Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מי שחושב כאן שיפתור את הבעיה הדמוגרפית ע"י צמצום קצבאות הילדים כנראה שלא מבין על מה הוא מדבר.

בין אם מי שגורם ל"בעיה הדמוגרפית" הוא דתי חרדי או מוסלמי אדוק, הפסקת הקצבאות כלל או אפילו קנס מהמדינה על ילד שלישי ואילך לא יגרום לו אפילו למצמוץ בשיקול הדעת אם לעשות עוד ילד.

לא רק שהפסקת מענק של כ 200 ש"ח לא תגרום כמעט לאף משפחה להחליט שלא לעשות ילד, אלא שמי שחושב שאנשים עושים ילדים בקבלנות בגלל 200 ש"ח לחודש, שוב, אין לו מושג על מה הוא מדבר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי. אצל הערבים, 200 שקל קונים הרבה יותר מאשר אצלך, והמשפחות מוציאות הרבה פחות. בכל מקרה, אצל החרדים קיימים מנגנונים של צדקה ועזרה הדדית, והכוח של מצוות פרו ורבו הוא כזה שהם ימשיכו ללא קשר במצב הכלכלי שלהם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות השבעים הממוצע שלהם היה הרבה יותר נמוך, יותר לכיוון השלושה ילדים למשפחה. מה קרה באמצע? בעיקר הגדלת התמיכות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להפסיק לעודד ילודה.

רק לא חייבים לממן אותה.

אתה חושב שצריך להמשיך לעודד (מעבר לרמה ממוצעת של ~2 ילדים לאישה)?

למה, אתה חושב שיש לנו יותר מדי שטחים פתוחים במדינה/בעולם?

עודף של מים מתוקים?

אם נמשיך בקצב הנוכחי (ממוצע של כ 2.7), אפילו אם נתעלם לרגע מהשאלה איזה קבוצות תורמות להעלאה של זה ואיזה לא, תוך 10 דורות אוכלוסיית ישראל תהיה 140 מליון נפש (אזרחי ישראל בלבד!). זה נשמע לך משהו שניתן לקיום עם המשאבים הפיזיים הקיימים?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה בחשבון ויהיו רק 120 מיליון.

ועד אז יגורו על הירח בתוך הים יאכלו כדור אחד ליום ויספיק לתזונת הגוף כולו תאונות הדרכים ידאגו לחיסול אוכלוסיות שלמות , גם המלחמות תהיינה יותר מכאיבות.

בקיצור נבואות גם אני יכול לתת לך ברגע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות, המלחמות לא יהיו כואבות בכלל, פשוט יכוונו את הפייזר על מצב STUN ויהממו אותך "קלות".

אלא אם נתקלת בקלינגון עם בטלט' מה שיכול להיות לא ממש נעים אבל גם אז, תמיד תוכל לבקש "BEAM ME UP,SCOTY" או במקרה הכי גרוע להקיש 3 פעמים בעקבים ולהגיד "THERES NO PLACE LIKE HOME"

klingon-worf-batleth-789072-789106.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הממשלה מזרימה כסף לחרדים במקום לעזור להורים עובדים.

במקור הממשלה החליטה, בעקבות ועדת טרכטנברג: "לפי ההחלטה המקורית של הממשלה, תנאי מקדמי לקבלת סבסוד הוא עמידת הורי הילד בדרישות התעסוקה", כלומר לעזור להורים עובדים ע"י קבלת סבסוד לצהרונים לבני 9-3.

כצפוי, החרדים נצחו, ועדת טרכטנברג ואנו הפסדנו. לפי ההחלטה הנוכחית של הממשלה "הורים עובדים לא יקבלו עדיפות בסבסוד צהרונים לילדיהם...ועדת השרים לחברה וכלכלה החליטה להוציא את מבחן ההכנסה מהתנאים לקבלת סבסוד לצהרונים לבני 9-3. הסבסוד ייקבע רק לפי שיוך סוציו־אקונומי", כלומר הכסף ינתן לחרדים שלא עובדים (לפחות מצהירים שלא עובדים).

