Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יהודה

לך לתפן, מה יש לך עם רחובות, יש לך נדלן שם שאתה ממליץ עליה :-o

פיזור אוכלוסין לא היה יותר נחוץ כמו שעכשיו.

תקים 10 תפן ויש לך אוכלוסיה איכותית שנוהרת לאיזור . כל כך פשוט .

חברה בע"מ היא המצאה גאונית אבל גם בה יש כללים ולא הפקרות

ביפן הבעל בית עושה חרקירי בארץ תספורת .

ובארץ אם אתה במימון דק והגעת לכינוס פירוק וכו' אתה בעל המניות העיקרי יכול להיות מחוייב באופן אישי על חובות החברה.

עכשיו כאשר יש נכסים סדר הקדימות הוא זה בעלי זכות קדימה כמו עובדים הלוואות מובטחות בשעבודים ראשונים ואחריהם אג"חים

ואתה אדון טייקון אם ישאר משהו תקבל גם.

לא , אני אשאר בעל הבית ללא פגע ואתה המלווה תמחל לי על החוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי קשר לויכוח כאן (אבל אם קשר להאם יש או אין אבטלה), אני רוצה לשתף לגבי הסרט שאשתי ואני עוברים לאחרונה.

נולדו לנו תאומות ויש לנו גם ילד בן 4.5, מה שגורם לכך שרצוי שכל הזמן ישהה בבית זוג מבוגרים.

אשתי בחופשת לידה, אבל אני עובד, ככה שצריך מטפלת.

כל המטפלות שראיינו עם ניסיון בתאומים דרשו 8000 ש"ח לחודש.

אני חושב שזה סכום הזוי עבור מישהי שעם כל הכבוד לעבודה החשובה שהיא מבצעת, זאת לא עבודה שמצריכה תואר מהארוורד.

אחת המטפלות שראיינו אמרה שהיא מתפנה רק בסוף אפריל, אבל בתה בת ה 21 פנויה.

הבת היא אחת מ 6 אחים במשפחה חרדית והבחורה לא עושה כלום עם חייה כרגע. היא מחכה לאחותה תתחתן, כדי שיוכלו גם לשדך לה. מסתבר שעל משפחה שבה אחות צעירה שמתחתנת לפני האחות המבוגרת ממנה, מוטל אות קין.

סגרתי עם האמא שאני אשלם לבת 35 ש"ח לשעה, סכום שאני חושב שהוא הוגן, בהתחשב בזה ששכר המינימום הוא 22 ש"ח לשעה, אין לה ניסיון או הכשרה מיוחדת והיא עם אשתי בבית.

בנוסף, היא הבהירה שהיא מטפלת אך ורק בתינוקות ובצרכיהן. ראינו את זה במציאות, שגם אם יש כלי אחד בכיור היא לא תטרח לשים אותו במדיח.

אחרי יום עבודה אחד היא הודיעה לנו שהיא רוצה 40 ש"ח לשעה. אמרתי לה שאחשוב על זה שבוע ולפני יומיים הודעתי לה שזה מוגזם ואנחנו לא נשלם יותר מ 35.

בתגובה, היא הודיעה לנו שהיא תעבוד עד אמצע החודש ואז יפסיק לה הטרמפ היומי והיא לא מתכוונת להגיע באוטובוסים בשביל כזה שכר.

היא גרה ביד אליהו ואנחנו בנאות אפקה, אבל עדיין מדובר באותה עיר.

אני חושב שזה מטורף שמישהי מעדיפה לשבת בבית מאשר לקבל 35 ש"ח לשעה, גם אם צריך לנסוע באוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע, אתה לא היחידי שצריך מטפלת...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדיונים הרציניים שיצא לי להתקל כאן בפורום.

אבל,

הנושא המרכזי בעמודים האחרונים כאן הוא בעיקר על ה"תספורות" כשאתם שוכחים/לא מתייחסים להיטלים הכבדים בחסות המדינה המכבידים גם על אלו שאין ולא היה להם מעולם שום עניין באג"חים.

