Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצת טרקטורון למתחיל

עוזי תפוזי
שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב אני הייתי מעדיף את בארקטיק, האדלי חלשים מאוד.

ולא, ואני מדגיש לא לגעת בכלים ב"זכרון דברים" זה בד"כ טרקטורונים אחרי תאונה\גנובים או מושבתים מסיבה כזאת או אחרת תזהר עם זה

העצה הכי טובה זה תפגש עם מוכרים תעשה סיבוב תראה מה הכי מתאים לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יקח סיכון בזכרון דברים,מישהו יודע עם האדלי והארקיט אוטומט או ידני ומה בתצרוכת דלק שלהם? אני יעשה בדיקה מעמיקה לגבי הדגמים האלה הבנתי שהאדלי ללא צג שעות ואין לדעת כמה הוא נסע, במצב כזה ללא צג איך בודקים את מצב הטרקטורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדלי הוא ידני, ולגבי הארקטיקט זה תלוי איזה דגם.

מאתר נזימה: המדריך לקניית טרקטורון יד שנייה -http://nazzima.com/view_article.php?a=229

"גם בעיטה בתחת נגמרת בצעד קדימה"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי באותו מצב כמו שלך רק עם תקציב קצת יותר גדול (25 אלף).

בסופו של דבר קניתי ארקטיק DVX 400 הילוכים,אומנם קצת " יקר " אבל תאמין לי הוא חזק מאוד,כלי אמין,יפה,חסכוני מאוד בדלק (מנוע סוזוקי DRZ ) וכמובן טיפולים לא מאוד יקרים...

עם תקציב 20 אפילו באזור 18 תוכל למצוא שנתונים 2005-2007...

לדעתי תחפש כי כמו שבאמת אמרו לך הנפחים 250-300 סמ"ק בסופו של חודש או טיפה יותר זה יתחיל לשעמם אותך במיוחד שזה אוטומט וגם חלש.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפולריסים למינהם אל תתקרב אם האמינות חשובה לך,כלי חזק מהיר אבל האמינות ברצפה(וזה בתור אחד שהיה לו סקרבמלר,פרדטור וL400).

אדלי מנוע 300 נחמד של הונדה,אמינות גבוהה,לגבי החוזק אין לי מושג,לא היה לי ולא נסעתי אף פעם.

אם תוכל למתוח את התקציב אני מאמין שתוכל למצוא DVX 400 שנת 2004/2005,זה כלי שבאמת תהנה ממנו,האמינות גבוהה מאוד,כלי מצויין למתחילים,לא חסר כוח,מהיר,וזה מניסיון של חצי שנה שהיה לי אותו

תיקח בחשבון שזה כלי שנוסע בשטח אז תמיד יצוצו בעיות .

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכח מהפולריסים הישנים סקרמבלר l400 ולמיניהם תשכח גם מהונדות למיניהם ex וכדומה תשכח מפורמן פורטרקס.

אם אתה רוצה טרקטורון אוטומט ואתה רק מתחיל בתקציב הזה אתה יכול להביא dvx 250 אוטומט משנתון מאוד מתקדם 2009 2008, אבל אני מודיע לך מעכשיו הטרקטורון הזה מאוד חלש מניסיון.

ובתקציב הזה אתה יכול להביא bombarider ds650,משנתון נמוך

טרקטורון ברמה אחרת 650 סמ"ק הוא מאוד חזק זאת אומרת שבכביש הוא סוגר 160, ובשטח הוא פשוט מפלצת לא מאמין שתיהיה לך בעייה לנסוע בטרקטורון חודש ואתה כבר יכול לרכוב לא מקצועי כמובן אלא להנות ממנו ממש וכשאני אומר חודש אני מתכוון רק סופי שבוע אתה מוציא את הטרקטורון, בגדול בן אדם שתופס מהר יבין איך לנסוע בו ולהנות מהשטח גם תוך שעתיים לא קפיצות לא להשתגע קצת קשה לאחזקה אבל טרקטורון ברמה אחרת.

מה עם אופנוע? במחיר הזה אפשר להביא הרבה אופנועים הרמת הנאה פה הרבה יותר גבוהה. אפשר להביא ב18 אלף סוזוקי drz.

אך זה אופנוע לא למתחילים חבר קנה כזה ואף פעם לא רכב אחרי כמה ימים הוא שולט בו מעולה.

יש לך גם את הימאהה yz 250 אופנוע קליל 4 פעימות קצת קשה לאחזקה אבל הוא מעולה.

קצת חפרתי:].