עד מתי יעשו מאיתנו צחוק?

יהודה

נ.ב.

כבר אמרתי?

קודם כל, בזכות טרכטנברג אני כן רואה כסף שחרדים פרזיטים לא מקבלים - כל חודש יש לי נקודות זיכוי עבור התאומות שנולדו לנו - כמעט 900 ש"ח לחודש נטו, עד שהן יהיו בנות 3. אז זה לא מכסה אפילו חלק קטן מההוצאות בגינן, אבל עדיין זה הרבה כסף.

דבר שני, ובאופן חריג ביותר, אני מזדהה עם עמדתה של המפלגה הגזענית והחשוכה המתקראת ש"ס ואני חושב שלא צריך לתת עדיפות להורים עובדים, כי אני רואה לנגד עיני, לדוגמה, אב שעבד בהייטק, פוטר ולא מוצא יותר עבודה כי הוא בן יותר מ 40.

אם היה אפשר להבדיל בין מי שבאמת רוצה לעבוד לבין פרזיט, אז זה היה טוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לגבי שיעור הירידה מישראל) המצב לא כזה גרוע. לפי "ידיעות" היום, רק כ 4000 איש היגרו מישראל ארה"ב בשנה האחרונה, כשהשיא בעשור האחרון היה כ 6000 איש. לעומת זאת 4400 איש עלו לארץ מארה"ב.

המצב גרוע מאד, ואני אסביר בקלות. הטענה שלי, שהתבררה לי עצמי תוך כדי דיון כאן, היא שהבעיה המרכזית היא ההרכב הסוציואקונומי של היורדים - מח העצמות של הגוף שנקרא מדינת ישראל, אנשים שאין להם לכאורה שום אינסנטיב להגר: אמידים, משכילים, בעלי משפחות, בעלי קריירה ארוכה ומצליחה ותפקידים מתגמלים אותם הם ממלאים (לא לשעברים), בעלי ילדים בגילאי מערכת החינוך, מעורים היטב בחברה ובעלי קשרי משפחה ענפים בישראל.

כל זאת, ועדיין הם עוקרים מכאן בהמוניהם אם לשפוט לפי הסביבה הקרובה אלי (אני לא מאמין שהקרבה אלי היא הסיבה למהלך משנה החיים הזה...:roll:).

שתי אנקדוטות לסיום הפוסט: 1. תקראו בדה מרקר את כתבת השער על "לאן נעלמו האשכנזים", כמאמרו הנוקב של אחד הטוקבקיסטים, ו-2. עוד חבר מהתיכון סיפר בפייסבוק הבוקר שהוא בדרך לטקס השבועה ולקבלת האזרחות האמריקאית. סתם, דוקטור אקדמאי בתחום טכנולוגי, לא משהו יצרני כמו מנהל תחום בכיר במשרד התחבורה או משהו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב גרוע מאד, ואני אסביר בקלות. הטענה שלי, שהתבררה לי עצמי תוך כדי דיון כאן, היא שהבעיה המרכזית היא ההרכב הסוציואקונומי של היורדים - מח העצמות של הגוף שנקרא מדינת ישראל, אנשים שאין להם לכאורה שום אינסנטיב להגר: אמידים, משכילים, בעלי משפחות, בעלי קריירה ארוכה ומצליחה ותפקידים מתגמלים אותם הם ממלאים (לא לשעברים), בעלי ילדים בגילאי מערכת החינוך, מעורים היטב בחברה ובעלי קשרי משפחה ענפים בישראל.

כל זאת, ועדיין הם עוקרים מכאן בהמוניהם אם לשפוט לפי הסביבה הקרובה אלי (אני לא מאמין שהקרבה אלי היא הסיבה למהלך משנה החיים הזה...:roll:).

שתי אנקדוטות לסיום הפוסט: 1. תקראו בדה מרקר את כתבת השער על "לאן נעלמו האשכנזים", כמאמרו הנוקב של אחד הטוקבקיסטים, ו-2. עוד חבר מהתיכון סיפר בפייסבוק הבוקר שהוא בדרך לטקס השבועה ולקבלת האזרחות האמריקאית. סתם, דוקטור אקדמאי בתחום טכנולוגי, לא משהו יצרני כמו מנהל תחום בכיר במשרד התחבורה או משהו.

