Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה קרבי :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גדול, נקרעתי מצחוק מכל הפוסטים של הבחור הזה.

אני גם משחק במספר משחקי מחשב, אבל לא חשבתי שיש אנשים שזה משפיע עליהם כל כך לרעה. אי אפשר לאשפז אותו באיזה בית חולים לחולי נפש? לפי התגובות שלו בפורום הזה הוא ממש סכנה לציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על פותח השרשור להסגיר עצמו למשטרה לפני שיהיה מאוחר מידי. אני מפציר במנהלי הפורום או בכאלה שיש להם קשרים במשטרה - תעשו משהו! אחרי שחלילה הוא יהרוג משפחה שלמה השרשור הזה יתפרסם בחדשות בנוסח "הכתובת היתה על הקיר ואף אחד לא עשה כלום". את הרכב שלו יש להעיף לגריטה ולא להתעסק עם תיקונו.

טוב, אני מצטער לנפץ לכם את האשליה, הבחור אמיתי לחלוטין ולא מדובר בבדואי תושב דרום הארץ, אלא דווקא בבחור נחמד משכיל ומבין עניין.

אני זה שהמליץ לו על התקנת מערכת גז, דיברנו בטלפון שיחה לא קצרה בכלל.

אתה עבריין בדיוק כמוהו, ואין לך אפילו טיפה אחת של בושה לצדד (או אפילו לרמוז) בפותח השרשור. יכול להיות שהוא אדם נחמד, חביב ומשכיל, אך הוא לא יודע לנהוג והרכב שלו זה סכנה ממשית. המשך שהיית הרכב על הכביש או המשך תוקפו של רישיון הנהיגה שלו עלול לעלות ביוקר לאנשים מסכנים וחפים מפשע, ואתה תהיה אשם באופן מלא שידעת על צורת הנהיגה הזאת ושתקת, ולכן תשא בכל ההשלכות מבחינה פלילית.

איפה הוא באמת?? מה קורה עם הסמארט שלו? הוא כבר שיפצר אותה לטנק?

תגיד - אתה שוטר, לא? אולי תעשה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מי רוצה עכשיו להסביר לי, איפה אני מצדד בו ?

בגלל שאמרתי שאני לא רואה שומדבר רע בנסיעה עם דלת מעוכה ?

בגלל שאמרתי שאני שוחחתי עימו בטלפון לפני כחודש ?

אני אגיד את זה בפעם האחרונה:

אינני מצדד בנהיגה פרועה על הכבישים, אבל בואו לא נתחסד, כי מתחת לבית שלי לפחות פעם בשבוע דופקים מירוצים על כביש ציבורי, וזה שהם סוגרים את כל הכביש לא הופך את העניין למסוכן פחות.

כמו כן, חשוב לציין כי במועד קיום שיחת הטלפון שבה התקשר הבחור לבקש המלצות על עניין הגז, לא ידעתי כלל מאיזה פורום הוא הגיע והמלצתי לו בצורה אובייקטיבית לחלוטין, אם הייתי יודע במי מדובר אני מבטיח לכם שרשור אחד פחות של הבנאדם, אני ממש טוב בשטיפות מוח ומסעי הסברה.

גיא, אל תתן לי לפתוח איתך עכשיו פנדורה על מי עשה מה, אני לפחות לא עוצר באמצע כביש סואן חשוך ללא שוליים בנסיון לחסוך 1000 שח.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחא הדלת המעוכה (למרות שאני לא הייתי נוסע עם מכה כזאת), אני מדבר על המעשה שגרם למעיכת הדלת. רואים בבירור שהנהג אינו יודע לנהוג ואפילו ישנו סיכוי שנכנס לכאורה בכוונה ברכב השחור - וגם אם לא, ממתי מבצעים פניה מנתיב שמאל לימין?!

כרגע בשפה המשטרתית אתה שותף לדבר עבירה, ואם חלילה הוא יעשה תאונה אתה תואשם לא פחות ממנו. תתחיל לחשוב על זה, כי לפחות מבחינתך תיק במשטרה עלול אח"כ להרוס לך את העבודה.

