Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חחח תודה רבה לך על התמיכה :-),

אנ שמח לישמוע שיכולתי לעזור אפילו בקצת לימצוא דילים טובים יותר, אולי עוד אפתח דף פייסבוק לעידכוני דילים שווים :-).

מעניין יהיה ליראות את חוודת הדעת שלך על המצלמה שתקבל- תעדכן אותו בדיון הDVR, לפי הביקורות הויאו מהSJ4000 ממש חד ויפה וברשת הוא ממש להיט מכירות אני רואה, כניראה הסינים הצליחו לייצר חיקוי טוב לגו-פרו שלא נופל מהמקור.

בנוגע לסוללות ואוביי- לצערי אין לי מושג כי באמת השוק דיי פרוץ במיוחד בסוללות שמבטיחים קיבולת ומקבלים במיקרה הטוב חצי מהקיבולת, לדעתי תנסה לימצוא אצל המוכרים האמינים של כל מה שקשור לDVR שכולם ממליצים- בוודאי אצלם אם הם מוכרים את החלקים המקוריים גם החלפים יהיו מקוריים.

בוקר מצויין לכולם!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי הם צריכים לקחת את הוידאו הזה ולהפוך אותו לסרטון תדמית:

שרשור DVR אתה מתכוון לזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94-CAR-DVR ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW, לא ראיתי את הסירטון הזה, עוד סירטון כזה ואתה עוד תיגרום לי להזמין אחד :-).

לא יודע איך אבל כל הפריים הכל חד וצלול, לא יודע איזו מצלמת FHD תגיעה לאיכות כזו וכמה תעלה בדרך.

וראיתי את התגובה הזו בקשר להשוואה בין הSJ4000 לGoPro Hero 3 BE:

John Cheung

Your video helped me made my choice without 2nd thought.

Btw, here in Hong Kong, SJ4000 can be purchased through taobao.com for USD77 + USD1.5 shipping. I think some vendors in that online shopping site do ship the unit to overseas. For GoPro Hero 3 BE, we are asked to pay about USD370 in HK so the price diff is nearly USD300 !!! SJ4000 even come with a video screen at the back, I just wouldn't bother to look at GoPro unless it can make me a cup of coffee as I just bought a Nespresso machine for ~USD250.

למי שלא מכיר taobao.com זה כמו האייבי שלנו, אבל הוא רק לסינים ומשם אפשר ליראות מה המחירים שהסינים עצמם קונים את המוצרים השונים- יש גם מדריכים כיצד להזמין מהם דרך סוכנים ששולחים לארץ בתוספת עמלות, אני שמח ליראות ששם הSJ4000 נימכר ב77$ בתוך סין ובאנג-טוב מוכרים לעולם הרחב את המצלמה ב85$ כרגע כולל מישלוח- לדעתי זה פצצה כי רוב החנויות כניראה עושות קופה על הקונים מהמערב אם הם דורשות מעל 110$ עבור המצלמה.

עריכה: כרגע בדקתי והמצלמה נימכרת בסין ב¥ 469.00 שבשקלים יוצא 259.70 לפי המרה של גוגל.

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.1.ZqOqzq&id=36657323566

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הSJ4000 גם, אני מאשים רק את

hwgeek,

ואני מבקש מהמנהלים לנעול את השרשור, הוא גורם לנו להוציא יותר מדיי כסף,

האמת שמאוד רציתי לקנות את הגו פרו 3 כבר הרבה זמן אבל המחיר לא הצדיק את זה מבחינת השימוש שתכננתי לעשות איתה,

אחרי שראיתי את ה SJ4000 לא חשבתי פעמיים,

אז תודה רבה!!!

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: אני רוצה כזה ::mm_tongue:mm_tongue

השאלה איך הולכים להיתייחס לזה בארץ וכמה מדורי גיהנום אדרש לעבור? חחח.

11.jpg

בסופ"ש האחרון ראיתי שני חבר'ה רכובים, או בעצם עומדים, או בעצם מתגלגלים, על משהו כזה בתל אביב.

אז כדאי לך להיות אופטימי לדעתי :)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני?? איזה מגניב יהיה להיסתובב ככה בשכונה/קניון/קמפוס חחח.

המקורי ראיתי שעולה כ2000$, מעניין אין הסינים עשו אותו ב500 -והאם החיסכון יבוא לידי ביטוי בבדיקה של קסדת הראש :-).

הכי מצחיק יהיה לנסות להסביר לפקידה במכס מה זה ומה הוא עושה :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek - שאלה קטנה,

בBangGood יש לך קופונים ונקודות (במשתמש), בלשונית הקופונים כל הזמן מתעדכנים שם קופונים לשלל דברים, עכשיו איך זה בדיוק עובד? זה מוגבל בשבילי או שאלה קופונים עם מלאי מוגבל לכל המשתמשים?