-הדלק עלה והח"כים טוענים שזה יטיב עם הציבור שיחזור לנסוע בתחבורה ציבורית וכך לא יהיה עומס בכבישים והרבה פחות זיהום.

-חברת החשמל מעלה את תעריך החשמל.

-הארנונה מתייקרת.

-צפויה עלייה במע"מ. מקשה על עסקים בינוניים/קטנים וכמובן צרכנים.

-מוצרי חברת שטראוס-עלית נמכרים בארץ בהפרשים גבוהים הרבה יותר מבחו"ל- למרות ייצור כחול-לבן. וזה רק ממה שאנחנו יודעים מי יודע אילו עוד חברות משווקות את מוצריהם בעולם בחצי מחיר מהארץ.

-רכבים בארץ נמכרים בהפרשים עצומים של עד פי 2 או 3.. (או יותר במקרים של רכבי על כמו פרארי)

מאזדה מהחברה בחו"ל: 20,000$ כולל כל התוספות. בארץ: 130,000 לגירסא הפשוטה/רבע מפוארת.

-מוצרי החשמל עולים בארץ יותר.

-מחירי דיור כבר ציינתי?

-תשלום אגרת טלויזיה המיותרת

-תשלום חניות בכל מקום שרק נחנה את הרכב ואני לא מדבר על חניונים אלא על כחול-לבן שנמצא בכל מקום.

-ביטוחי הרכב היקרים

-עמלות הבנקים הגבוהות

-מזון תינוקות נמכר במחירים גבוהים יחד עם טיטולים.לדוגמא: נוטרילון בארץ: 74 ש"ח בחו"ל: 25 ש"ח

** הרשימה עוד ארוכה ואתם עוד תתעייפו מלקרוא את הכל.

הנקודה שלי,

היא שהכל פה יקר. אנו מבזבזים כספים על אוויר ונשארים עם 5% מהמשכורת שלנו כדי להתקיים/להנות.

המצחיק הוא שהיום אם מישהו יוצא לנופש של 4 ימים, הוא נכלל בקטגוריית ה"חיים טוב".

פעם זה היה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום על מנת להשתחרר מהלחץ הבלתי פוסק של החיים.

ארץ זבת חלב.. ודבש?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שכל פעם שמזכירים את עמלות הבנקים אני תוהה אם אני היחידי שפעם בשנה טורח לעשות סקר טלפוני בין כל הבנקים כדי לא לשלם עמלות.

(רק עמלת משיכה, ועמלת ני"ע לא הצלחתי לבטל - אבל גם ככה אין לי ני"ע בבנק)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, סלח לי, אבל או שאתה תמים, או שאתה טומן ראשך בחול, או שבאמת אינך יודע ומכיר איך באמת מתנהלים הדברים במדינתנו הקטנה.

כנראה שאני זכאי לכל 3 ה"תארים":wink:

יש עוד מקצועות שבהם אנשים נלחצים ובוחרים את הכיוון הלא נכון והלא אתי ( שלא לומר פלילי), אבל בכל זאת לא כולם.

אותם אלה שבידיעה מראש משקיעים את הפנסיה שלנו באג"ח לא ראוי, הם פשוט פושעים, וצריך להגביר את האכיפה נגדם.

"אג"ח זה כשמו, אגרת חוב על סכום מוגדר.... אין לך לשלם? תכריז על פשיטת רגל עם כל המשתמע מכך, (ויש הרבה מה להפסיד בפשיטת רגל) אבל לבוא ולומר, "תשמעו, הלוויתם לי, השקעתי השקעות כושלות, בואו נשכח את מה שהיה (ובעיקר כמה אני חייב לכם) ונפתח דף חדש, אפשר הלוואה נוספת בבקשה?"

...

אג"ח הוא לא שותפות ברווחים, הוא הלוואה בריבית. (במובן הדי פשוט) והלוואה צריך לשלם.