נ.ב איך שכחתי יש גם dvx 400 אם תחפש טוב אתה תמצא משנתונים יחסית נמוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אתה יכול להביא bombarider ds650,משנתון נמוך

טרקטורון ברמה אחרת 650 סמ"ק הוא מאוד חזק זאת אומרת שבכביש הוא סוגר 160, ובשטח הוא פשוט מפלצת לא מאמין שתיהיה לך בעייה לנסוע בטרקטורון חודש ואתה כבר יכול לרכוב לא מקצועי כמובן אלא להנות ממנו ממש וכשאני אומר חודש אני מתכוון רק סופי שבוע אתה מוציא את הטרקטורון, בגדול בן אדם שתופס מהר יבין איך לנסוע בו ולהנות מהשטח גם תוך שעתיים לא קפיצות לא להשתגע קצת קשה לאחזקה אבל טרקטורון ברמה אחרת.

מה עם אופנוע? במחיר הזה אפשר להביא הרבה אופנועים הרמת הנאה פה הרבה יותר גבוהה. אפשר להביא ב18 אלף סוזוקי drz.

אך זה אופנוע לא למתחילים חבר קנה כזה ואף פעם לא רכב אחרי כמה ימים הוא שולט בו מעולה.

יש לך גם את הימאהה yz 250 אופנוע קליל 4 פעימות קצת קשה לאחזקה אבל הוא מעולה.

1. לא לגעת בDS650 ישן!! זה כלי שכל חלק שלו יעלה לך באלפים ושהם ישנים האמינות שלהם כבר לא כמו פעם, לדוג' 9000 ש"ח לקראנק(רק חלק בלי עבודה) בקיצור אני לא ממליץ.

2.אני התחלתי את דרכי בשטח על DRZ400 אומנם קצת גדול וכבד אבל אחלה כלי ללמוד לרכב עליו אם אתה רוצה אופנוע אני מאוד נהניתי משלי בשנתיים איתו היה גם מאוד אמין וקל לתיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אומנם הוא קשה ומאוד לאחזקה אבל זה כלי מטורף. ורשמתי קשה לאחזקה בגדול במחיר כזה אין יותר מידי אלא האופציה הכי טובה בשבילך זה לנסות אולי טיפה למתוח את התקציב ואז יהיה יותר קל למצוא dvx 400.

טרקטורון מעולה עם כול הפיצרים יפה חזק עבירות שטח מעולה אמין ביותר.

זאת הקנייה שאני ממליץ עם לא כול מה שתיקנה אולי יראה לך כיפי אחרי יומיים אתה תתבאס שקנית אותו אני מדבר על קימקו mxer לדוגמא וdvx 250 כול אלו באמת חלשים. תנסה גם ללכת לכיוון הטרקטורוני עבודה עבירות שטח מטורפת אך לא ספורטיבים בעליל!

לא שהם לא עוברים מה שהטרקטורון ספורט עובר. אבל בכול זאת עם טרקטורון תמיד יבוא לך את העוד טיפה!

דעתי לך על הdvx 400 אם תוכל למתוח את התקציב אתה לא תתאכזב לרגע.

אם היית רוצה כאבי ראש הייתי ממליץ לך על טרקטורונים ישנים עם עבירות מטורפת אבל זה מיותר!

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי טרקטורון אדלי 300 2010 בתור הראשון שלי אחלה טרקטורון אף פעם לא עשה בעיה באמת אמין גיר רגיל ההיתי נוסע איתו בדיונות חולות וכו' רק אל תצפה ממנו ליותר מידי זה מנוע 300 סך הכל. ממליץ עליו בתור התחלה.

עכשיו יש לי DS650 ובקשר למחירי החלקים הכל שטויות כמובן שמי שיקנה בארץ יפגע מאוד בכיס

אני מזמין הכל מחו"ל לדוגמא קראנק שהחלפתי לפני 3חודשים יצא לי 900 דולר כולל משלוח ואחרי הכל שהוא אצלי בבית.

בכל מיקרה הטרקטורון מראה אמינות עם יודעים לשמור עליו בחזרה.

בשרשרת החיים אין מקום לחלשים,עם לא תיהיה אריה, תיהיה בשרם של אחרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מטפלים לבד אם אתה יודע תחסוך הרבה כסף וזמן. מטפלים לפי שעות.

בכלליות בלבד

טיפול קטן -החלפת שמן ופילטר שמן ניקוי פילטר אוויר בגדול כבר נכנס פלאג החלפת נוזל קירור ועד מנוע עליון ותחתון תלוי כמה שעות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...