Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד משהו יפה שקיבלתי אתמול

http://www.ebay.com/itm/281297840705

זה מתקן שתופס את הטלפון באוטו עם ווקום - לא קליפסים ולא לחץ, רק וואקומים קטנים.

ואז זה גם מטעין את הטלפון עם טעינה אלחוטית!

כמובן שזה טוב רק לטלפונים עם חלק אחורי חלק (אייפון, נקסוס 4) או עם כיסוי חלק, שיש להם טעינה אלחוטית או מתאם.

אצלי חיברתי את זה ככה שלא רואים את הכבל עובר, זה גם מאוד נוח לשים על זה את הטלפון וגם מטעין אותו על הדרך בלי לחבר את הכבל כל פעם.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גאדג'יט חביב- רק שים לב שאחרי שהפומפות יתפסו קצת אבק המכשיר שלך יכול ליפול בדרך ולהסיט את המבט שלך וזה יכול ליהיות מסוכן במצבים מסויימים.

לHTM M3 של אבא שלי יש מגן פליפ שנידבק לגב המכשיר בידיוק ככה עם המון פומפות קטנות, אם לא מנקה אותם אם סלוטייפ לפני ההדבקה אז כעבור חצי שעה המכשיר כבר יחליק.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שזה לא בטוח מספיק ,אבל באמת שמו המון וואקומים ככה שגם אם אחד יוצא יש עוד הרבה שתופסים, אם הייתה לי את האופציה להטענה אלחוטית אולי הייתי רוכש.

אם בענייני מחזיקים עסקינן, בשרשור הרשמי בפורום פורסם אחד ב 12 שקלים, אחרי שעברתי 4 מחזיקים בטכנולוגיות שונות (ECO GRIP-מגן עם מן דבק שנתפס, בדיעבד כח ההדבקה יורד עם הזמן ועוד כמה רגילים) אמרתי אין מה להפסיד וקניתי, לאחר שימוש ארוך טווח בכבישים משובשים פניות חדות הדבר הזה באמת שווה ניסיון, זה מגן קליפס, המכשיר כמעט ולא רועד, כמובן שלא נופל, אבל הוואקום נפל לי פעם אחד כי כנראה לא שמתי מספיק טוב.

http://www.ebay.com/itm/New-CLIP-Car-Mount-Windshield-Cradle-Phone-Holder-for-Smart-Phone-GPS-Cell-Phone-/400608926131?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5d462719b3

למצוא מוכר אמין יותר אולי, לא קניתי ממנו ספציפית.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר באתי לשלם על הטאבלט, אבל הקופון אזל אחרי 5 פעמים שהשתמשו בו :(

יש סיכוי לקבל אחד חדש?

מיצטער, זה היה על בסיס כל הקודם זוכה , אבל אתה יכול להישתמש בקופון של 5% (3d1a7c)ויוצא לך 72$ שזה עדיין נמוך ממה שתוכנן ליהיות רק 74.99$, (flytomars אני שוב מיצטער שככה יצא ף-()

אני מנסה לארגן לנו עוד דברים, בהתחלה יותר לכיוון סמארטפונים, אולי עוד טאבלטים ולבסוף כמובן גם מצלמות DVR אחרי שכולנו נקבל מהם את הG1WH וניהיה מרוצים.

תעדכנו אותי אם יש משהו מעניין שאתם רוצים דרכם שיהיה מעניין לשאר חברי הפורום ואנסה ליבדוק.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי לפני זה וואקומים דומים רק קטן יותר (4 וואקומים סך הכל) בלי הטענה אלחוטית, ולא היה שום עניין של לנקות את זה. זה החזיק טוב.

החדש עם ההטענה בכלל חזק מאוד יש לו מלא וואקומים וזה כבר ממש נהיה קשה לתלוש את הטלפון משם, בטח שזה לא יפול..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה- מישהו מעוניין בטאבלטים של WIN 8.1 עם בוט כפול גם של אנדרואיד?

התחילו לצוץ הרבה טאבלטים כאלה מבוסס Intel Baytrail-T Z3740D 2GB/32GB?

ניראה שאינטל ומיקרוסופוט משקיעים מאמצים להחדיר את הפיתרונות שלהם דרך השוק הסיני, כמה צריך טאבלט כזה לעלות שיהיה שווה להזמינו מסין ולא ליקנות בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה- מישהו מעוניין בטאבלטים של WIN 8.1 עם בוט כפול גם של אנדרואיד?