בעל חברה שנכשל, מעונין למזער את הנזק שלו ולא להכריז על פשיטת רגל. גם למשקיעים באג"ח שלו יש מה להפסיד מפשיטת רגל. לכן הם עושים מסחרה ומגיעים לפתרון הפחות גרוע ל 2 הצדדים.

אגב, הבנתי שבמקרה של דלק נדל"ן ששרפה הרבה כסף, הבעלים תשובה היה מוכן למסור את החברה אבל לא רצו לקחת אותה.

הלואה צריך לשלם, זה ברור. המשלם הוא הישות המשפטית שלקחה את ההלואה, במקרה זה החברה המפסידה , אבל לא הבעלים שלה. הסיכון הזה היה ידוע מראש, ומי שהשקיע באג"ח שלה ידע על הסיכון.

הבאתי קודם דוגמא (חפירת תעלת סואץ) להמחיש מדוע השיטה(אין חוב לבעל החברה) הזו טובה לנו.

לך לתפן, מה יש לך עם רחובות, יש לך נדלן שם שאתה ממליץ עליה :-o

פיזור אוכלוסין לא היה יותר נחוץ כמו שעכשיו.

תקים 10 תפן ויש לך אוכלוסיה איכותית שנוהרת לאיזור . כל כך פשוט .

לא רוצה חצי רחובות או פתח תקוה (כמו בגשש - חכם מימון)

נכון אמרת לגבי תפן. אתה בודאי מתמצא טוב יותר באיזור, אבל נראה לי שתפן מספיק קרובה למפרץ ולחיפה, כך כשתפן התחילה אנשים איכותים יכלו להגיע לעבודה בתפן מבתיהם במפרץ \ חיפה. להבדיל, אם איזור התעשיה הזה היה מוקם בחצור הגלילית, יתכן שלא היו מוצאים מספיק עובדים טובים.

לכן בשלב ראשון מקימים את תפן, לאחר שנים שבהם מספיק אנשים טובים עברו לגור בתפן ומזרחה לה, אפשר גם להקים איזור כזה בצפת, וחוזר חלילה.

חברה בע"מ היא המצאה גאונית אבל גם בה יש כללים ולא הפקרות

ביפן הבעל בית עושה חרקירי בארץ תספורת .

ובארץ אם אתה במימון דק והגעת לכינוס פירוק וכו' אתה בעל המניות העיקרי יכול להיות מחוייב באופן אישי על חובות החברה.

עכשיו כאשר יש נכסים סדר הקדימות הוא זה בעלי זכות קדימה כמו עובדים הלוואות מובטחות בשעבודים ראשונים ואחריהם אג"חים

ואתה אדון טייקון אם ישאר משהו תקבל גם.

לא , אני אשאר בעל הבית ללא פגע ואתה המלווה תמחל לי על החוב.

לגבי " בעל המניות העיקרי יכול להיות מחוייב באופן אישי על חובות החברה." לא ידוע לי על כך. האם אפשר לפרט?

הבנתי שמכינוס \ פירוק כולם מפסידים.לכן גם לבעל החברה וגם למחזיקי האג"ח יש אינטרס להתפשר וכל אחד מפסיד קצת כדי להציל משהו. על הבסיס הזה עושים מסחרה וכל אחד מפסיד קצת.

אם הטייקון מציג עמדה של "אני אשאר בעל הבית ללא פגע ואתה המלווה תמחל לי על החוב" , זה באמת לא בסדר. האם זה באמת קורה? יש לך דוגמאות?

בלי קשר לויכוח כאן (אבל אם קשר להאם יש או אין אבטלה), אני רוצה לשתף לגבי הסרט שאשתי ואני עוברים לאחרונה.

נולדו לנו תאומות ויש לנו גם ילד בן 4.5, מה שגורם לכך שרצוי שכל הזמן ישהה בבית זוג מבוגרים.