אמרתי נלך על סוללות מBG ולא נסתבך עם אולי חיקויים מאיביי, אז שמתי בסל, אמרתי ננסה את אחד הקופונים (SKU משהו - אגב הקופונים האלה תקפים להכל?) הכנסתי אותו והופ 5$ הנחה! (קצת יותר מ17 שקל הנחה)

אמרתי אולי בטעות, לא בטעות, נעשה ישר CHECKOUT שלא יתחרטו :D

תן בבקשה קצת הסבר על הקופונים שם, איך זה עובד - חוץ מ'תוקף', 'שימוש אחרון' ופדיונות של הקופונים לא ממש הבנתי מה זה כל כך אומר (מבחינת שימוש)..

ראיתי שיש קופונים שהם ספציפית למחלקה מסויימת\מוצרים מסויימים אבל איך אני יודע מה תקף להכל ? (אלא אם זה אכן "SKU****")

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hwgeek זוכר שלפני כחודש וקצת פרסמת את דונגל הוויפי למחשב מבאנגבאנג? בקיצור עדיין לא קיבלתי אותו,האם לעשות משהו בנידון או שלתת להם עוד קצת זמן?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח גם לי לקח הרבה זמן להיתרגל לכל הקופונים האלה, תמיד אחרי שהזמנתי גיליתי שיכולתי לנצל קופונים והרבצתי למיקלדת חח :-).

בעקרון תיהיה מעודכן כל הזמן במיילים שהם שולחים ל בדואר- לפעמים יש הנחות שהן רק דרך הקישורים במייל שמורידים את המחיר, לפעמים יש עידכונים על קופונים חדשים למוצר או מחלקה מסויימת.

שניכנסים לחשבון שלי בMore Coupons יש שם כל הזמן קופונים ומידי פעם נוספים קופונים חדשים על מחלקות ספציפיות או מוצרים ספציפיים לפי SKU ורשם מה גובה ההנחה אם זה באחוזים או לפעמים כמה דולרים הנחה מעל סכום קנייה מסויים(למשל 3$ על 30$ וכו').

למשל תעבור למחלקת הרכב ותיראה שיש קופונים כללים כמו BGdeal שנותן 10$ הנחה מעל 70$ הזמנה במחלקה, יש קופון 15% על ניוקי מדפים במחלקה BG8888 וכך הלאה, מומלץ להשעות את חוסם הפירסומות באתר כי הן חוסמות את הבאנרים הגדולים עם ההנחות שאתה נימצא באתר וזה די יכול לעצבן שמפסידים הנחות ככה.

קופון כללי יש גם על כל מה שנימצא בclearance ובאמצעות הקופון 36bgc8 יש 15% על כל מה שיש שם, לפעמים מצאתי גם טאבלטים טובים שאפשר היה לנצל עליהם את הקופון וזה הבל משמעותי, אבל זה לא תקף על סמארטפונים :-(.

עוד קופון כללי על כל החנות זה מה שמופיעה ל מצד שמאל בדף הבית- 5% הנחה שנירשים לניוזלטר של הם- מקבלים במייל שנותנים להם, מוגבל למימוש אחד ללקוח (גיליתי אחרי שניצלתי אתו על 8$ הזמנה:brickwall:).

זה בערך על קצה המזלג- זה באמת חש בשבילי כל הקטע של המירדף אחרי קופונים ומצד אחד זה מגניב, מצד שני גורם לגיהוץ מוגבר של הפייפל ומצד שלישי גורם לחבלות קשות למיקלדת במידה ומגלים שקנינו מוצר ולא ידענו שהיה קופון עסיסי חחח.

יום מצויין!.

Hwgeek זוכר שלפני כחודש וקצת פרסמת את דונגל הוויפי למחשב מבאנגבאנג? בקיצור עדיין לא קיבלתי אותו,האם לעשות משהו בנידון או שלתת להם עוד קצת זמן?

תזכיר לי- זה היה הדונגל הקטן ב3$ משהו לא? אם כן אז כניראה גם הוא תקוע עמוק עמוק בדואר ישראל :evil:, אני עדיין מחכה לTV BOX שנישלח כבר לפני חודש מגיק אבל עדיין אין זכר-כנ"ל למצלמות ועוד כמה חבילה שנעלמה בדרך.

מיתברר ביכלל שדואר סינגפור וחברות שילוח אחרות שמעו שיש שביתה ובעיות בדואר ישראל והחזירו את כל החבילות חזרה לחנויות, הרבה חנויות פנו לקונים ואמרו שאי אפשר לישלוח לישראל, חברות השילוח לא מוכנות והן כרגע מפסיקות לישלוח, חלק חזרו כעת לישלוח אחרי שהוסבר להם שהשביתה ניגמה וחלק לא רוצים לישמוע יותר על הצרות שלנו.