ההבדל בינך לבין אלה שעושים מרוצים מתחת לבית שלך הוא שאתה לא יודע מי הם ואין לך השפעה עליהם, בניגוד לפותח השרשור שאתה יודע בדיוק מיהו ואתה יכול לשכנעו להפסיק או לפעול בדרכים אחרות בנושא. בעצם למיטב זכרוני גם אתה עשית כמה תאונות בחיים שלך כולל להרוס מכוניות טוטאל לוסט, ואתה גדול ממני בסה"כ רק בשנה וקצת... (אני מעולם לא קיבלתי שום דו"ח, מעולם לא עשיתי תאונה ולא שום שריטה למכוניות בהן נהגתי. טפו טפו טפו).

ובעיניין הפנצ'ר: שלוש פעמים בחיים שלי החלפתי גלגל: בפיאט זה קרה פעמיים ליד הבית ולא היתה שום בעיה להחליף בחניה גלגל, ובסקודה באיזו שכונה בנשר בתקופה שעוד עבדתי שם - גם שם לא היתה שום בעיה כי החנתי את הרכב בחניה של איזה בית. גם בעתיד לעולם לא אעצור בכביש ללא שוליים (או אפילו עם שוליים) ע"מ להחליף גלגל, אלא אכנס לאיזה חור ואם לא אמצא אז שיילך לעזאזל הצמיג, החיים יותר חשובים.

ואם אתה טוב בהסברה כמו שאתה כותב אז תתקשר אליו ותסביר לו - את הטלפון שלו כבר יש לך. אתה צריך להבין שאתה יכול להציל חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CarmageddoN

לרוב אני משתדל להמנע מתגובה שעלולה לפגוע או להעליב משתמש אחר וזאת בכול פורום שהוא,ולא רק באתר הזה,

אבל היתי חייב לרשום את זו, ותיקח את זה כביקורת בונה ולא הורסת ותפנים את המסר,

הכרתי בעברי חברים שנהרגו בתאונות דרכים וחברים שנשארו נכים לכול החיים בגלל שהנהג התייחס לכביש כאילו הוא באיזה משחק מחשב. וחשב שהרכב הוא טנק מרכבה שעמיד בכול דבר,

אתה חיי בסרט של משחק מחשב! תפריד בין הדמיון למציאות ומהר. ויפה שעה אחת קודם.

ממליץ לך בחום לבקר פעם אחת במחלקת השיקום לאחר תאונות הדרכים של אחת מבתי החולים.

את זה אתה לא תראה במשחקי המחשב לאחר שאתה נפסל במשחק.

אים היו לציפורים מכוניות בכייף היתי יושב על חוט חשמל ומחרבן עלהם :lol:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אתה באמת מטומטם ? איך בדיוק אני שותף לעבירה ? כי אמרתי שהוא בחור נחמד ?

כל האמירות שלי לא מתייחסות לצורת הנהיגה שלו וגם לא יתייחסו, אני להבדיל מכם לא נלחץ, אם הוא יכנס בי יש לו בעיה, אני די מכוסה.

לגבי הגלגל, אם לא הייתי שתוי עכשיו, הייתי מחפש את השרשור שבו התווכחת איתי שאתה מעדיף להפסיד את החיים מאשר 1000 שח.

(ולספקנים, החזירו אותי הביתה, לא נהגתי)

האא כן, ואם יש עדיין ספק, משטרת ישראל... (זה בשביל גיא שטוען שמבחינת המשטרה אני שותף לדבר עבירה, אני טוען שאם יש עבירה זה העובדה שאני נמצא באותו פורום עם גיא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב שלו יש להעיף לגריטה ולא להתעסק עם תיקונו.

נראה לי שדיי נסחפת עם המשפט הזה......יש רכבים במצב ה-ר-ב-ה יותר גרוע שנעים בכבישי הארץ אז לגרוט רכב רק בגלל שיש לו מעיכה בדלת וג'אנט שצריך ליישר\להחליף ?

הבעיה שיש לך אינה עם הרכב, הבעיה שיש לך (וליתר משתמשי הכביש) היא הנהג, רצוי להתמקד בו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

edan82 אז אתה רומז שצריך לקחת את הנהגים לגריטה :wink:

Carmageddon- מה עם הסרטונים חשבתי שהבנתה איך לערוך.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

edan82 אז אתה רומז שצריך לקחת את הנהגים לגריטה :wink:

.

אני לא רומז כי אני לא רוצה לאחל למישהו שהוא מטומטם שימות בעקבות כך ולכן כתבתי שאם חס וחלילה הטיפשות שלו תוביל לפגיעה בגוף- אני מקווה שרק הוא יפגע ולא חפים מפשע.