ואלה שעלו מארה"ב הם ? בטח אלה שעובדים בעגלות בקניונים וקיבלו תמריצים לעלות .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי. אצל הערבים, 200 שקל קונים הרבה יותר מאשר אצלך, והמשפחות מוציאות הרבה פחות. בכל מקרה, אצל החרדים קיימים מנגנונים של צדקה ועזרה הדדית, והכוח של מצוות פרו ורבו הוא כזה שהם ימשיכו ללא קשר במצב הכלכלי שלהם.

השאלה מאיפה מגיע הכסף לזה?

אם זה מאנשי עסקים ותרומות, מצויין, זו דרכה של קהילה והלוואי שכולם ינהגו כך. הבעיה מתחילה שזה גם מכספי מדינה (בעקיפין או לא), זה צריך להיפסק.

חדשות לבקרים אנו קוראים ושומעים על המוח היהודי שממציא פטנטים איך לקבל עוד תקציבים וקצבאות. בצורה "חוקית" ע"י חוקים ומחטפים ובצורה לא חוקית ע"י עבודה בשחור, תלמידי ישיבות פיקיטיבים וכו'.

חרדי צריך לקבל סיוע וקצבה בדיוק כמו חילוני במצבו, לא פחות ולא יותר, הפקטור פה הוא ילדים ואותו צריך לבטל.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלה שעלו מארה"ב הם ?

עריכה: הרוב המכריע של העולים מארה"ב לישראל עושים זו מסיבות אידאולוגיות דתיות. תבוא לירושלים ותראה את חלקם: חלקם משיחיים, חלקם ממשיכים לנהל את עסקיהם בחו"ל ושומרים את דרכונם האמריקאי בהיכון. חלקם הקטן מאד מנסה באמת להטמע בנוף האנושי הצברי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחלקם גם ישראלים חוזרים, בדיוק עם אותם סגולות שמנית באלה שיורדים.

כל הבא ברוך הבא, או ברוך הבבא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: הרוב המכריע של העולים מארה"ב לישראל עושים זו מסיבות אידאולוגיות דתיות. תבוא לירושלים ותראה את חלקם: חלקם משיחיים, חלקם ממשיכים לנהל את עסקיהם בחו"ל ושומרים את דרכונם האמריקאי בהיכון. חלקם הקטן מאד מנסה באמת להטמע בנוף האנושי הצברי.

זה נכון, בכל פעם שאני קורא בYNET על הרכש החדש שמעלות לכאן כלמיני תנועות ועמותות אני מזדעזע, רבים מהם דתיים קיצוניים שמבחינתם באים למדינת הלכה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בזכות טרכטנברג אני כן רואה כסף שחרדים פרזיטים לא מקבלים - כל חודש יש לי נקודות זיכוי עבור התאומות שנולדו לנו - כמעט 900 ש"ח לחודש נטו, עד שהן יהיו בנות 3. אז זה לא מכסה אפילו חלק קטן מההוצאות בגינן, אבל עדיין זה הרבה כסף.

דבר שני, ובאופן חריג ביותר, אני מזדהה עם עמדתה של המפלגה הגזענית והחשוכה המתקראת ש"ס ואני חושב שלא צריך לתת עדיפות להורים עובדים, כי אני רואה לנגד עיני, לדוגמה, אב שעבד בהייטק, פוטר ולא מוצא יותר עבודה כי הוא בן יותר מ 40.

אם היה אפשר להבדיל בין מי שבאמת רוצה לעבוד לבין פרזיט, אז זה היה טוב..

אני מכיר מהנדס כזה שבגיל 50+ קיבל את המגף ולא מצא עבודה חדשה. בסופו של דבר הוא הלך להוראה כי אי אפשר להתקיים מאוויר לאורך זמן.

חוצמזה שאם אחד ההורים לא עובד במילא יש מי שיישאר עם הילדים בבית.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...