התחילו לצוץ הרבה טאבלטים כאלה מבוסס Intel Baytrail-T Z3740D 2GB/32GB?

ניראה שאינטל ומיקרוסופוט משקיעים מאמצים להחדיר את הפיתרונות שלהם דרך השוק הסיני, כמה צריך טאבלט כזה לעלות שיהיה שווה להזמינו מסין ולא ליקנות בארץ?

נשמע מעניין, מה המחירים?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בפחות מ300$ כולל מיקלדת מיתלבשת כמו למיקרוספוט וכו'- כולם מגיעים לפי התיכנון של הטאבלט של מיקרוסופט עם המיקלדת המיתמגנטת, רק שכעת הסינים מוציעים עם DUAL BOOT עם אנדרואיד 4.2 והמעבדים האחרונים של אינטל.

לצערי הם מחוץ לתקציב שלי בשביל הסקירות, אבל אם יש עניין כאן בפורום לטאבלט כזה עד 300$ כולל מיקלדת אני יכול להתחיל לחפור ברשת לגבי דגמים מומלצים ואז לנהל איתם שיחה שיעשו לנו מיבצע של 5 יחי' במחיר מיוחד כמו עם הטאבלט הזול, כמובן שהמחיר יהיה נמוך ממקומות אחרים.

עריכה: במחשבה שניה אולי בינתיים זה לא ממש אטרקטיבי, כי אפשר להוסיף כ300 ש"ח וליקנות משהו דומה בארץ.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאבלט חדש חדש מעניין נוסף:

ONDA V819i Intel z3735E

SKU137051-1.jpgintelz3735eprelim.jpg

מדובר על הטאבלטים החדשים עם המעבד 64ביט החדש של אינטל, לחובבי האנטוטו מדובר על כ30K בציון הכללי.

בשביל מחיר של כ600 ש"ח כולל מיסים לדעתי מדובר באחלה חלופה לאייפד מיני סטייל.

נ.ב- בנוגע לקופון 5% שפירסמתי, גיליתי עכשיו שזה תקף לשימוש אחד ללקוח:evil:, המצעבן הוא שאני נימלתי אותו להזמנה של 10$(פעם שניה שנפלתי בזה) :-(.

בכל מיקרה אם יש לכם עוד כתובת מייל תעשו הרשמה לעידכונים בדף הבית לאותו המייל ותקבלו קוד קופון חדש :

deal_layout.jpg

יום מצויין חברים!

נ.ב: אני דיי בטוח שהסקירה הבאה שלי אחרי הTV BOX שיגיע בע"ה שהדואר יחזור לעבוד, יהיה טאבלט טוב, לא סגור עדיין אם זה 9.7/וינדוס/7.9 סגנון מיני- וכנריאה אעשה גם סקירת וידאו להמחשב הביצועים/מימשק/איכות מסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב: אני דיי בטוח שהסקירה הבאה שלי אחרי הTV BOX שיגיע בע"ה שהדואר יחזור לעבוד, יהיה טאבלט טוב, לא סגור עדיין אם זה 9.7/וינדוס/7.9 סגנון מיני- וכנריאה אעשה גם סקירת וידאו להמחשב הביצועים/מימשק/איכות מסך.

מקווה שה Vega S89 יגיע לפני שלי וכך תחסוך לי לעשות סקירה :)

נתפלל לאלי הדואר שיתחילו להזיז חבילות :wink:

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמקבל ראשון צילום סירטון וידאו של התפריט עליו :-).

עכשיו לסקירה הבאה יש לי שאלה אליכם חברים- מי מעוניין בטאבלט אנדרואיד 4.2.2 3G כולל GPS בגודל 7 IPS " לרכב בפחות מ75$(סף מס)?

אם יש עניין כאן אז אני אזמין אחד לבדיקה ואעשה סקירה מקיפה +בדיקה שהכל עובד ואז אמליץ אם שווה להזמין או לא.

בנוסף לזה אני מיתכוון להזמין גם טאבלט טוב של 7.9~10 אינץ לא סגור עדיין על הגול הסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי וקיבלתי, צבע שחור. עוד בזמן שהיתה בדרך החלטתי להשקיע יותר והזמנתי DSLR.

אם מישהו רוצה, אני מוכר במחיר עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...