אשתי בחופשת לידה, אבל אני עובד, ככה שצריך מטפלת.

כל המטפלות שראיינו עם ניסיון בתאומים דרשו 8000 ש"ח לחודש.

אני חושב שזה סכום הזוי עבור מישהי שעם כל הכבוד לעבודה החשובה שהיא מבצעת, זאת לא עבודה שמצריכה תואר מהארוורד.

...

אני חושב שזה מטורף שמישהי מעדיפה לשבת בבית מאשר לקבל 35 ש"ח לשעה, גם אם צריך לנסוע באוטובוס.

אתה צודק ב 100% . אתם עוברים תקופה קשה, אבל אני מאחל לכם שתהנו מהילדות.

אל תתיאשו בענין המטפלת. אולי תנסה לשים מודעה בכניסות לבתים משותפים. אצלנו זה עזר.

אחד הדיונים הרציניים שיצא לי להתקל כאן בפורום.

אבל,

הנושא המרכזי בעמודים האחרונים כאן הוא בעיקר על ה"תספורות" כשאתם שוכחים/לא מתייחסים להיטלים הכבדים בחסות המדינה המכבידים גם על אלו שאין ולא היה להם מעולם שום עניין באג"חים.

...

הנקודה שלי,

היא שהכל פה יקר. אנו מבזבזים כספים על אוויר ונשארים עם 5% מהמשכורת שלנו כדי להתקיים/להנות.

חלק ממכות ההתיקרות הוא בלתי נמנע , ובכל העולם (למשל הדלק והחשמל) אבל יש לא מעט עלוקות שגובים מחירים גבוהים בחסות המונופול \ קרטל והממשלה עושה, אבל מעט מדי.

שיטת הבחירות גורמת לנתק בין הכנסת והממשלה ובין מה שאנו צריכים באמת. צריך לשנות את השיטה , והממשלה \ הכנסת יתחילו לשים לב לבעיות שלנו.

אני חייב לציין שכל פעם שמזכירים את עמלות הבנקים אני תוהה אם אני היחידי שפעם בשנה טורח לעשות סקר טלפוני בין כל הבנקים כדי לא לשלם עמלות.

(רק עמלת משיכה, ועמלת ני"ע לא הצלחתי לבטל - אבל גם ככה אין לי ני"ע בבנק)

יפה מאוד. אתה לא היחיד, אבל חבל שרוב האנשים מקבלים כאב ראש רק מהמחשבה שצריך לעשות סקר טלפוני ולעבור בנק, חברת טלפון, חברת גז וכו'.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי " בעל המניות העיקרי יכול להיות מחוייב באופן אישי על חובות החברה." לא ידוע לי על כך. האם אפשר לפרט?

הבנתי שמכינוס \ פירוק כולם מפסידים.לכן גם לבעל החברה וגם למחזיקי האג"ח יש אינטרס להתפשר וכל אחד מפסיד קצת כדי להציל משהו. על הבסיס הזה עושים מסחרה וכל אחד מפסיד קצת.

אם הטייקון מציג עמדה של "אני אשאר בעל הבית ללא פגע ואתה המלווה תמחל לי על החוב" , זה באמת לא בסדר. האם זה באמת קורה? יש לך דוגמאות?

נתחיל מהסוף זה מה שקורה היום כמעט עם כל הטייקונים עד שבית המשפט מכריח אותם להכניס גם יד לכיסם ולתרום משהו.

אבל נתחיל עכשיו מההתחלה.

כאשר הרווחת משכת את כל הרווח כדיבידנד ובו השתמשת לרכישת עסקים נוספים שוב במימון של אג"ח ובנקים.

לא שיתפת את בעלי האג"ח , אלא שילמת להם את הריבית, ובבוא היום פרעת את קרן ההלוואה.

מדוע כעת כאשר אתה מפסיד אתה דורש את ההשתתפות מבעלי האג"ח.

