Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעוניין לקנות את המוצר מאיביי, אך המוכר דיי חדש, יש לו רק שישה פידבקים. מישהו קנה ממנו וזה הגיע והכל מקורי?

אני הייתי ניזהר, במיוחד שאפילו אתה מוכר כמו פנדהוויל מכר זיופים וחבר בפורום הסיני האלה תמונות, תיבדוק את הדיון הבא ותחליט אם שווה להמר על מוכר חדש בלי פידבקים.

http://en.miui.com/thread-19104-1-1.html

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פילם? כי א"כ יש לי גם אחת למסירה.

נראה לי שמדובר במצלמה דיגיטלית:

http://www.olympusamerica.com/cpg_section/cpg_archived_product_details.asp?id=909

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים- הגיעה זמן לעוד מבצעים :-).

0_01.jpg

סידרתי לכם ולפורום הסיני(iandroid) קופון הנחה מיוחד לרכישת טאבלט איכותי מיצרן גדול שיעלה פחות מ75$ ויהיה פטור ממיסים.

הקופון מעניק 8$ הנחה ומוגבל ל5 מימושים-מימוש אחד לכל כתובת IP- כל הקודם זוכה.

טאבלט בעל מיפרט דומה יעלה מעל 600 ש"ח בארץ- אז תהנו ותפנקו את הילדים :-).

קוד קופון:bd5bd0

לינק לקניה ומידע נוסף:Colorfly E708

לשם השוואה המחיר באייביי הוא מעל 85$.

הטאבלט כולל יציאת HDMI ותומך בניגון וידאו 4K, לדעתי לפחות לXBMC הוא סבבה :-).

מידע נוסף מאתר היצרן:

http://www.colorful-europe.de/E708/index.html

מיפרט מתומצת-יש תמיכה מלאה לעברית:

Model:Colorfly E708 Q1 Quad Core Tablet*

CPU:Allwinner A31S Quad core Cortex A7 1GHz*

System:Android 4.2.2*

RAM:1G DDR3*

Capacity:8GB ROM*

Screen:7 inch IPS OGS Capacitive Touch Screen*

Resolution: 1280*800*

סקירות וידאו יש בשפע ביוטוב:

[video=youtube;bTib4s-rFOs]https://www.youtube.com/watch?v=bTib4s-rFOs

4ADE2E80@EA766B6F.C97B5753.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה, קניתי :-)

בדיוק חיפשתי משהו לרכב שגם בא בגודל 7 אינץ' וגם יש לו יציאת HDMI,

סגרת לי פינה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף תהנה, ואני חושב שיש עידכון קיטקט למכשיר, אני מוריד עכשיו לבדיקה.

אני מקווה שבקרוב יהיו לי עוד הנחות לפורום, בעיקר לסמארטפונים סיניים, אשתף שיהיה לי מידע נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון חשוב ומשמח!, בנגגווד הורידו לזמן מוגבל את המחיר של הטאבלט E708 ל75.99$ ובניצול הקופון המיוחד שסידרתי לכם המחיר יורד ל67.99$!

מי שהיתלבט לדעתי ממליץ לכם לחשוב שוב, ניראה לי יש עדיין 2 מימושים פנויים לקופון, כל קודם זוכה :-)

e708.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז!נ!ת

שראיתי במיקרה את המחיר היום- זה בידיוק מה שחשבתי שתגיד :roflmao:, בכל מיקרה אני חושב שהם לא ממש מודעים למצב אז בינתיים זה בשושו חחח.

למרות שבכל מיקרה לפחות 10$ חסכת מכל מקום אחר, עדיין זה מבאס ליראות שהמחיר נופל בידיוק אחרי שמזמינים, קרה לי הרבה פעמים :-(.

עריכה:יש מצב הטאבלט שלך כבר נישלח? אם כן אז אתה בר מזל שהאחרון במלאי נישלח בשבילך ושווה בשביל 7$ הפרש לקבל אותו שבוע ליפני, כי כרגע המלאי חוזר רק עוד שבוע :-).

איך נדע שהpb מקורי בבאנג גוד?

יש עדכון קיטקט לטאבלט? אתה עושה עבודת קודש תודה רבה

כי בינתיים על כל מה שהם רושמים שזה מקורי הם לא שיקרו- במו גם בG1WH, מוצרים שהם לא המקוריים הם לא רושמים עליו ORIGINAL, אפשר ליראות שיש כמה מוצרים זהים בהפרש מחיר שהיקר הוא ORIGINAL והזול הוא החיקוי.

בכל מיקרה אם חס ושלום זה יהיה מזוייף ותישלחו תמונה להוכחה לא תיהיה שום בעיה לקבל את כל הכסף חזרה.

וכן יש עידכון קיטקט זמין לטאבלט כבר מלפני חודש מיתברר.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Support TF crad, up to 128GB

יש לי כניסה לSD, לגבי העידכון יש מדרריכים קלים, לא יודע אם יש עדכון OTA, אנסה ליבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציאה שאני מצאתי באיביי, מקלדת אלחוטית קטנה עם טאץ' פד למתי שרואים סרט שהמחשב מחובר לטלוויזיה, ממש בזול 45 שקל.

http://www.ebay.com/itm/191012847045

זה הגיע אליי היום, זה נראה ומרגיש איכותי, כל הכפתורים עובדים (בניגוד לשלט שקניתי פעם בבאג שחוץ מהעכבר שום כפתור לא עשה כלום, הם לא היו מוגדרים לווינדוס כמו שצריך) העכבר נוח לשימוש מזדמן, המקלדת נוחה יותר מבטאבלט אפילו..

בקיצור מומלץ מאוד למי שמחבר את המחשב לטלוויזיה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כניסה לSD, לגבי העידכון יש מדרריכים קלים, לא יודע אם יש עדכון OTA, אנסה ליבדוק.

אין איזה קופון לטלפון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...