Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהנחה וזה כן ייעצר במכס- יעלה לך:

(סך מחיר המוצר+ מחיר המשלוח) כפול 1.18 (18% מע"מ)+ עמלת מכס של כ35 ש"ח. סה"כ זה יוצא כ1700 ש"ח.

אם זה לא נעצר במכס, ויש סיכוי שכך יקרה, אז המחיר יוצא 1400 ש"ח.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הופך כל מערכת למערכת BLUETOOTH

http://www.ebay.com/itm/370956516232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

הזמנתי לא מזמן, אני עדיין ממתין שזה יגיע - אעדכן כשהמוצר יגיע.

רק מעדכן שזה הגיע אליי,

הרעיון לקנות אותו הוא לאחר מספר כבלי AUX שנקרעו בגלל חיבור/הוצאה רב פעמי

עובד נפלא ברכב של ההורים שלי (VW TORAN) עכשיו איך שמדליקים את הBT במכשיר המכשיר מיד מזהה את הדונגל

וככה מתחבר אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול עדיף להזמין את המוצר עם חיבור 3.5" (אני בכוונה הזמנתי כזה בכדי לשמור את הUSB לדיסק און קיי).

עדיף להזמין מוצר איכותי (הזמנתי 2 כאלה במחיר שמוצג בלינק, חפשו אותו ביותר זול, או מכשיר עם נתונים דומים)

http://www.ebay.com/itm/A2DP-Bluetooth-v3-0-Wireless-Audio-Stereo-Music-Receiver-Adapter-for-iPad-iPhone-/261347973811?pt=Other_Tablet_eReader_Accessories&hash=item3cd98d9ab3

הוא יודע להסתנכרן עם 2 מכשירים במקביל, הטווח שלו הוא 10 מטרים עד כמה שאני זוכר.

יש לי אחד יותר פשוט ממנו (שהזמנתי בעבר) וההבדל בשמיעה ניכר.

יש לשים לב במוצרים האלו שאת הווליום במכשיר שמתחבר אליו מרחוק יש להנמיך 1-2 לפני הסוף אחרת נוצרים עיוותים.

יש לי אחד ברכב (למקרה שארצה לשמוע מיוטיוב וכו') ואחד בבית מחובר ב3.5 למערכת, כך שאני "משדר" לו מוזיקה מהנוט 2 שלי.

גם אני קניתי את המכשיר שבקישור הזה לפני כמה חודשים.

הוא עם דיבורית מובנית ועם כפתורים להעביר שירים, לא צריך לפרק אוזנייה של נוקיה...

עובד מעולה, נשמע מעולה, איכותי מאוד מבחינת פלסטיקה.

הפסקתי להשתמש בזה כי:

1. כדי לראות איזה שיר מתנגן או לבחור שיר ספציפי צריך להוציא את הטלפון מהכיס

2. לפעמים זה מתחבר אוטומטית לטלפון ולפעמים לא, וממש לא בא לי לבדוק את זה לפני כל נסיעה או לעשות PAIR לפני כל נסיעה.

חזרתי לUSB הרגיל של המערכת. (שמה שמעצבן בו שמראה רק שם אחד בכל מסך, למצוא שיר זה סיפור ארוך ולא מעשי בנסיעה, וגם חלק מהשירים לא עובדים רנדומלית, סתם כי לא בא לפיוניר לנגן אותם)

חשבתי על זה שהפתרון הכי נוח יהיה לחבר בAUX נגן MP3 איכותי עם מסך גדול וממשק נוח (רשימה ארוכה של שירים וזהו, בלי מסך שלם שמראה את השיר [למה זה טוב?]) עם כפתורים גדולים. אבל לא מצאתי כזה. נסיתי SANSA CLIP של חבר והמסך היה קטן מדיי והממשק מסורבל מדיי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מעדכן שזה הגיע אליי,

הרעיון לקנות אותו הוא לאחר מספר כבלי AUX שנקרעו בגלל חיבור/הוצאה רב פעמי

עובד נפלא ברכב של ההורים שלי (VW TORAN) עכשיו איך שמדליקים את הBT במכשיר המכשיר מיד מזהה את הדונגל

וככה מתחבר אוטומטית.

גם שלי הגיע, ועובד יפה מאד ברכב שלי (חולק BT משותף עם הדיבורית), ברכב של אשתי, וגם בבית, בחיבור לRCA פנוי ברסיבר.

לאור המריבות (:roll:) שאיימו להתפתח על המסכן הקטן, הזמנתי לו עוד שני אחים...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
גם שלי הגיע, ועובד יפה מאד ברכב שלי (חולק BT משותף עם הדיבורית), ברכב של אשתי, וגם בבית, בחיבור לRCA פנוי ברסיבר.

לאור המריבות (:roll:) שאיימו להתפתח על המסכן הקטן, הזמנתי לו עוד שני אחים...

זה מתחבר לAUX של המערכת והUSB להטענה או שהבנתי לא נכון ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BT הזה נהדר להעברת מוסיקה למערכת הרכב.

קניתי לאחי וזה עובד יפה.

ממה שקראתי יש התקנים כאלה שגם מסוגלים להעביר את השמע של שיחות הטלפון דרך הרמקולים של הרכב - זה יהיה תוסף מעניין

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחבר לAUX של המערכת והUSB להטענה או שהבנתי לא נכון ?

הבנת מצויין.

אם יש לך AUX במערכת (בתצורה של פלג"3.5) ומטען USB למצית, אתה מסודר.

אם תחווט את זה בצורה נסתרת (כמו שאני עשיתי, עם מתח אחרי סוויץ', ככה שזה נדלק ונכבה עם הרכב, וAUX מהצד האחורי של המערכת), זה בכלל סוף הדרך...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמוע כן אבל אין לו מיקרופון.

(כלומר יש להניח שהצד השני לא ישמע אותך אם הטלפון לא ימוקם באופן מיטבי ברכב)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אומנם לא אייבי,אבל מי שצריך דונגל Wifi קטנטן ב10 שקלים-מבצע של חצי מחיר ל14 שעות:

SKU123527%20(1).jpg

לינק:

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא אייבי,אבל מי שצריך דונגל Wifi קטנטן ב10 שקלים-מבצע של חצי מחיר ל14 שעות:

SKU123527%20(1).jpg

לינק:

אתה יכול רק להסביר לפני שאני קונה ? אם אני מחבר אותו למחשב ישן שאין לו כרטיס רשת עם WIFI או משהו , אני מחבר את זה ואז יכול לקלוט את האינטרנט מהפלאפון שלי/של השכנים? או שבשביל זה צריך ראוטר?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק, זה כמו שאתה מיתחבר לאינטרנט בפלא שלך שאתה מפעיל .WIFI

אתה יכול "להיתחבר" לשכנים או להפעיל הוטספוט בפלא שלך ולשתף את האינטרנט הסלולארי ואז להיתחבר אליו דרך המחשב הישן באמצעות הדונגל הזה.

הדונגל זה לא רק למחשבים ישנים, למשל אני קניתי סטרימט הדומה לקרומקאסט, ואם אני רוצה להזרים אליו תוכן מהמחשב שלי אני חייב שיהיה לי WIFI למחשב, ולא מספיק לי החיבור החוטי עם הראוטר.

וראיתי שהמחיר הממוצא שלו באייבי וכו' הוא מעל 30 ש"ח אז החלטתי לשתך את החברים במציאה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...