אני רק יכול לומר לך שאם הבחור הזה היה הבן שלי אני אישית הייתי משבית לו את הרכב וגורם לו להתחיל לקנות כרטיסי חופשי חודשי כי אין לי שום ספק שלאור השירשורים שהוא סיפק לנו פה הוא בדרך הנכונה להצטרף לסטטיסטיקה לא אופטימית במיוחד.

אני באמת מאחל לו שיתבגר מהר כי לאנשים עם צורת חשיבה כמו שלו יש נטייה לתוחלת חיים קצרה מאוד וכמו שהוא העיד על עצמו הוא כבר חווה כמה תאונות, הוא רק צריך להבין שזה כמו כדורגל, כשאתה לא כובש אתה בסוף סופג, במקרה שלו כשאתה חווה לא מעט תאונות ולא מבין שאתה צריך לשנות משהו בנהיגה שלך- בסוף אתה תחווה את התאונה שתגמור אותך.

אני רק מצטער עבור המשפחה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אתה באמת מטומטם ? איך בדיוק אני שותף לעבירה ? כי אמרתי שהוא בחור נחמד ?

כל האמירות שלי לא מתייחסות לצורת הנהיגה שלו וגם לא יתייחסו, אני להבדיל מכם לא נלחץ, אם הוא יכנס בי יש לו בעיה, אני די מכוסה.

לגבי הגלגל, אם לא הייתי שתוי עכשיו, הייתי מחפש את השרשור שבו התווכחת איתי שאתה מעדיף להפסיד את החיים מאשר 1000 שח

(ולספקנים, החזירו אותי הביתה, לא נהגתי)

האא כן, ואם יש עדיין ספק, משטרת ישראל... (זה בשביל גיא שטוען שמבחינת המשטרה אני שותף לדבר עבירה, אני טוען שאם יש עבירה זה העובדה שאני נמצא באותו פורום עם גיא)

אתה מוזמן לחפש שרשור שבו כתבתי שאני מעדיף למות מאשר להפסיד 1K ש"ח. אכן אני אעשה מאמצים למנוע את הנזק לצמיג, אך לא בכל מחיר.

ועכשיו לגביך: אתה שותף לדבר עבירה כי אתה יודע ושותק. יש לי את כל הפרטים שלך - לרבות שם מלא, ת"ז, כתובת מלאה וטלפונים. אני באמת שוקל ברצינות להגיש כנגדך תלונה במשטרה על שותפות לדבר עבירה (נהיגה בריונית) על כל המשתמע מכך, ואחרי שיחקרו אותך כבר יגיעו, באמצעותך, לפותח השרשור. גם בנוגע לצורת ההתבטאות שלך אני מקווה שיטפלו. שכן שלי הוא מתנדב במשטרה, אני אתייעץ איתו לגבי המקרה שלך ושל החבר שלך, נראה מה ימליץ לעשות - ואח"כ נראה מי המטומטם מבין שנינו.

***הודעת הנהלה - המשתמש הורחק מהפורום בשל האיום על חבר פורום אחר***

נ.ב. אבא של מנהלי הפורום שוטר

נראה לי שדיי נסחפת עם המשפט הזה......יש רכבים במצב ה-ר-ב-ה יותר גרוע שנעים בכבישי הארץ אז לגרוט רכב רק בגלל שיש לו מעיכה בדלת וג'אנט שצריך ליישר\להחליף ?

הבעיה שיש לך אינה עם הרכב, הבעיה שיש לך (וליתר משתמשי הכביש) היא הנהג, רצוי להתמקד בו.

נכון, צודק - אך הרכב הזה צריך לעבור בדיקת בוחן ולרדת מהכביש מיידית עד לתיקון הליקויים, בעיקר הג'אנט שלא בטיחותי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים (גיא ואור), אולי נוריד קצת טונים ?

:wink:

מיותר הויכוח שלכם פה והירידה לפסים אישיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***הודעת הנהלה - המשתמש הורחק מהפורום בשל האיום על חבר פורום אחר***

נ.ב. אבא של מנהלי הפורום שוטר

lol

אחד המשעשעים

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין צורך בהגשת תלונה.

פשוט להתקשר למשטרה אם וכאשר ימצאו את מקום מגוריו של הבחור, ולשלוח לשם בוחן תנועה וניידת תנועה שיערבו לו וזאת בטענה שהבחור נוהג בפראות ברחוב תוך כדי סיכון הולכי רגל ובמיוחד שהרכב בו הוא נוהג אינו תקין.