בחוק החברות קיים סעיף של הרמת מסך בו יחוייבו הבעלים בחובות החברה אם היה לחברה מימון דק או נכנסה להרפתקאות עסקיות שלא היו מוצדקות, ונעשו מתוך ידיעה שמקסימום החבות שלי היא הון המניות שהשקעתי בחברה.

וכדי למנוע זאת קיים הסעיף , השימוש בו לא רב אבל הוא מופעל על ידי בתי המשפט, אם אכן מוכח כי כך פעלה החברה.

ברורה האי סימטריה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל חברה שנכשל, מעונין למזער את הנזק שלו ולא להכריז על פשיטת רגל. גם למשקיעים באג"ח שלו יש מה להפסיד מפשיטת רגל. לכן הם עושים מסחרה ומגיעים לפתרון הפחות גרוע ל 2 הצדדים.

אגב, הבנתי שבמקרה של דלק נדל"ן ששרפה הרבה כסף, הבעלים תשובה היה מוכן למסור את החברה אבל לא רצו לקחת אותה.

...

יהודה

יש משהו שעוד לא הצלחתי להבין בעניין הסדרי החוב.

ברורה המוטיבציה של הבעלים לא לפשוט רגל.

ברורה גם המוטיבציה של חלק מהמשקיעים הגדולים באג"ח להסכים לתספורת ולא לגרום לפשיטת רגל.

אבל איך מכריחים את כל בעלי האג"ח להסכים לתספורות האלו?

איך יכול להיות שאני, בנאדם פרטי, שמחזיק נניח אג"ח של "טאו" או "אפריקה" בכמה עשרות אלפי שקלים,

מחוייב להסדר חוב שאף אחד לא שאל אותי עליו?

מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מכיוון שיש רוב לכאורה בקרב בעלי האג"ח שתומך במהלך,

המיעוט המתנגד נבלע מתוך כלל האצבע שאומר שהרוב קובע.

הגיוני שיהיה ככה לא?

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן, מבין לליבך אך גם מקבל את טענתה של הנערה.

צריך להבין שהחברה בארץ התפתחה בצורה כזאת שכל אחד נהיה בעלים או מנהל ולא מוכן ללכלך את ידיו, מה שנקרא לעסוק במלאכה הקשה בעצמו. זה מוביל לחיזוק מעמד הפועל הפשוט, שמבין את הנחיצות שלו ומנצל אותה לטובתו.

מבין חבריי הקרובים, כולם בשנה הראשונה שלאחר צבא, כולם עשו סקר שוק מדוקדק, שכלל עשרות הצעות וראיונות עבודה - וכולם בחרו בעבודות בשכר הגבוהה בכ-50% משכר מינימום. למה? כי הם יכולים לבחור הם יודעים שהכח נמצא בידם.

הרי אתה בעצמך אומר שאין אלטרנטיבות, אז למה שהיא לא תדרוש סכום כזה? כי אין לה תואר? הצחקת אותי.

לא רחוק היום שפועל, שמוכן לעבוד בעבודה לא מבוקשת, יקבל שכר של מנהל. ראה זאת בעולם הבניה, במידה ויסגרו השערים לעובדים זרים - סיכוי טוב שפועל בניין יקבל יותר מעובד היי טק.

בהצלחה בחיפושים, אל תשכח שלכל סיר יש מכסה ולכל בקבוק יש פקק. לפעמים ההמתנה משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תיתכן פעולת תספורת ללא ענישה.

לדעתי, מבלי שאני מבין יותר מידי בתחום, נשמע לי מצוין שכל מי שמבצע תספורת, באופן אוטומטי לא תוכל שום חברה שהוא קשור בבעלותה בצורה ישירה או עקיפה, מלאה או חלקית, להנפיק במשך עשור.

נראה את תשובה רץ לספר מישהוא אם הוא יודע שכל החברות שלו וכל חברות הבת, כולל כל השלוחות והגרורות בהווה ובעתיד לא יכולות להנפיק במשך עשור.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שמישהו כאן מתייחס גם אם בקצרה לענייני קרנות הפנסיה.