הייתם מאמינים עד איזה מצד היגענו? מדינת הייטק מודרנית, מיתקדמת, דמוקרטית -אבל נימצאת ברשימה השחורה של כל המדינות וחברות השילוח בעולם! אשכרה סוריה פחות מוחרמת מאיתנו בקטע הזה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכנסים לחשבון שלי בMore Coupons יש שם כל הזמן קופונים ומידי פעם נוספים קופונים חדשים על מחלקות ספציפיות או מוצרים ספציפיים לפי SKU ורשם מה גובה ההנחה אם זה באחוזים או לפעמים כמה דולרים הנחה מעל סכום קנייה מסויים(למשל 3$ על 30$ וכו').

בדקתי את הSKU המדובר שעליו אמורה להיות ההנחה של 5$, זה בכלל תיק עם ציור של ג'ירפה וינשוף :lol:

משום מה הקופון היה תקף גם לסוללות לSJ4000

אז מי שמעוניין 920992 (סה"כ 3$ למי שמזמין סוללה 1, מחיר הזוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה.... מאיפה הקופון הזה :roflmao:?

איזה גרזן אתה, איזה פוקס יצא לך, כן לפעמים יש הפתעות כמו עם הG1WH שפיתאום היה אפשר ליקנות ב41$, חטפתי מיד ליפני שיעלו על זה וכניראה עוד כמה חברי פורום זכו ליהנות.

נ.ב: תגידו- מה מצב המחירים בחנויות לציוד אקווריומים וכו'?, אני לא מעודכן מאז 2006 בנושא, יש לי אקוורים של 120 ס"מ ניראה לי (השטוח עם השלוחן השחור) שזרוק סתם ריק בפינה, כל יום אני רואה מגיע משהו חדש לאקווריומים באתר במחירי בדיחה ואני מתפתה אם ליקנות ציוד מחדש ולעצב את האקווריום עם כל השטויות ולהביא דגים שישי יפה-עכשיו ביכלל יש תאורות לד בימקום הפלורסנט המכוער והמחליד שהיה פעם. מה אומרים?

הכי מדליק זה כל הדקורציה וכו'- מה שבארץ כל חבית קטנה מחרס ומה שזה לא היה היה עולה לי כ70 שקל- כעת הסינים נותנים לנו את זה בכמה שקלים כולל מישלוח-LOL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה.... מאיפה הקופון הזה :roflmao:?

איזה גרזן אתה, איזה פוקס יצא לך, כן לפעמים יש הפתעות כמו עם הG1WH שפיתאום היה אפשר ליקנות ב41$, חטפתי מיד ליפני שיעלו על זה וכניראה עוד כמה חברי פורום זכו ליהנות.

נ.ב: תגידו- מה מצב המחירים בחנויות לציוד אקווריומים וכו'?, אני לא מעודכן מאז 2006 בנושא, יש לי אקוורים של 120 ס"מ ניראה לי (השטוח עם השלוחן השחור) שזרוק סתם ריק בפינה, כל יום אני רואה מגיע משהו חדש לאקווריומים באתר במחירי בדיחה ואני מתפתה אם ליקנות ציוד מחדש ולעצב את האקווריום עם כל השטויות ולהביא דגים שישי יפה-עכשיו ביכלל יש תאורות לד בימקום הפלורסנט המכוער והמחליד שהיה פעם. מה אומרים?

הכי מדליק זה כל הדקורציה וכו'- מה שבארץ כל חבית קטנה מחרס ומה שזה לא היה היה עולה לי כ70 שקל- כעת הסינים נותנים לנו את זה בכמה שקלים כולל מישלוח-LOL.

עוד מעט נקבל ממך פוסט על דגים שהזמנת באינטרנט עם קופון :-D

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב :-), אבל מה יקרה לדגים המסכנים שיתקעו בדואר ישראל? הם לבסוף יאלצו לאכול אחד את השני:twisted:.

נ.ב: אני מקווה שכבר שמתם לב שבבאנג יש גם חלפים לרכב(אם כבר ההקשר לפורום שלנו חח)? לפעמים תימצאו שם דברים מענינים עם הקופונים :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי להשתמש בתור דיבורית ולשמוע את הצד השני מהרמקולים של הרכב?

בשעה טובה המוצר הגיע.

עובד מצויין בתור דיבורית ושומעים דרך הרמקולים של הרכב.

החיסרון היחיד, ישנו תדר נמוך של "בבזזז" מעצבן כאשר אין שיחה, אבל אם מעבירים לאופציה של הBT במערכת רק כאשר יש שיחה זה לא מפריע.

בקיצור, אחלה פיתרון למי שמחפש דיבורית גיבוי (אני עם 2 קווים ואחד כבר עם מכשיר ספיריט) בגרוש וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור כי ראיתי שכאן כל התותחים הכבדים מתרכזים. שמתי לב למשהו מעניין ואולי אני טועה. יש 2 מוצרים באיביי שאני נכנס אליהם יחסית בתדירות גבוהה , כדי לראות אם חל שינוי במחיר. שמתי לב שהמחיר של 2 המוצרים עלה בעוד כמה שקלים . יש מצב כזה ? שברגע שכביכול יש ביקוש (כביכול) ,המוכר מעלה את המחיר?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...