: רואים את ההצללות והחיבורים באיזורים שהרכב עצמו מתחבר עם הגלגלים או הריצפה. זה עריכה 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמיתי

מבחינת ההיגיון: תנסה לדמיין את ההמשך של הגלגלים ותבין שאין מצב שיש להם שם מקום, מה גם שאיך בדיוק הם רוצים להטות את ההגה ימינה ושמאלה ככה?

מבחינה גרפית: רואים את ההצללות והחיבורים באיזורים שהרכב עצמו מתחבר עם הגלגלים או הריצפה. זה עריכה 100%

תפסיקו לחשוב שכל מה שלא עובר טסט בארץ הוא פוטושופ.... :) ...זה אמיתי..ואפשרי...יש למכוניות האלו בולמי זעזועים על בסיס אוויר דחוס, בד"כ עם קומפרסורים ומיכלי לחץ בתא המטען, אשר מנפחים את הבולמים לגובה "נסיעה" או עמידה, לפי הצורך...מכוניות ברמות בנייה כאלו עוברות עוד הרבה שינויים כדי להתאים ג'אנטים איימתניים כאלו, גם על חשבון המרחב הפנימי של הרכב...

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות שזה אמיתי. אפשר לבנות דברים די מדהימים אם יש זמן וכסף.

אבל מה שכן - אני ממש ממש בספק אם זה יושב על שלדה של H1. ב H1 הציריות אינן יוצאות ממרכז הגלגל אלא מחלקו העליון, הנמכה כזו על כזו פלטפורמה תגרום לכך שגג הרכב ייגע ברצפתו...

לדעתי, אם זה אמיתי, פשוט הלבישו גוף של האמר על שלדה אחרת. אולי אפילו שלדה מבנייה עצמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פוטושופ ואני בטוח בזה בלי שום קשר לתמונות הנוספות....

תראו את ההשתקפות של האישה על מכסה המנוע , ההשתקפות מתאימה למרחק ולזווית...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי פעם כתבה או עיתון או באינטרנט על שיפור להאמר...ואני לא זוכר בדיוק אם זה זה

אבל נראה לי שכן הוא היה כתום בדיוק ככה ועם מגנזיום כזה

אבל לא נראה לי שהוא היה כזה נמוך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות שזה אמיתי. אפשר לבנות דברים די מדהימים אם יש זמן וכסף.

אבל מה שכן - אני ממש ממש בספק אם זה יושב על שלדה של H1. ב H1 הציריות אינן יוצאות ממרכז הגלגל אלא מחלקו העליון, הנמכה כזו על כזו פלטפורמה תגרום לכך שגג הרכב ייגע ברצפתו...

לדעתי, אם זה אמיתי, פשוט הלבישו גוף של האמר על שלדה אחרת. אולי אפילו שלדה מבנייה עצמית.

בדבר אחד אתה טועה שהשילדה שעליה כל הפרוייקט הזה היא של ה-H2 ולא ה-H1

sound connecting people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...