וזיו, אמרת את זה: "צריך להבין שהחברה בארץ התפתחה בצורה כזאת שכל אחד נהיה בעלים או מנהל ולא מוכן ללכלך את ידיו, מה שנקרא לעסוק במלאכה הקשה בעצמו. זה מוביל לחיזוק מעמד הפועל הפשוט, שמבין את הנחיצות שלו ומנצל אותה לטובתו."

זה בדיוק מה שמראה שיש הרבה כסף שמסתובב בחוץ. רמת החיים פה די טובה, שאנשים לא רוצים להתאמץ ונהיו אפילו מפונקים אם אפשר לומר את זה ככה. יש פריחה גדולה במקצועות שאינם יצרניים. כולם בוכים על יוקר המחיה אבל המצב בשטח מראה קצת אחרת בחלק מהמדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה אני רוצה שוב קצת לתקן אותך:

יש בצפון (למשל תל חי) ובדרום (למשל אניברסיטת בן גוריון) וגם בירושלים (למשל העיברית) מוסדות השכלה גבוהה שכבר מושכים אליהם סטודנטים רבים. עם סיום התואר הסטודנטים הנ"ל עוברים לעבוד במרכז. למה? כי אין מקומות עבודה בצפון ובדרום.

אם אותם סטודנטים היו מתחילים לעבוד במקום סביר במהלך התואר שלהם, הם כבר היו נשארים שם ומחזקים את הפריפריה. (גם ירושלים זקוקה לחיזוק משמעותי), ואם תהיה שם תחבורה ציבורית נורמלית, הם יהיו מוכנים גם לנסוע כחצי שעה באוטובוס למקום העבודה שלהם.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שהחברה בארץ התפתחה בצורה כזאת שכל אחד נהיה בעלים או מנהל ולא מוכן ללכלך את ידיו, מה שנקרא לעסוק במלאכה הקשה בעצמו. זה מוביל לחיזוק מעמד הפועל הפשוט, שמבין את הנחיצות שלו ומנצל אותה לטובתו.

הרי אתה בעצמך אומר שאין אלטרנטיבות, אז למה שהיא לא תדרוש סכום כזה? כי אין לה תואר? הצחקת אותי.

לא רחוק היום שפועל, שמוכן לעבוד בעבודה לא מבוקשת, יקבל שכר של מנהל. ראה זאת בעולם הבניה, במידה ויסגרו השערים לעובדים זרים - סיכוי טוב שפועל בניין יקבל יותר מעובד היי טק.

זו התוצאה של ביטול החינוך הטכנולוגי שהחלה בתחילת שנות ה 90'.

היום מערכת החינוך נמדדת רק במספר הניגשים\זכאים לתעודת בגרות ותו לא.

אין מה לעשות בעשרות אלפי בעלי תואר ראשון שמסיימים כל שנה תארים בלתי רלוונטים בעליל, כמו באלפי עורכי דין.

מעטים מוכנים לעבוד בעבודות כפיים היום, וזו נחשבת לאם כל הבושות.

מישהו מוכן להראות לי אם שתרצה שבנה יהיה פחח רכב ?

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו התוצאה של ביטול החינוך הטכנולוגי שהחלה בתחילת שנות ה 90'.

היום מערכת החינוך נמדדת רק במספר הניגשים\זכאים לתעודת בגרות ותו לא.

אין מה לעשות בעשרות אלפי בעלי תואר ראשון שמסיימים כל שנה תארים בלתי רלוונטים בעליל, כמו באלפי עורכי דין.

מעטים מוכנים לעבוד בעבודות כפיים היום, וזו נחשבת לאם כל הבושות.

מישהו מוכן להראות לי אם שתרצה שבנה יהיה פחח רכב ?

הרבה אמהות רק לצערינו הם מדתות אחרות. :shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...