בוחן תנועה זה תענוג!

בנוסף אחרי שראיתי את הסרטון תאונה שלו עשרות פעמים, ואחרי שהוא חושב שיש לו טנק מרכבה מעניין מה היה קורה עם פורד F-150 הייתה נכנסת בו בצד כמו השברולט קרוז שנכנסה בו.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני אנסה להכנס לטונים יותר נכונים (אין לי מושג אם גיא הורחק אבל אני סומך עליו שימצא את הדרך לענות לי) :

מה בדיוק אני שותף לדבר עבירה ? כי שוחחתי עם הבחור בטלפון ?

להלן תוכן השיחה:

התקבל בנייד שלי שיחה לא מזוהה "שלום, אני ראיתי פרסום שלך בפורום לגבי מערכות גז והבנתי שאתה מתעסק בזה" "כן, אני עובד בתחנת תדלוק ומרכז הסבה" "רציתי לדעת אם כדאי להתקין גז לאיביזה 1400 שנת 2002, איך האוטו יסתדר עם זה ? יש שינוי בצריכה ?" "האוטו יסתדר מצויין, יש אצלנו פולו 1400, פאביה 1400 ועוד כמה רכבים עם אותו מנוע" "מותר להתקין בלון על הגג או בתוך תא הנוסעים ?" "אסור, רק מתחת לרכב במקום הגלגל או בתא המטען" "טוב, מה העלויות של מערכת ?" "בערך 8000 ש"ח" "אוקיי תודה".

אין לי מושג איך קוראים לבחור ומהיכן הוא או בן כמה הוא, לי עדיין לא אכפת (אני אישית פגשתי בכבישי הארץ כמה מופרעים יותר מסוכנים ממנו, רק שהם לא באים להתגאות פה בפורום, גם אותם אני לא מכיר).

אז עכשיו מי רוצה להסביר לי, איפה אני שותף לדבר העבירה ?

אם אני שותף, כל אחד שקורא בפורום כאן הוא שותף, בשעת קיום השיחה לא היה לי מושג עם מי אני מדבר, הבחור אפילו לא הזדהה דרך איזה פורום הוא צלצל, וזה לא הפורום היחיד בו אני חבר.

לגבי מקום מגוריי, אני בטוח שאתה לא יודע, כי אני גר בשכירות ורשום אצל ההורים בכתובת המקורית, מומלץ שלא תגיע להטריד אותם אם אתה לא רוצה שתהיה לך בעצמך תלונה במשטרה, יש לי אמא פולניה שנבהלת מחתול בחדר המדרגות.

מספר הטלפון שלי הוא 050-8785552, אם יש מישהו שעדיין לא יודע את זה, מוזמנים לצלצל בכל שעה ובכל עת, לאיים להטריד להציק ולעשות ככל שעולה על רוחכם, מבטיח לענות עם חיוך על הפנים.

למען הסר ספק, אני נוסע רגוע ולפי החוק, גליון התעבורה שלי נקי ואני עובד לפרנסתי כנהג משאית, אם מישהו חושב לפגוע ברשיון שיקח בחשבון שאני עובר לגור אצלו אחרי המעשה.

לעניין הצמיגים, גיא לא כתב שהוא מוכן למות, הוא כתב שהוא יעצור גם במקום מסוכן כדי לא לקרוע את הצמיג, אני מבטיח שאשב לחפש את השרשור המצחיק ההוא.

כמו כן, אני מוכן לערוך מסע הסברה לכל אחד שלא מבין את חשיבות החיים, בין אם זה בגלל 1000 שח של צמיג ובין אם זה בגלל שהוא משחק בקרמגדון יותר מידי שעות ביום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב שהוא יעצור גם במקום מסוכן כדי לא לקרוע את הצמיג, אני מבטיח שאשב לחפש את השרשור המצחיק ההוא. כמו כן, אני מוכן לערוך מסע הסברה לכל אחד שלא מבין את חשיבות החיים, בין אם זה בגלל 1000 שח של צמיג ובין אם זה בגלל שהוא משחק בקרמגדון יותר מידי שעות ביום.

אתה מדבר על זה, לא כן? סוגיה חשובה ומצילת חיים שתמיד שווה להעלות אותה באוב, ובהחלט ראויה למסע הסברה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...