Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אני יודע כי ראיתי ששאלו אותי לגבי זה, פשוט עד עכשיו לא מצאתי בפחות מ75$ שיהיה פטור מ35.7% מיסים, אז שראיתי לפני יומיים משהו חדש חשבתי עליכם ואמרתי שאם יש מספיק עניין אני מוכן להזמין בשביל סקירה וליבדוק אותו בישבילכם אם הוא אכן יענה על הדרישות-בקיצור :"ברכה בדקה: :-).

זה הטאבלט שראיתי -VIDO N70, יוצא 70$ עם הקופון של 5% (1e307c) אין עליו כרגע הרבה מידע רק סירטון שראיתי בסינית והמסך IPS .

לא יכול להמליץ עליו עדיין עד שלא אבדוק.

מעניין מאיפה צץ טאבלט שתואם בידיוק לדרישות שלנו ועולה בידיוק 74.99$ למרות שבמקומות אחרים עולה יותר :roll:;).

הנושא יבדק ואעדכן אתכם בהתפתחויות :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן אני נתקל בלא מעט מוכרים שמעלים מחירים.

יש למישהו המלצה לכרטיס micro sd 32gb class 10 בעדיפות לסמסונג (הם איכותיים)

קניתי בזמנו אבל לקח לי המון זמן למצוא מוכר אמין.

אם מישהו נתקל במוכר אמין לכרטיסים כאלה במחיר טובאשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת השרשור הזה, העתקתי גם לכאן:

לגבי כרטיסי זכרון, במסגרת חרישת הרשת, הבנתי שהכרטיסים של סמסונג מומלצים יותר מסנדיסק, שנוטים להתפגר בטרם עת.

הגעתי לחנות מסויימת, והמחיר שלהם ל Samsung 16G, שלפי מה שיוליאן תיאר יספיקו לקרוב ל 3 שעות צילום(אם חישבתי נכון),

הוא 53 שקל, כולל שליח עד הבית במחיר. שימו לב שמדובר ב CLASS 10, שהוא מהיר יותר. יש אחריות לשנתיים, ועוד דבר

שצריך לשים לב הוא שזה לא בא באריזת ריטייל מלאה, אלא הספק מקבל אותם בתפזורת, ולכן גם המחיר נמוך יותר.

לגבי ה 32GB, הוא הסכים למכור אותו ב 125 ש"ח, למי שיכתוב בהזמנה שהוא מקארספורום. לטענתו אין הרבה לאן לרדת במחיר

של ה 32GB, כי הוא פחות נפוץ בארץ, אלא אם תהיה הזמנה של כמות נכבדת. מנסיוני, לארגן הרבה אנשים שיזמינו זה לא פשוט,

אז הוא נתן הנחה של כמה שקלים בלי דרישה למינימום הזמנות. זה גם CLASS 10, וללא אריזת ריטייל, עם שליח עד הבית כלול במחיר.

קישורים לכרטיסים:

16GB

32GB

תיבדוק גם כאן.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=4343880

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו- מה דעתכם על המוצרים של נילקין? איכותיים באמת?

הם הוציעו מטען 2A שלפי התיאור ניראה טוב ואיכותי- האם זה הסוף להזמנת מטענים סינייים זולים ומזוייפים ששוים ל***?

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4029&page=1

אתמול הם הגיעו לבאנג- 7.39$-שווה ל2A מהחברה הזו?

לינק:

באייבי לא מצאתי.

יום מצויין ושבת שלום!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מספר מגנים לסמרטפון מתוצרתם.

המגנים איכותיים ועמידים, כמו כן, האריזה נראית ברמה גבוהה / "כיאה למותג"

הייתי הולך על זה.

ועל - מחפש מטען 2A איכותי לרכב - רצוי מוצר שמישהו ניסה.

נתקלתי כבר במספר מטענים שבחיבור במקביל ל WAZE רץ, הם בקושי מחזיקים את הסוללה באותו "אחוז".

וגם - כבלי usb to micro usb איכותיים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש בנרות המלצה לכבלי מיקרו USB איכותיים להטענה מהירה גם כן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתם קוראי מחשבות,

מחפש כבל יו אס בי איכותי למיני יו אס בי למצלמה,

אם אפשר באורך 2 מטר.

הבנתי שאני צריך כבל עם FERRITE , למרות שלא ברור לי בדיוק איך זה עוזר דווקא לטעינה-

למיטב הבנתי הפריט משמש להגנה מרעשים למידע עצמו, אשמח אם מישהו יבהיר לי איך זה עוזר למתח.

באיביי הכבלים הנ"ל מתחילים ב50 שקל + 70 שקל משלוח :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל - מחפש מטען 2A איכותי לרכב - רצוי מוצר שמישהו ניסה.

נתקלתי כבר במספר מטענים שבחיבור במקביל ל WAZE רץ, הם בקושי מחזיקים את הסוללה באותו "אחוז".

תודה

בעבר המלצתי על זה:

PLEOMAX 2A USB 2 PORT CAR CHARGER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במחסני חשמל ב30 שקלים . עם קופון מידיעות אחרונות. עד מחר כולל

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה מעולה עם בעיה אחת קשה ,בשל המחיר יש לה המון זיופים וגם באתרים ידועים נמכרים זיופים שלא שווים הרבה ...

יש סוללות של Xiaomi 10400MA ב26 דולר אני לא רואה משהו שיכול לנצח את זה.

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-Silver-p-923637.html

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...